Súhrn
- Vznik
- 29. 12. 199431 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 39 717 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- EKOSERVIS, spol.s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 34113461
- daňové identifikačné číslo
- 2020407103
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Karpatské nám. 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Račaokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 29. 12. 1994
- V registri
- 31 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 118103/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 317008
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, | 29. 12. 1994 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, | 29. 12. 1994 | — |
| - zásielkový predaj | 29. 12. 1994 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť | 29. 12. 1994 | — |
| - poradenská činnosť v oblasti životného prostredia | 29. 12. 1994 | — |
| - organizovanie školení a kurzov | 29. 12. 1994 | — |
| - podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi | 29. 12. 1994 | — |
| výroba sorpčných vankúšov | 28. 12. 2000 | — |
| výroba záchytných misiek na ropné látky | 28. 12. 2000 | — |
| výroba havarijných súprav na ropné látky (vaky a dielenské havarijné súpravy) | 28. 12. 2000 | — |
| úprava-rezanie a delenie textílie | 28. 12. 2000 | — |
| píliarske práce a čistenie lesných priesekov | 28. 12. 2000 | — |
| zemné a výkopové práce a úprava terénu | 28. 12. 2000 | — |
| kosenie trávy a buriny | 28. 12. 2000 | — |
| postrek proti burine | 28. 12. 2000 | — |
| maliarske a natieračské práce | 28. 12. 2000 | — |
| maliarske a natieračské práce vo výškach | 28. 12. 2000 | — |
| výsadba stromov, trávnikov a údržba zelene | 28. 12. 2000 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 10. 02. 2017 | — |
| Chov vybraných druhov zvierat | 10. 02. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 10. 02. 2017 | — |
| Údenárska výroba | 10. 02. 2017 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 10. 02. 2017 | — |
| Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 10. 02. 2017 | — |
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 10. 02. 2017 | — |
| Dopravná zdravotná služba | 10. 02. 2017 | — |
| Prevádzkovanie verejných WC | 10. 02. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020407103 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 sa zo straty dostalo na zisk 2 243 € a zvýšila tržby z nuly na 39,7 tisíc eur.
Tržby
39 717 €
Výsledok hospodárenia
2 243 €
▲ 567,3 %Aktíva
47 212 €
▲ 468,9 %Vlastné imanie
2 243 €
▼ 69,4 %Zadlženosť
95,2 %
Hrubá marža
5,6 %
Čistá marža
5,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 39,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −480 | −14 tis. | −480 | 2,2 tis. |
| Aktíva | 54 tis. | 8,3 tis. | 8,3 tis. | 47,2 tis. |
| Vlastné imanie | 34,4 tis. | 7,8 tis. | 7,3 tis. | 2,2 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 480 | 480 | 0 |
| Zadlženosť | 36,2 % | 5,8 % | 11,6 % | 95,2 % |
2017
- Tržby
- 39,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 47,2 tis.
- Vlastné imanie
- 2,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 95,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 8,3 tis.
- Vlastné imanie
- 7,3 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 11,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −14 tis.
- Aktíva
- 8,3 tis.
- Vlastné imanie
- 7,8 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 5,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 54 tis.
- Vlastné imanie
- 34,4 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 36,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.