Súhrn
- Vznik
- 23. 06. 199531 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FOOD CENTRUM s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 34123423
- daňové identifikačné číslo
- 2021027668
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Eötvösova ul. 2512/43, 94501 Komárno, Slovenská republika
- Územie
- Komárnookres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 06. 1995
- V registri
- 31 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 1453/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 335770
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 04. 06. 2013 | — |
| - obchodná činnosť /maloobchod, veľkoobchod/ s komoditami v rozsahu voľnej živnosti, vrátane predaja tovaru mimo predajne | 23. 06. 1995 | — |
| výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava | 04. 06. 2013 | — |
| - sprostredkovanie obchodu a služieb | 23. 06. 1995 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 04. 06. 2013 | — |
| - podnikateľské poradenstvo | 23. 06. 1995 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 04. 06. 2013 | — |
| - pohostinstvo a ubytovanie | 23. 06. 1995 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 04. 06. 2013 | — |
| - výroba potravinárskych koncentrátov a inak upravených potravín | 23. 06. 1995 | — |
| chov vybraných druhov zvierat | 04. 06. 2013 | — |
| - preklad nákladov, skladovanie | 23. 06. 1995 | — |
| - nákup a predaj nehnuteľností | 23. 06. 1995 | — |
| služby súvisiace so skrášľovaním tela | 04. 06. 2013 | — |
| - prenájom nehnuteľností vrátane bytového hospodárstva | 23. 06. 1995 | — |
| reklamné a marketingové služby | 04. 06. 2013 | — |
| - sprostredkovanie nákupu a predaja nehnuteľností | 23. 06. 1995 | — |
| výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavenie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 04. 06. 2013 | — |
| - správa nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktu | 23. 06. 1995 | — |
| - zábavná činnosť-usporadúvanie rôznych zábav a diskoték | 23. 06. 1995 | — |
| - prevádzkovanie záložne | 23. 06. 1995 | — |
| - prevádzkovanie nevýherných hracích automatov | 02. 07. 1999 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021027668 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 06. 2021 (rok porušenia 2020).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 znížila zisk o ▼100 % na 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
0 €
▼ 100,0 %Aktíva
36 266 €
▼ 2,6 %Vlastné imanie
36 266 €
bez zmenyZadlženosť
0,0 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 8 tis. | 0 | 13,2 tis. | 7,3 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −1,9 tis. | −4,1 tis. | −1,2 tis. | 5,3 tis. | 0 |
| Aktíva | 36,2 tis. | 32,6 tis. | 31,4 tis. | 37,2 tis. | 36,3 tis. |
| Vlastné imanie | 36,2 tis. | 32,2 tis. | 30,9 tis. | 36,3 tis. | 36,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 960 | 480 | 1,4 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 0,0 % | 1,5 % | 1,5 % | 2,6 % | 0,0 % |
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 36,3 tis.
- Vlastné imanie
- 36,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 7,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,3 tis.
- Aktíva
- 37,2 tis.
- Vlastné imanie
- 36,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 2,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 13,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,2 tis.
- Aktíva
- 31,4 tis.
- Vlastné imanie
- 30,9 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 1,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −4,1 tis.
- Aktíva
- 32,6 tis.
- Vlastné imanie
- 32,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 1,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,9 tis.
- Aktíva
- 36,2 tis.
- Vlastné imanie
- 36,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.