prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

LIMOS, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 34114556aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 01. 199531 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
241 381 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LIMOS, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
34114556
daňové identifikačné číslo
2020402021
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Agátová 3406/7A, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 01. 1995
V registri
31 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 152654/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
424375
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- maloobchodná, veľkoobchodná a sprostredkovateľská činnosť s potravinárskym tovarom, drogériovým tovarom a textilnými výrobkami01. 10. 2011—
- reštauračné služby01. 10. 2011—
cestná nákladná doprava01. 10. 2011—
- maloobchodná a veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností01. 10. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020402021: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020402021Obdobia daňových registráciíDIČ 2020402021: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020402021Obdobia daňových registráciíDIČ 2020402021: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020402021
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202040202110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 09. 2021 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila zisk o ▼1 % na 28 038 € a znížila tržby o ▼18 % na 241,4 tisíc eur.

Tržby

241 381 €

▼ 17,7 %

Výsledok hospodárenia

28 038 €

▼ 0,6 %

Aktíva

42 708 €

▼ 63,9 %

Vlastné imanie

33 538 €

▼ 57,6 %

Zadlženosť

21,5 %

Hrubá marža

14,7 %

Čistá marža

11,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 245 040 €. 2017: tržby 236 729 €. 2018: tržby 280 038 €. 2019: tržby 293 375 €. 2020: tržby 241 381 €.500 tis.250 tis.0245 tis.236,7 tis.280 tis.293,4 tis.241,4 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 245 040 €. 2017: tržby 236 729 €. 2018: tržby 280 038 €. 2019: tržby 293 375 €. 2020: tržby 241 381 €.500 tis.250 tis.0245 tis.236,7 tis.280 tis.293,4 tis.241,4 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 245 040 €. 2017: tržby 236 729 €. 2018: tržby 280 038 €. 2019: tržby 293 375 €. 2020: tržby 241 381 €.500 tis.250 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 15 054 €. 2017: výsledok hospodárenia −2 064 €. 2018: výsledok hospodárenia 47 449 €. 2019: výsledok hospodárenia 28 208 €. 2020: výsledok hospodárenia 28 038 €.50 tis.0−2,5 tis.+15,1 tis.−2,1 tis.+47,4 tis.+28,2 tis.+28 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 15 054 €. 2017: výsledok hospodárenia −2 064 €. 2018: výsledok hospodárenia 47 449 €. 2019: výsledok hospodárenia 28 208 €. 2020: výsledok hospodárenia 28 038 €.50 tis.0−2,5 tis.+15,1 tis.−2,1 tis.+47,4 tis.+28,2 tis.+28 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 15 054 €. 2017: výsledok hospodárenia −2 064 €. 2018: výsledok hospodárenia 47 449 €. 2019: výsledok hospodárenia 28 208 €. 2020: výsledok hospodárenia 28 038 €.50 tis.0−2,5 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 168 817 €, vlastné imanie 74 501 €. 2017: aktíva 166 541 €, vlastné imanie 72 438 €. 2018: aktíva 106 336 €, vlastné imanie 50 885 €. 2019: aktíva 118 295 €, vlastné imanie 79 093 €. 2020: aktíva 42 708 €, vlastné imanie 33 538 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 168 817 €, vlastné imanie 74 501 €. 2017: aktíva 166 541 €, vlastné imanie 72 438 €. 2018: aktíva 106 336 €, vlastné imanie 50 885 €. 2019: aktíva 118 295 €, vlastné imanie 79 093 €. 2020: aktíva 42 708 €, vlastné imanie 33 538 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 168 817 €, vlastné imanie 74 501 €. 2017: aktíva 166 541 €, vlastné imanie 72 438 €. 2018: aktíva 106 336 €, vlastné imanie 50 885 €. 2019: aktíva 118 295 €, vlastné imanie 79 093 €. 2020: aktíva 42 708 €, vlastné imanie 33 538 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 36 663 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 389 €, finančné účty 97 765 €. 2017: dlhodobý majetok 50 508 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 498 €, finančné účty 74 535 €. 2018: dlhodobý majetok 64 624 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 904 €, finančné účty 7 808 €. 