prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

BV Sport, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 34123652aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 06. 199531 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
113 626 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BV Sport, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
34123652
daňové identifikačné číslo
2020400459
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020400459
Sídlo
Stredná 5737/4, 945 01 Komárno, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 06. 1995
V registri
31 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 1468/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
230816
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- sprostredkovanie obchodu podľa platných všeobecne záväzných právnych predpisov27. 06. 1995—
športová činnosť podľa § 3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z. z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov28. 06. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020400459: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020400459: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020400459IČ DPH SK2020400459Obdobia daňových registráciíDIČ 2020400459: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020400459: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020400459IČ DPH SK2020400459Obdobia daňových registráciíDIČ 2020400459: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020400459: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020400459IČ DPH SK2020400459
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202040045911. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 06. 10. 1995
daňové identifikačné číslo202040045910. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 28. 01. 2022, rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prehĺbila stratu na −23 403 € a znížila tržby o ▼7 % na 113,6 tisíc eur.

Tržby

113 626 €

▼ 7,1 %

Výsledok hospodárenia

−23 403 €

▼ 773,9 %

Aktíva

46 533 €

▼ 63,4 %

Vlastné imanie

−42 345 €

▼ 346,8 %

Zadlženosť

191,0 %

Hrubá marža

−20,6 %

Čistá marža

−20,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 182 440 €. 2019: tržby 189 340 €. 2020: tržby 111 972 €. 2021: tržby 122 281 €. 2022: tržby 113 626 €.200 tis.100 tis.0182,4 tis.189,3 tis.112 tis.122,3 tis.113,6 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 182 440 €. 2019: tržby 189 340 €. 2020: tržby 111 972 €. 2021: tržby 122 281 €. 2022: tržby 113 626 €.200 tis.100 tis.0182,4 tis.189,3 tis.112 tis.122,3 tis.113,6 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 182 440 €. 2019: tržby 189 340 €. 2020: tržby 111 972 €. 2021: tržby 122 281 €. 2022: tržby 113 626 €.200 tis.100 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −14 495 €. 2019: výsledok hospodárenia 448 €. 2020: výsledok hospodárenia −8 100 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 678 €. 2022: výsledok hospodárenia −23 403 €.5000−25 tis.−14,5 tis.+448−8,1 tis.−2,7 tis.−23,4 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −14 495 €. 2019: výsledok hospodárenia 448 €. 2020: výsledok hospodárenia −8 100 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 678 €. 2022: výsledok hospodárenia −23 403 €.5000−25 tis.−14,5 tis.+448−8,1 tis.−2,7 tis.−23,4 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −14 495 €. 2019: výsledok hospodárenia 448 €. 2020: výsledok hospodárenia −8 100 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 678 €. 2022: výsledok hospodárenia −23 403 €.5000−25 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 88 535 €, vlastné imanie 4 489 €. 2019: aktíva 153 417 €, vlastné imanie 27 937 €. 2020: aktíva 164 301 €, vlastné imanie 19 836 €. 2021: aktíva 127 094 €, vlastné imanie 17 158 €. 2022: aktíva 46 533 €, vlastné imanie −42 345 €.200 tis.0−50 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 88 535 €, vlastné imanie 4 489 €. 2019: aktíva 153 417 €, vlastné imanie 27 937 €. 2020: aktíva 164 301 €, vlastné imanie 19 836 €. 2021: aktíva 127 094 €, vlastné imanie 17 158 €. 2022: aktíva 46 533 €, vlastné imanie −42 345 €.200 tis.0−50 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 88 535 €, vlastné imanie 4 489 €. 2019: aktíva 153 417 €, vlastné imanie 27 937 €. 2020: aktíva 164 301 €, vlastné imanie 19 836 €. 2021: aktíva 127 094 €, vlastné imanie 17 158 €. 2022: aktíva 46 533 €, vlastné imanie −42 345 €.200 tis.0−50 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 8 111 €, zásoby 13 906 €, pohľadávky 30 400 €, finančné účty 15 171 €. 