prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Chladiace veže Bohunice, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 34109960aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 11. 199432 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 13. 09. 2026
Tržby
0 €01/2020 — 01/2020
Oznámenia
2020 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Chladiace veže Bohunice, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
34109960
daňové identifikačné číslo
2020393012
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Námestie sv. Michala 171/4, 91930 Jaslovské Bohunice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 11. 1994
V registri
32 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 688/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
934917
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
výstavba, opravy a rekonštrukcie chladiacich veží28. 10. 1994—
vykonávanie priemyselných stavieb28. 10. 1994—
vykonávanie inžinierskych stavieb /vrátane technickej vybavenosti sídliskových celkov/28. 10. 1994—
veľkoobchod a sprostredkovanie obchodu so stavebnými potrebami28. 10. 1994—
inžinierska činnosť v stavebníctve28. 10. 1994—
montáž oceľových konštrukcií28. 10. 1994—
montáž prefabrikovaných skeletov28. 10. 1994—
výroba výrobkov z plastických látok16. 06. 1998—
výskum a vývoj v oblasti priemyselných stavieb16. 06. 1998—
cestná motorová doprava-nákladná cestná doprava16. 06. 1998—
projektovanie stavieb pozemné stavby13. 07. 2000—
uskutočňovanie pozemných stavieb a ich zmien, stavebných úprav a udržiavacích prác08. 12. 2000—
uskutočňovanie inžinierskych stavieb a ich zmien, stavebných úprav a udržiavacích prác08. 12. 2000—
vykonávanie stavebných prác vo výškach horolezeckou a speleologickou technikou08. 12. 2000—
montáž, rekonštrukcia, oprava a údržba vyhradených tlakových zariadení08. 12. 2000—
revízie a skúšky vyhradených tlakových zariadení08. 12. 2000—
montáž, oprava a údržba vyhradených zdvíhacích zariadení08. 12. 2000—
revízie a revízne skúšky vyhradených zdvíhacích zariadení08. 12. 2000—
montáž, rekonštrukcia, oprava a údržba vyhradených plynových zariadení08. 12. 2000—
revízie a skúšky vyhradených plynových zariadení08. 12. 2000—
montáž, oprava a údržba vyhradených elektrických zariadení08. 12. 2000—
výroba, inštalácia a opravy elektrických strojov a prístrojov08. 12. 2000—
výroba, inštalácia a opravy chladiarenských zariadení08. 12. 2000—
montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadení08. 12. 2000—
prenájom strojov, zariadení, technológií, motorových vozidiel, kancelárskej techniky, počítačov, mechanizmov a materiálov03. 06. 2002—
prenájom nebytových priestorov a nehnuteľností vrátane poskytovania základných služieb a doplnkových činností (čistiace a upratovacie práce)03. 06. 2002—
faktoring a forfaiting03. 06. 2002—
sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti03. 06. 2002—
projektovanie stavieb30. 06. 2005—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti26. 05. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti26. 05. 2006—
podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom16. 11. 2006—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien (vykonávanie vodohospodárskych a cestných stavieb)16. 11. 2006—
špeciálne čistiace služby, čistiace služby, opravy a nátery vykonávané metódou priemyselného horolezectva16. 11. 2006—
Činnosť vykonávaná banským spôsobom v rozsahu podľa zákona č. 51/1988 Zb. o banskej činnosti, výbušninách a o štátnej banskej správe v znení neskorších predpisov vymedzenom v § 3 ods. d) podzemné práce vykonávané banským spôsobom, najmä hĺbenie jám a jamíc, razenie štôlní a tunelov, ako aj iných podzemných priestorov s objemom nad 250 m3, ods. e) práce na zabezpečenie stability podzemných priestorov (podzemné sanačné práce), ods. g) zemné práce vykonávané s použitím strojov a výbušnín, ak sa na jednej lokalite premiestňuje viac ako 100 000 m3 horniny01. 11. 2017—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom01. 11. 2017—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 13. 11. 2020 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
BIZOŇ & PARTNERS, s.r.o. · od 21. 06. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020393012: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020393012Obdobia daňových registráciíDIČ 2020393012: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020393012Obdobia daňových registráciíDIČ 2020393012: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020393012
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202039301210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 01/2020 — 01/2020 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

