Súhrn
- Vznik
- 15. 12. 199431 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 808 303 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- HESPOREZ, spoločnosť s ručením obmedzeným
- identifikačné číslo organizácie
- 34112740
- daňové identifikačné číslo
- 2020379790
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Radava 442, 94147 Radava, Slovenská republika
- Územie
- Radavaokres Nové ZámkyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 15. 12. 1994
- V registri
- 31 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 29033/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 317778
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| výroba píliarska | 15. 12. 1994 | — |
| výroba drobných výrobkov z dreva | 15. 12. 1994 | — |
| výroba drevených obalov | 15. 12. 1994 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj v rozsahu voľnej živnosti | 15. 12. 1994 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti | 21. 11. 2006 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 21. 11. 2006 | — |
| prevádzkovanie športovej haly | 21. 11. 2006 | — |
| prevádzkovanie fitnescentra | 21. 11. 2006 | — |
| prevádzkovanie sauny | 21. 11. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 21. 11. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 21. 11. 2006 | — |
| demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavby, terénne úpravy | 21. 11. 2006 | — |
| vykonávanie tenkostenných omietok stierkovaním | 21. 11. 2006 | — |
| obkladanie stien suchým spôsobom | 21. 11. 2006 | — |
| kladenie dlážkových krytín suchou cestou a lepením, kladenie vonkajšej dlažby | 21. 11. 2006 | — |
| brúsenie drevených podlahových krytín | 21. 11. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020379790 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 25. 02. 2021 (rok porušenia 2019).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 prepadlo do straty −5 198 € a zvýšila tržby o ▲551 % na 1,81 mil. €.
Tržby
1 808 303 €
▲ 551,1 %Výsledok hospodárenia
−5 198 €
▼ 109,2 %Aktíva
2 637 951 €
▲ 13,2 %Vlastné imanie
714 449 €
▼ 0,7 %Zadlženosť
72,9 %
Hrubá marža
−0,3 %
Čistá marža
−0,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 144,9 tis. | 42,6 tis. | 277,7 tis. | 1,81 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 6,9 tis. | 6,5 tis. | 56,4 tis. | −5,2 tis. |
| Aktíva | 275,8 tis. | 944,1 tis. | 2,33 mil. | 2,64 mil. |
| Vlastné imanie | 6,8 tis. | 163,3 tis. | 719,6 tis. | 714,4 tis. |
| Daň z príjmu | 2 tis. | 2,4 tis. | 2,4 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 97,5 % | 82,7 % | 69,1 % | 72,9 % |
2018
- Tržby
- 1,81 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −5,2 tis.
- Aktíva
- 2,64 mil.
- Vlastné imanie
- 714,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 72,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 277,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 56,4 tis.
- Aktíva
- 2,33 mil.
- Vlastné imanie
- 719,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,4 tis.
- Zadlženosť
- 69,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 42,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,5 tis.
- Aktíva
- 944,1 tis.
- Vlastné imanie
- 163,3 tis.
- Daň z príjmu
- 2,4 tis.
- Zadlženosť
- 82,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 144,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,9 tis.
- Aktíva
- 275,8 tis.
- Vlastné imanie
- 6,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 97,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.