2019: dlhodobý majetok 40 356 €, zásoby 62 108 €, pohľadávky 29 809 €, finančné účty 8 353 €. 2020: dlhodobý majetok 44 057 €, zásoby 55 560 €, pohľadávky 30 956 €, finančné účty 20 903 €. 2021: dlhodobý majetok 39 621 €, zásoby 18 322 €, pohľadávky 22 209 €, finančné účty 33 531 €. 2022: dlhodobý majetok 38 830 €, zásoby 1 200 €, pohľadávky 1 367 €, finančné účty 4 179 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 8 111 €, zásoby 13 906 €, pohľadávky 30 400 €, finančné účty 15 171 €. 2019: dlhodobý majetok 40 356 €, zásoby 62 108 €, pohľadávky 29 809 €, finančné účty 8 353 €. 2020: dlhodobý majetok 44 057 €, zásoby 55 560 €, pohľadávky 30 956 €, finančné účty 20 903 €. 2021: dlhodobý majetok 39 621 €, zásoby 18 322 €, pohľadávky 22 209 €, finančné účty 33 531 €. 2022: dlhodobý majetok 38 830 €, zásoby 1 200 €, pohľadávky 1 367 €, finančné účty 4 179 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 8 111 €, zásoby 13 906 €, pohľadávky 30 400 €, finančné účty 15 171 €. 2019: dlhodobý majetok 40 356 €, zásoby 62 108 €, pohľadávky 29 809 €, finančné účty 8 353 €. 2020: dlhodobý majetok 44 057 €, zásoby 55 560 €, pohľadávky 30 956 €, finančné účty 20 903 €. 2021: dlhodobý majetok 39 621 €, zásoby 18 322 €, pohľadávky 22 209 €, finančné účty 33 531 €. 2022: dlhodobý majetok 38 830 €, zásoby 1 200 €, pohľadávky 1 367 €, finančné účty 4 179 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 4 489 €, dlhodobé záväzky 639 €, krátkodobé záväzky 83 407 €. 2019: vlastné imanie 27 937 €, dlhodobé záväzky 757 €, krátkodobé záväzky 118 666 €. 2020: vlastné imanie 19 836 €, dlhodobé záväzky 757 €, krátkodobé záväzky 143 664 €. 2021: vlastné imanie 17 158 €, dlhodobé záväzky 830 €, krátkodobé záväzky 109 106 €. 2022: vlastné imanie −42 345 €, dlhodobé záväzky 830 €, krátkodobé záväzky 88 048 €.200 tis.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 4 489 €, dlhodobé záväzky 639 €, krátkodobé záväzky 83 407 €. 2019: vlastné imanie 27 937 €, dlhodobé záväzky 757 €, krátkodobé záväzky 118 666 €. 2020: vlastné imanie 19 836 €, dlhodobé záväzky 757 €, krátkodobé záväzky 143 664 €. 2021: vlastné imanie 17 158 €, dlhodobé záväzky 830 €, krátkodobé záväzky 109 106 €. 2022: vlastné imanie −42 345 €, dlhodobé záväzky 830 €, krátkodobé záväzky 88 048 €.200 tis.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 4 489 €, dlhodobé záväzky 639 €, krátkodobé záväzky 83 407 €. 2019: vlastné imanie 27 937 €, dlhodobé záväzky 757 €, krátkodobé záväzky 118 666 €. 2020: vlastné imanie 19 836 €, dlhodobé záväzky 757 €, krátkodobé záväzky 143 664 €. 2021: vlastné imanie 17 158 €, dlhodobé záväzky 830 €, krátkodobé záväzky 109 106 €. 2022: vlastné imanie −42 345 €, dlhodobé záväzky 830 €, krátkodobé záväzky 88 048 €.200 tis.0−50 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 880 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000088000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 880 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000088000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 880 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000088000020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby182,4 tis.189,3 tis.112 tis.122,3 tis.113,6 tis.
Výsledok hospodárenia−14,5 tis.448−8,1 tis.−2,7 tis.−23,4 tis.
Aktíva88,5 tis.153,4 tis.164,3 tis.127,1 tis.46,5 tis.
Vlastné imanie4,5 tis.27,9 tis.19,8 tis.17,2 tis.−42,3 tis.
Daň z príjmu0880000
Zadlženosť94,9 %77,8 %87,9 %86,5 %191,0 %

aj 2013–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
113,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−23,4 tis.
Aktíva
46,5 tis.
Vlastné imanie
−42,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
191,0 %

2021

Tržby
122,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,7 tis.
Aktíva
127,1 tis.
Vlastné imanie
17,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
86,5 %

2020

Tržby
112 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,1 tis.
Aktíva
164,3 tis.
Vlastné imanie
19,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
87,9 %

2019

Tržby
189,3 tis.
Výsledok hospodárenia
448
Aktíva
153,4 tis.
Vlastné imanie
27,9 tis.
Daň z príjmu
880
Zadlženosť
77,8 %

2018

Tržby
182,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,5 tis.
Aktíva
88,5 tis.
Vlastné imanie
4,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
94,9 %

aj 2013–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API