prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

SCHUBERT & partners, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 34117709aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
14. 03. 199531 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
423 304 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SCHUBERT & partners, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
34117709
daňové identifikačné číslo
2020404100
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020404100
Sídlo
Vansovej 2, 81103 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 03. 1995
V registri
31 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 39024/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
466483
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnej pomoci v rozsahu zákona č. 586/2003 Z.z. o advokácii v platnom znení01. 01. 2006—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020404100: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020404100: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020404100IČ DPH SK2020404100Obdobia daňových registráciíDIČ 2020404100: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020404100: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020404100IČ DPH SK2020404100Obdobia daňových registráciíDIČ 2020404100: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020404100: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020404100IČ DPH SK2020404100
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202040410011. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 1995
daňové identifikačné číslo202040410010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 189 695 € a zvýšila tržby o ▲115 % na 423,3 tisíc eur.

Tržby

423 304 €

▲ 115,2 %

Výsledok hospodárenia

189 695 €

▲ 5 764,2 %

Aktíva

4 202 844 €

▲ 7,5 %

Vlastné imanie

4 087 750 €

▲ 4,9 %

Zadlženosť

2,7 %

Hrubá marža

55,5 %

Čistá marža

44,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 185 556 €. 2022: tržby 242 882 €. 2023: tržby 211 882 €. 2024: tržby 196 712 €. 2025: tržby 423 304 €.500 tis.250 tis.0185,6 tis.242,9 tis.211,9 tis.196,7 tis.423,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 185 556 €. 2022: tržby 242 882 €. 2023: tržby 211 882 €. 2024: tržby 196 712 €. 2025: tržby 423 304 €.500 tis.250 tis.0185,6 tis.242,9 tis.211,9 tis.196,7 tis.423,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 185 556 €. 2022: tržby 242 882 €. 2023: tržby 211 882 €. 2024: tržby 196 712 €. 2025: tržby 423 304 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 061 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 667 €. 2023: výsledok hospodárenia −16 382 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 349 €. 2025: výsledok hospodárenia 189 695 €.200 tis.0−20 tis.−1,1 tis.−3,7 tis.−16,4 tis.−3,3 tis.+189,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 061 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 667 €. 2023: výsledok hospodárenia −16 382 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 349 €. 2025: výsledok hospodárenia 189 695 €.200 tis.0−20 tis.−1,1 tis.−16,4 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 061 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 667 €. 2023: výsledok hospodárenia −16 382 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 349 €. 2025: výsledok hospodárenia 189 695 €.200 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 53 322 €, vlastné imanie 42 841 €. 2022: aktíva 48 032 €, vlastné imanie 39 174 €. 2023: aktíva 35 375 €, vlastné imanie 22 792 €. 2024: aktíva 3 909 568 €, vlastné imanie 3 898 055 €. 2025: aktíva 4 202 844 €, vlastné imanie 4 087 750 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 53 322 €, vlastné imanie 42 841 €. 2022: aktíva 48 032 €, vlastné imanie 39 174 €. 2023: aktíva 35 375 €, vlastné imanie 22 792 €. 2024: aktíva 3 909 568 €, vlastné imanie 3 898 055 €. 2025: aktíva 4 202 844 €, vlastné imanie 4 087 750 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 53 322 €, vlastné imanie 42 841 €. 2022: aktíva 48 032 €, vlastné imanie 39 174 €. 2023: aktíva 35 375 €, vlastné imanie 22 792 €. 2024: aktíva 3 909 568 €, vlastné imanie 3 898 055 €. 2025: aktíva 4 202 844 €, vlastné imanie 4 087 750 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 988 €, zásoby 80 €, pohľadávky 14 455 €, finančné účty 34 799 €. 2022: dlhodobý majetok 3 988 €, zásoby 113 €, pohľadávky 20 928 €, finančné účty 23 003 €. 