prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

ITALCASING, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 34117636aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 03. 199531 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
108 483 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ITALCASING, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
34117636
daňové identifikačné číslo
2020410249
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020410249
Sídlo
Farma Hrúšťov, 95117 Cabaj - Čápor, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 03. 1995
V registri
31 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 1126/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
341492
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)13. 03. 1995—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 03. 1995—
- sprostredkovateľská činnosť13. 03. 1995—
reklamná a propagačná činnosť18. 06. 2003—
spracovanie čriev18. 06. 2003—
nákup a predaj ojazdených motorových vozidiel18. 06. 2003—
výroba výrobkov z plastov18. 06. 2003—
murárske práce18. 06. 2003—
výroba a predaj kŕmnych zmesí18. 06. 2003—
vnútroštátna nákladná cestná doprava18. 06. 2003—
poľnohospodárska výroba rastlinná a živočíšna18. 06. 2003—
zváračské práce29. 11. 2005—
vykonávanie jednoduchých stavieb a ich zmien29. 11. 2005—
prenájom hnuteľných vecí01. 01. 2011—
medzinárodná cestná nákladná doprava01. 01. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020410249: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020410249: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020410249IČ DPH SK2020410249Obdobia daňových registráciíDIČ 2020410249: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020410249: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020410249IČ DPH SK2020410249Obdobia daňových registráciíDIČ 2020410249: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020410249: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020410249IČ DPH SK2020410249
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202041024911. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 1995
daňové identifikačné číslo202041024910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 9 369 € a znížila tržby o ▼14 % na 108,5 tisíc eur.

