Súhrn
- Vznik
- 17. 10. 199531 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 4 984 656 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ELBI, s.r.o. v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 34128981
- daňové identifikačné číslo
- 2021206209
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Sedmokrásková 6, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 10. 1995
- V registri
- 31 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 133904/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 257648
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod v rozsahu voľných živností) | 17. 10. 1995 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod v rozsahu voľných živností) | 17. 10. 1995 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť | 17. 10. 1995 | — |
| - podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu | 17. 10. 1995 | — |
| faktoring a forfaiting | 31. 01. 2017 | — |
| vedenie účtovníctva | 31. 01. 2017 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 31. 01. 2017 | — |
| reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 31. 01. 2017 | — |
| administratívne služby | 31. 01. 2017 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 31. 01. 2017 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 31. 01. 2017 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 31. 01. 2017 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 31. 01. 2017 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 31. 01. 2017 | — |
| počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 31. 01. 2017 | — |
| informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 31. 01. 2017 | — |
| výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 31. 01. 2017 | — |
| inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 31. 01. 2017 | — |
| výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov | 31. 01. 2017 | — |
| výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok | 31. 01. 2017 | — |
| výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 31. 01. 2017 | — |
| diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 31. 01. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021206209 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 prepadlo do straty −35 717 € a zvýšila tržby o ▲30 462 % na 4,98 mil. €.
Tržby
4 984 656 €
▲ 30 462,0 %Výsledok hospodárenia
−35 717 €
▼ 206,7 %Aktíva
1 807 371 €
▲ 410 666,1 %Vlastné imanie
−33 407 €
▼ 10 572,4 %Zadlženosť
101,8 %
Hrubá marža
−0,7 %
Čistá marža
−0,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1,6 tis. | 16,3 tis. | 4,98 mil. |
| Výsledok hospodárenia | −6,7 tis. | 33,5 tis. | −35,7 tis. |
| Aktíva | 29,1 tis. | 440 | 1,81 mil. |
| Vlastné imanie | −33,1 tis. | 319 | −33,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 960 | 3 tis. |
| Zadlženosť | 214,0 % | 27,5 % | 101,8 % |
2017
- Tržby
- 4,98 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −35,7 tis.
- Aktíva
- 1,81 mil.
- Vlastné imanie
- −33,4 tis.
- Daň z príjmu
- 3 tis.
- Zadlženosť
- 101,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 16,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 33,5 tis.
- Aktíva
- 440
- Vlastné imanie
- 319
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 27,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 1,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,7 tis.
- Aktíva
- 29,1 tis.
- Vlastné imanie
- −33,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 214,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.