2023: dlhodobý majetok 3 988 €, zásoby 121 €, pohľadávky 18 404 €, finančné účty 12 862 €. 2024: dlhodobý majetok 3 326 735 €, zásoby 101 €, pohľadávky 416 581 €, finančné účty 166 151 €. 2025: dlhodobý majetok 3 333 164 €, zásoby 0 €, pohľadávky 418 692 €, finančné účty 450 988 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 988 €, zásoby 80 €, pohľadávky 14 455 €, finančné účty 34 799 €. 2022: dlhodobý majetok 3 988 €, zásoby 113 €, pohľadávky 20 928 €, finančné účty 23 003 €. 2023: dlhodobý majetok 3 988 €, zásoby 121 €, pohľadávky 18 404 €, finančné účty 12 862 €. 2024: dlhodobý majetok 3 326 735 €, zásoby 101 €, pohľadávky 416 581 €, finančné účty 166 151 €. 2025: dlhodobý majetok 3 333 164 €, zásoby 0 €, pohľadávky 418 692 €, finančné účty 450 988 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 988 €, zásoby 80 €, pohľadávky 14 455 €, finančné účty 34 799 €. 2022: dlhodobý majetok 3 988 €, zásoby 113 €, pohľadávky 20 928 €, finančné účty 23 003 €. 2023: dlhodobý majetok 3 988 €, zásoby 121 €, pohľadávky 18 404 €, finančné účty 12 862 €. 2024: dlhodobý majetok 3 326 735 €, zásoby 101 €, pohľadávky 416 581 €, finančné účty 166 151 €. 2025: dlhodobý majetok 3 333 164 €, zásoby 0 €, pohľadávky 418 692 €, finančné účty 450 988 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 42 841 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 481 €. 2022: vlastné imanie 39 174 €, dlhodobé záväzky 16 €, krátkodobé záväzky 8 842 €. 2023: vlastné imanie 22 792 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 12 556 €. 2024: vlastné imanie 3 898 055 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 513 €. 2025: vlastné imanie 4 087 750 €, dlhodobé záväzky 6 €, krátkodobé záväzky 115 088 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 42 841 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 481 €. 2022: vlastné imanie 39 174 €, dlhodobé záväzky 16 €, krátkodobé záväzky 8 842 €. 2023: vlastné imanie 22 792 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 12 556 €. 2024: vlastné imanie 3 898 055 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 513 €. 2025: vlastné imanie 4 087 750 €, dlhodobé záväzky 6 €, krátkodobé záväzky 115 088 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 42 841 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 481 €. 2022: vlastné imanie 39 174 €, dlhodobé záväzky 16 €, krátkodobé záväzky 8 842 €. 2023: vlastné imanie 22 792 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 12 556 €. 2024: vlastné imanie 3 898 055 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 513 €. 2025: vlastné imanie 4 087 750 €, dlhodobé záväzky 6 €, krátkodobé záväzky 115 088 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 201 €. 2022: daň z príjmu 289 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 45 329 €.50 tis.25 tis.0201289096045,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 201 €. 2022: daň z príjmu 289 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 45 329 €.50 tis.25 tis.0201289096045,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 201 €. 2022: daň z príjmu 289 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 45 329 €.50 tis.25 tis.02010202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby185,6 tis.242,9 tis.211,9 tis.196,7 tis.423,3 tis.
Výsledok hospodárenia−1,1 tis.−3,7 tis.−16,4 tis.−3,3 tis.189,7 tis.
Aktíva53,3 tis.48 tis.35,4 tis.3,91 mil.4,2 mil.
Vlastné imanie42,8 tis.39,2 tis.22,8 tis.3,9 mil.4,09 mil.
Daň z príjmu201289096045,3 tis.
Zadlženosť19,7 %18,4 %35,6 %0,3 %2,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
423,3 tis.
Výsledok hospodárenia
189,7 tis.
Aktíva
4,2 mil.
Vlastné imanie
4,09 mil.
Daň z príjmu
45,3 tis.
Zadlženosť
2,7 %

2024

Tržby
196,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,3 tis.
Aktíva
3,91 mil.
Vlastné imanie
3,9 mil.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
0,3 %

2023

Tržby
211,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−16,4 tis.
Aktíva
35,4 tis.
Vlastné imanie
22,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
35,6 %

2022

Tržby
242,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,7 tis.
Aktíva
48 tis.
Vlastné imanie
39,2 tis.
Daň z príjmu
289
Zadlženosť
18,4 %

2021

Tržby
185,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
53,3 tis.
Vlastné imanie
42,8 tis.
Daň z príjmu
201
Zadlženosť
19,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API