Tržby

108 483 €

▼ 14,4 %

Výsledok hospodárenia

9 369 €

▲ 482,9 %

Aktíva

162 173 €

▼ 21,1 %

Vlastné imanie

91 843 €

▲ 14,8 %

Zadlženosť

43,4 %

Hrubá marža

8,6 %

Čistá marža

8,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 102 050 €. 2023: tržby 121 493 €. 2024: tržby 126 755 €. 2025: tržby 108 483 €.200 tis.100 tis.00102 tis.121,5 tis.126,8 tis.108,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 102 050 €. 2023: tržby 121 493 €. 2024: tržby 126 755 €. 2025: tržby 108 483 €.200 tis.100 tis.00102 tis.121,5 tis.126,8 tis.108,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 102 050 €. 2023: tržby 121 493 €. 2024: tržby 126 755 €. 2025: tržby 108 483 €.200 tis.100 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 012 €. 2022: výsledok hospodárenia −24 898 €. 2023: výsledok hospodárenia 8 654 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 447 €. 2025: výsledok hospodárenia 9 369 €.10 tis.0−25 tis.+5 tis.−24,9 tis.+8,7 tis.−2,4 tis.+9,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 012 €. 2022: výsledok hospodárenia −24 898 €. 2023: výsledok hospodárenia 8 654 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 447 €. 2025: výsledok hospodárenia 9 369 €.10 tis.0−25 tis.+5 tis.−24,9 tis.+8,7 tis.−2,4 tis.+9,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 012 €. 2022: výsledok hospodárenia −24 898 €. 2023: výsledok hospodárenia 8 654 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 447 €. 2025: výsledok hospodárenia 9 369 €.10 tis.0−25 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 436 619 €, vlastné imanie 111 789 €. 2022: aktíva 511 455 €, vlastné imanie 73 820 €. 2023: aktíva 243 650 €, vlastné imanie 82 474 €. 2024: aktíva 205 501 €, vlastné imanie 80 027 €. 2025: aktíva 162 173 €, vlastné imanie 91 843 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 436 619 €, vlastné imanie 111 789 €. 2022: aktíva 511 455 €, vlastné imanie 73 820 €. 2023: aktíva 243 650 €, vlastné imanie 82 474 €. 2024: aktíva 205 501 €, vlastné imanie 80 027 €. 2025: aktíva 162 173 €, vlastné imanie 91 843 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 436 619 €, vlastné imanie 111 789 €. 2022: aktíva 511 455 €, vlastné imanie 73 820 €. 2023: aktíva 243 650 €, vlastné imanie 82 474 €. 2024: aktíva 205 501 €, vlastné imanie 80 027 €. 2025: aktíva 162 173 €, vlastné imanie 91 843 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 310 815 €, zásoby 42 576 €, pohľadávky 17 005 €, finančné účty 66 171 €. 2022: dlhodobý majetok 388 757 €, zásoby 42 395 €, pohľadávky 53 315 €, finančné účty 26 936 €. 2023: dlhodobý majetok 77 659 €, zásoby 42 825 €, pohľadávky 67 906 €, finančné účty 55 208 €. 2024: dlhodobý majetok 53 459 €, zásoby 42 279 €, pohľadávky 70 446 €, finančné účty 39 265 €. 2025: dlhodobý majetok 38 306 €, zásoby 42 279 €, pohľadávky 74 670 €, finančné účty 6 866 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 310 815 €, zásoby 42 576 €, pohľadávky 17 005 €, finančné účty 66 171 €. 2022: dlhodobý majetok 388 757 €, zásoby 42 395 €, pohľadávky 53 315 €, finančné účty 26 936 €. 2023: dlhodobý majetok 77 659 €, zásoby 42 825 €, pohľadávky 67 906 €, finančné účty 55 208 €. 2024: dlhodobý majetok 53 459 €, zásoby 42 279 €, pohľadávky 70 446 €, finančné účty 39 265 €. 2025: dlhodobý majetok 38 306 €, zásoby 42 279 €, pohľadávky 74 670 €, finančné účty 6 866 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 310 815 €, zásoby 42 576 €, pohľadávky 17 005 €, finančné účty 66 171 €. 2022: dlhodobý majetok 388 757 €, zásoby 42 395 €, pohľadávky 53 315 €, finančné účty 26 936 €. 2023: dlhodobý majetok 77 659 €, zásoby 42 825 €, pohľadávky 67 906 €, finančné účty 55 208 €. 2024: dlhodobý majetok 53 459 €, zásoby 42 279 €, pohľadávky 70 446 €, finančné účty 39 265 €. 2025: dlhodobý majetok 38 306 €, zásoby 42 279 €, pohľadávky 74 670 €, finančné účty 6 866 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 111 789 €, dlhodobé záväzky 2 517 €, krátkodobé záväzky 322 313 €. 2022: vlastné imanie 73 820 €, dlhodobé záväzky 78 €, krátkodobé záväzky 437 557 €. 2023: vlastné imanie 82 474 €, dlhodobé záväzky 167 €, krátkodobé záväzky 161 009 €. 2024: vlastné imanie 80 027 €, dlhodobé záväzky 248 €, krátkodobé záväzky 125 226 €. 2025: vlastné imanie 91 843 €, dlhodobé záväzky 318 €, krátkodobé záväzky 70 012 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 111 789 €, dlhodobé záväzky 2 517 €, krátkodobé záväzky 322 313 €. 2022: vlastné imanie 73 820 €, dlhodobé záväzky 78 €, krátkodobé záväzky 437 557 €. 2023: vlastné imanie 82 474 €, dlhodobé záväzky 167 €, krátkodobé záväzky 161 009 €. 2024: vlastné imanie 80 027 €, dlhodobé záväzky 248 €, krátkodobé záväzky 125 226 €. 2025: vlastné imanie 91 843 €, dlhodobé záväzky 318 €, krátkodobé záväzky 70 012 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 111 789 €, dlhodobé záväzky 2 517 €, krátkodobé záväzky 322 313 €. 2022: vlastné imanie 73 820 €, dlhodobé záväzky 78 €, krátkodobé záväzky 437 557 €. 2023: vlastné imanie 82 474 €, dlhodobé záväzky 167 €, krátkodobé záväzky 161 009 €. 2024: vlastné imanie 80 027 €, dlhodobé záväzky 248 €, krátkodobé záväzky 125 226 €. 2025: vlastné imanie 91 843 €, dlhodobé záväzky 318 €, krátkodobé záväzky 70 012 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0102 tis.121,5 tis.126,8 tis.108,5 tis.
Výsledok hospodárenia5 tis.−24,9 tis.8,7 tis.−2,4 tis.9,4 tis.
Aktíva436,6 tis.511,5 tis.243,7 tis.205,5 tis.162,2 tis.
Vlastné imanie111,8 tis.73,8 tis.82,5 tis.80 tis.91,8 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť74,4 %85,6 %66,2 %61,1 %43,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
108,5 tis.
Výsledok hospodárenia
9,4 tis.
Aktíva
162,2 tis.
Vlastné imanie
91,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
43,4 %

2024

Tržby
126,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,4 tis.
Aktíva
205,5 tis.
Vlastné imanie
80 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
61,1 %

2023

Tržby
121,5 tis.
Výsledok hospodárenia
8,7 tis.
Aktíva
243,7 tis.
Vlastné imanie
82,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
66,2 %

2022

Tržby
102 tis.
Výsledok hospodárenia
−24,9 tis.
Aktíva
511,5 tis.
Vlastné imanie
73,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
85,6 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
5 tis.
Aktíva
436,6 tis.
Vlastné imanie
111,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
74,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API