prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

AGROKO, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 34130527aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 11. 199530 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
629 725 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
AGROKO, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
34130527
daňové identifikačné číslo
2020371331
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Dr. Janského 477/4, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 11. 1995
V registri
30 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 54298/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
916692
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)17. 11. 1995—
prenájom strojov, prístrojov, zariadení a motorových vozidiel17. 11. 1995—
prenájom motorových vozidiel17. 11. 1995—
poradenská činnosť v oblasti poľnohospodárstva17. 11. 1995—
sprostredkovateľská činnosť17. 11. 1995—
výroba hotových krmív17. 11. 1995—
výroba a predaj nábytku, ostatných výrobkov z dreva a protipožiarsnych dverí09. 06. 1999—
výroba a predaj kartáčov a štetcov09. 06. 1999—
faktorig a forfaiting09. 06. 1999—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020371331: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020371331Obdobia daňových registráciíDIČ 2020371331: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020371331Obdobia daňových registráciíDIČ 2020371331: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020371331
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202037133110. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 06. 08. 2026 (rok porušenia 2026).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲266 % na 2 527 € a zvýšila tržby o ▲1 789 % na 629,7 tisíc eur.

Tržby

629 725 €

▲ 1 789,2 %

Výsledok hospodárenia

2 527 €

▲ 266,2 %

Aktíva

997 012 €

▲ 1 460,2 %

Vlastné imanie

853 416 €

▲ 96 005,4 %

Zadlženosť

14,4 %

Hrubá marža

1,0 %

Čistá marža

0,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 33 333 €. 2024: tržby 629 725 €.1 mil.500 tis.000033,3 tis.629,7 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 33 333 €. 2024: tržby 629 725 €.1 mil.500 tis.000033,3 tis.629,7 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 33 333 €. 2024: tržby 629 725 €.1 mil.500 tis.000202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −5 675 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 130 €. 2022: výsledok hospodárenia −898 €. 2023: výsledok hospodárenia 690 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 527 €.5 tis.0−10 tis.−5,7 tis.−1,1 tis.−898+690+2,5 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −5 675 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 130 €. 2022: výsledok hospodárenia −898 €. 2023: výsledok hospodárenia 690 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 527 €.5 tis.0−10 tis.−5,7 tis.−1,1 tis.−898+690+2,5 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −5 675 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 130 €. 2022: výsledok hospodárenia −898 €. 2023: výsledok hospodárenia 690 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 527 €.5 tis.0−10 tis.−898202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 282 807 €, vlastné imanie 279 814 €. 2021: aktíva 281 508 €, vlastné imanie 278 684 €. 2022: aktíva 198 €, vlastné imanie 198 €. 2023: aktíva 63 902 €, vlastné imanie 888 €. 2024: aktíva 997 012 €, vlastné imanie 853 416 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 282 807 €, vlastné imanie 279 814 €. 2021: aktíva 281 508 €, vlastné imanie 278 684 €. 2022: aktíva 198 €, vlastné imanie 198 €. 2023: aktíva 63 902 €, vlastné imanie 888 €. 2024: aktíva 997 012 €, vlastné imanie 853 416 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 282 807 €, vlastné imanie 279 814 €. 2021: aktíva 281 508 €, vlastné imanie 278 684 €. 2022: aktíva 198 €, vlastné imanie 198 €. 2023: aktíva 63 902 €, vlastné imanie 888 €. 2024: aktíva 997 012 €, vlastné imanie 853 416 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 291 €, finančné účty 236 516 €. 2021: dlhodobý majetok 942 €, zásoby 0 €, pohľadávky 119 112 €, finančné účty 161 454 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 198 €, finančné účty 0 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 23 634 €, pohľadávky 40 000 €, finančné účty 268 €. 2024: dlhodobý majetok 145 241 €, zásoby 107 600 €, pohľadávky 370 262 €, finančné účty 11 697 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 291 €, finančné účty 236 516 €. 2021: dlhodobý majetok 942 €, zásoby 0 €, pohľadávky 119 112 €, finančné účty 161 454 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 198 €, finančné účty 0 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 23 634 €, pohľadávky 40 000 €, finančné účty 268 €. 2024: dlhodobý majetok 145 241 €, zásoby 107 600 €, pohľadávky 370 262 €, finančné účty 11 697 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 291 €, finančné účty 236 516 €. 2021: dlhodobý majetok 942 €, zásoby 0 €, pohľadávky 119 112 €, finančné účty 161 454 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 198 €, finančné účty 0 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 23 634 €, pohľadávky 40 000 €, finančné účty 268 €. 2024: dlhodobý majetok 145 241 €, zásoby 107 600 €, pohľadávky 370 262 €, finančné účty 11 697 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 279 814 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 993 €. 2021: vlastné imanie 278 684 €, dlhodobé záväzky 2 824 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 198 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 888 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 014 €. 2024: vlastné imanie 853 416 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 143 596 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 279 814 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 993 €. 2021: vlastné imanie 278 684 €, dlhodobé záväzky 2 824 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 198 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 888 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 014 €. 2024: vlastné imanie 853 416 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 143 596 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 279 814 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 993 €. 2021: vlastné imanie 278 684 €, dlhodobé záväzky 2 824 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 198 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 888 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 014 €. 2024: vlastné imanie 853 416 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 143 596 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 122 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00001223,8 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 122 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00001223,8 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 122 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.000202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00033,3 tis.629,7 tis.
Výsledok hospodárenia−5,7 tis.−1,1 tis.−8986902,5 tis.
Aktíva282,8 tis.281,5 tis.19863,9 tis.997 tis.
Vlastné imanie279,8 tis.278,7 tis.198888853,4 tis.
Daň z príjmu0001223,8 tis.
Zadlženosť1,1 %1,0 %0,0 %98,6 %14,4 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
629,7 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
997 tis.
Vlastné imanie
853,4 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
14,4 %

2023

Tržby
33,3 tis.
Výsledok hospodárenia
690
Aktíva
63,9 tis.
Vlastné imanie
888
Daň z príjmu
122
Zadlženosť
98,6 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−898
Aktíva
198
Vlastné imanie
198
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
281,5 tis.
Vlastné imanie
278,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1,0 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−5,7 tis.
Aktíva
282,8 tis.
Vlastné imanie
279,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1,1 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API