Súhrn
- Vznik
- 07. 06. 199531 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- CORAL, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 34122419
- daňové identifikačné číslo
- 2020408489
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Novozámocká 207, 95112 Ivanka pri Nitre, Slovenská republika
- Územie
- Ivanka pri Nitreokres NitraNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 06. 1995
- V registri
- 31 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 1407/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 244518
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - sprostredkovateľská činnosť | 07. 06. 1995 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod v rozsahu voľných živností) | 07. 06. 1995 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod v rozsahu voľných živností) | 07. 06. 1995 | — |
| - nákup a predaj nehnuteľností | 07. 06. 1995 | — |
| - spracovanie a konzervovanie rýb a výroba rybích vyrobkov | 30. 05. 1996 | — |
| - baliace činnosti | 30. 05. 1996 | — |
| - skladovanie | 30. 05. 1996 | — |
| - spracovanie a konzervovanie ovocia a zeleniny | 30. 05. 1996 | — |
| - spracovanie zemiakov | 30. 05. 1996 | — |
| - výroba ovocných a zeleninových nápojov | 30. 05. 1996 | — |
| - výroba rastlinných a živočíšnych olejov a tukov | 30. 05. 1996 | — |
| - výroba surového oleja a tukov | 30. 05. 1996 | — |
| - výroba rafinovaného oleja a tukov | 30. 05. 1996 | — |
| - výroba stužených jedlých tukov | 30. 05. 1996 | — |
| - výroba škrobárskych výrobkov | 30. 05. 1996 | — |
| - výroba hotových krmív | 30. 05. 1996 | — |
| - výroba hotového krmiva pre hospodárske zvieratá | 30. 05. 1996 | — |
| - výroba hotového krmiva pre domáce zvieratá | 30. 05. 1996 | — |
| - výroba trvanlivých pekárenských výrobkov | 30. 05. 1996 | — |
| - výroba cukru | 30. 05. 1996 | — |
| - výroba kakaa, čokolády a cukroviniek | 30. 05. 1996 | — |
| - výroba cestovín | 30. 05. 1996 | — |
| - výroba čaju a kávy | 30. 05. 1996 | — |
| - výroba chuťových prísad a korenín | 30. 05. 1996 | — |
| - výroba homogenizovaných potravinárskych prípravkov a diétnych potravín | 30. 05. 1996 | — |
| - spracovanie vajec | 30. 05. 1996 | — |
| - výroba droždia | 30. 05. 1996 | — |
| - výroba hroznového vína | 30. 05. 1996 | — |
| - výroba ovocného vína | 30. 05. 1996 | — |
| - stáčanie prírodnej minerálnej vody a výroba nealkoholických nápojov | 30. 05. 1996 | — |
| - spracovanie prírodného medu | 30. 05. 1996 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020408489 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −481 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−481 €
▲ 42,4 %Aktíva
0 €
▼ 100,0 %Vlastné imanie
−444 351 €
▼ 5,4 %Zadlženosť
—
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −1,9 tis. | −2 tis. | 2,6 tis. | −835 | −481 |
| Aktíva | 289,7 tis. | 288,4 tis. | 285,9 tis. | 285,4 tis. | 0 |
| Vlastné imanie | −421,4 tis. | −423,4 tis. | −420,8 tis. | −421,7 tis. | −444,4 tis. |
| Daň z príjmu | 1,4 tis. | 1,4 tis. | 691 | 118 | 340 |
| Zadlženosť | 245,5 % | 246,8 % | 247,2 % | 247,8 % | — |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −481
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- −444,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −835
- Aktíva
- 285,4 tis.
- Vlastné imanie
- −421,7 tis.
- Daň z príjmu
- 118
- Zadlženosť
- 247,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 2,6 tis.
- Aktíva
- 285,9 tis.
- Vlastné imanie
- −420,8 tis.
- Daň z príjmu
- 691
- Zadlženosť
- 247,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2 tis.
- Aktíva
- 288,4 tis.
- Vlastné imanie
- −423,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 246,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,9 tis.
- Aktíva
- 289,7 tis.
- Vlastné imanie
- −421,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 245,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.