2019: dlhodobý majetok 11 099 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 538 €, finančné účty 65 658 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 994 €, finančné účty 29 318 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 36 663 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 389 €, finančné účty 97 765 €. 2017: dlhodobý majetok 50 508 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 498 €, finančné účty 74 535 €. 2018: dlhodobý majetok 64 624 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 904 €, finančné účty 7 808 €. 2019: dlhodobý majetok 11 099 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 538 €, finančné účty 65 658 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 994 €, finančné účty 29 318 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 36 663 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 389 €, finančné účty 97 765 €. 2017: dlhodobý majetok 50 508 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 498 €, finančné účty 74 535 €. 2018: dlhodobý majetok 64 624 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 904 €, finančné účty 7 808 €. 2019: dlhodobý majetok 11 099 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 538 €, finančné účty 65 658 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 994 €, finančné účty 29 318 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 74 501 €, dlhodobé záväzky 13 533 €, krátkodobé záväzky 80 783 €. 2017: vlastné imanie 72 438 €, dlhodobé záväzky 9 800 €, krátkodobé záväzky 84 303 €. 2018: vlastné imanie 50 885 €, dlhodobé záväzky 5 931 €, krátkodobé záväzky 49 520 €. 2019: vlastné imanie 79 093 €, dlhodobé záväzky 2 333 €, krátkodobé záväzky 36 869 €. 2020: vlastné imanie 33 538 €, dlhodobé záväzky 607 €, krátkodobé záväzky 8 563 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 74 501 €, dlhodobé záväzky 13 533 €, krátkodobé záväzky 80 783 €. 2017: vlastné imanie 72 438 €, dlhodobé záväzky 9 800 €, krátkodobé záväzky 84 303 €. 2018: vlastné imanie 50 885 €, dlhodobé záväzky 5 931 €, krátkodobé záväzky 49 520 €. 2019: vlastné imanie 79 093 €, dlhodobé záväzky 2 333 €, krátkodobé záväzky 36 869 €. 2020: vlastné imanie 33 538 €, dlhodobé záväzky 607 €, krátkodobé záväzky 8 563 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 74 501 €, dlhodobé záväzky 13 533 €, krátkodobé záväzky 80 783 €. 2017: vlastné imanie 72 438 €, dlhodobé záväzky 9 800 €, krátkodobé záväzky 84 303 €. 2018: vlastné imanie 50 885 €, dlhodobé záväzky 5 931 €, krátkodobé záväzky 49 520 €. 2019: vlastné imanie 79 093 €, dlhodobé záväzky 2 333 €, krátkodobé záväzky 36 869 €. 2020: vlastné imanie 33 538 €, dlhodobé záväzky 607 €, krátkodobé záväzky 8 563 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 15 747 €. 2017: daň z príjmu 6 319 €. 2018: daň z príjmu 13 146 €. 2019: daň z príjmu 19 293 €. 2020: daň z príjmu 7 452 €.20 tis.10 tis.015,7 tis.6,3 tis.13,1 tis.19,3 tis.7,5 tis.20162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 15 747 €. 2017: daň z príjmu 6 319 €. 2018: daň z príjmu 13 146 €. 2019: daň z príjmu 19 293 €. 2020: daň z príjmu 7 452 €.20 tis.10 tis.015,7 tis.6,3 tis.13,1 tis.19,3 tis.7,5 tis.20162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 15 747 €. 2017: daň z príjmu 6 319 €. 2018: daň z príjmu 13 146 €. 2019: daň z príjmu 19 293 €. 2020: daň z príjmu 7 452 €.20 tis.10 tis.0201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby245 tis.236,7 tis.280 tis.293,4 tis.241,4 tis.
Výsledok hospodárenia15,1 tis.−2,1 tis.47,4 tis.28,2 tis.28 tis.
Aktíva168,8 tis.166,5 tis.106,3 tis.118,3 tis.42,7 tis.
Vlastné imanie74,5 tis.72,4 tis.50,9 tis.79,1 tis.33,5 tis.
Daň z príjmu15,7 tis.6,3 tis.13,1 tis.19,3 tis.7,5 tis.
Zadlženosť55,9 %56,5 %52,1 %33,1 %21,5 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
241,4 tis.
Výsledok hospodárenia
28 tis.
Aktíva
42,7 tis.
Vlastné imanie
33,5 tis.
Daň z príjmu
7,5 tis.
Zadlženosť
21,5 %

2019

Tržby
293,4 tis.
Výsledok hospodárenia
28,2 tis.
Aktíva
118,3 tis.
Vlastné imanie
79,1 tis.
Daň z príjmu
19,3 tis.
Zadlženosť
33,1 %

2018

Tržby
280 tis.
Výsledok hospodárenia
47,4 tis.
Aktíva
106,3 tis.
Vlastné imanie
50,9 tis.
Daň z príjmu
13,1 tis.
Zadlženosť
52,1 %

2017

Tržby
236,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,1 tis.
Aktíva
166,5 tis.
Vlastné imanie
72,4 tis.
Daň z príjmu
6,3 tis.
Zadlženosť
56,5 %

2016

Tržby
245 tis.
Výsledok hospodárenia
15,1 tis.
Aktíva
168,8 tis.
Vlastné imanie
74,5 tis.
Daň z príjmu
15,7 tis.
Zadlženosť
55,9 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API