0 €

▲ 100,0 %

Aktíva

4 743 242 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−618 116 €

bez zmeny

Zadlženosť

113,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 6 576 290 €. 2017: tržby 6 124 172 €. 2018: tržby 5 572 555 €. 2019: tržby 3 235 208 €. 01/2020 — 01/2020: tržby 0 €.10 mil.5 mil.06,58 mil.6,12 mil.5,57 mil.3,24 mil.0201620172018201901/2020 — 01/2020Tržby2016: tržby 6 576 290 €. 2017: tržby 6 124 172 €. 2018: tržby 5 572 555 €. 2019: tržby 3 235 208 €. 01/2020 — 01/2020: tržby 0 €.10 mil.5 mil.06,58 mil.5,57 mil.02016201801/2020 — 01/2020Tržby2016: tržby 6 576 290 €. 2017: tržby 6 124 172 €. 2018: tržby 5 572 555 €. 2019: tržby 3 235 208 €. 01/2020 — 01/2020: tržby 0 €.10 mil.5 mil.00201701/2020 — 01/2020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 65 812 €. 2017: výsledok hospodárenia −27 744 €. 2018: výsledok hospodárenia −742 247 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 173 242 €. 01/2020 — 01/2020: výsledok hospodárenia 0 €.100 tis.0−2 mil.+65,8 tis.−27,7 tis.−742,2 tis.−1,17 mil.0201620172018201901/2020 — 01/2020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 65 812 €. 2017: výsledok hospodárenia −27 744 €. 2018: výsledok hospodárenia −742 247 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 173 242 €. 01/2020 — 01/2020: výsledok hospodárenia 0 €.100 tis.0−2 mil.+65,8 tis.02016201801/2020 — 01/2020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 65 812 €. 2017: výsledok hospodárenia −27 744 €. 2018: výsledok hospodárenia −742 247 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 173 242 €. 01/2020 — 01/2020: výsledok hospodárenia 0 €.100 tis.0−2 mil.0201701/2020 — 01/2020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 3 867 860 €, vlastné imanie 1 328 116 €. 2017: aktíva 4 779 900 €, vlastné imanie 1 297 372 €. 2018: aktíva 4 731 356 €, vlastné imanie 555 125 €. 2019: aktíva 4 743 242 €, vlastné imanie −618 116 €. 01/2020 — 01/2020: aktíva 4 743 242 €, vlastné imanie −618 116 €.5 mil.0−1 mil.201620172018201901/2020 — 01/2020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 3 867 860 €, vlastné imanie 1 328 116 €. 2017: aktíva 4 779 900 €, vlastné imanie 1 297 372 €. 2018: aktíva 4 731 356 €, vlastné imanie 555 125 €. 2019: aktíva 4 743 242 €, vlastné imanie −618 116 €. 01/2020 — 01/2020: aktíva 4 743 242 €, vlastné imanie −618 116 €.5 mil.0−1 mil.2016201801/2020 — 01/2020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 3 867 860 €, vlastné imanie 1 328 116 €. 2017: aktíva 4 779 900 €, vlastné imanie 1 297 372 €. 2018: aktíva 4 731 356 €, vlastné imanie 555 125 €. 2019: aktíva 4 743 242 €, vlastné imanie −618 116 €. 01/2020 — 01/2020: aktíva 4 743 242 €, vlastné imanie −618 116 €.5 mil.0−1 mil.201701/2020 — 01/2020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 435 112 €, zásoby 21 160 €, pohľadávky 2 816 439 €, finančné účty 567 334 €. 2017: dlhodobý majetok 330 253 €, zásoby 72 179 €, pohľadávky 3 875 239 €, finančné účty 154 977 €. 2018: dlhodobý majetok 232 186 €, zásoby 251 207 €, pohľadávky 4 143 390 €, finančné účty 63 167 €. 2019: dlhodobý majetok 146 373 €, zásoby 201 184 €, pohľadávky 4 354 675 €, finančné účty 37 106 €. 01/2020 — 01/2020: dlhodobý majetok 146 373 €, zásoby 10 347 €, pohľadávky 4 545 512 €, finančné účty 37 106 €.5 mil.2,5 mil.0201620172018201901/2020 — 01/2020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 435 112 €, zásoby 21 160 €, pohľadávky 2 816 439 €, finančné účty 567 334 €. 2017: dlhodobý majetok 330 253 €, zásoby 72 179 €, pohľadávky 3 875 239 €, finančné účty 154 977 €. 2018: dlhodobý majetok 232 186 €, zásoby 251 207 €, pohľadávky 4 143 390 €, finančné účty 63 167 €. 2019: dlhodobý majetok 146 373 €, zásoby 201 184 €, pohľadávky 4 354 675 €, finančné účty 37 106 €. 01/2020 — 01/2020: dlhodobý majetok 146 373 €, zásoby 10 347 €, pohľadávky 4 545 512 €, finančné účty 37 106 €.5 mil.2,5 mil.02016201801/2020 — 01/2020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 435 112 €, zásoby 21 160 €, pohľadávky 2 816 439 €, finančné účty 567 334 €. 2017: dlhodobý majetok 330 253 €, zásoby 72 179 €, pohľadávky 3 875 239 €, finančné účty 154 977 €. 2018: dlhodobý majetok 232 186 €, zásoby 251 207 €, pohľadávky 4 143 390 €, finančné účty 63 167 €. 2019: dlhodobý majetok 146 373 €, zásoby 201 184 €, pohľadávky 4 354 675 €, finančné účty 37 106 €. 01/2020 — 01/2020: dlhodobý majetok 146 373 €, zásoby 10 347 €, pohľadávky 4 545 512 €, finančné účty 37 106 €.5 mil.2,5 mil.0201701/2020 — 01/2020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 1 328 116 €, dlhodobé záväzky 114 981 €, krátkodobé záväzky 2 424 763 €. 2017: vlastné imanie 1 297 372 €, dlhodobé záväzky 109 900 €, krátkodobé záväzky 3 372 628 €. 2018: vlastné imanie 555 125 €, dlhodobé záväzky 167 091 €, krátkodobé záväzky 4 009 140 €. 2019: vlastné imanie −618 116 €, dlhodobé záväzky 347 609 €, krátkodobé záväzky 5 013 749 €. 01/2020 — 01/2020: vlastné imanie −618 116 €, dlhodobé záväzky 347 609 €, krátkodobé záväzky 5 013 749 €.10 mil.0−1 mil.201620172018201901/2020 — 01/2020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 1 328 116 €, dlhodobé záväzky 114 981 €, krátkodobé záväzky 2 424 763 €. 2017: vlastné imanie 1 297 372 €, dlhodobé záväzky 109 900 €, krátkodobé záväzky 3 372 628 €. 2018: vlastné imanie 555 125 €, dlhodobé záväzky 167 091 €, krátkodobé záväzky 4 009 140 €. 2019: vlastné imanie −618 116 €, dlhodobé záväzky 347 609 €, krátkodobé záväzky 5 013 749 €. 01/2020 — 01/2020: vlastné imanie −618 116 €, dlhodobé záväzky 347 609 €, krátkodobé záväzky 5 013 749 €.10 mil.0−1 mil.2016201801/2020 — 01/2020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 1 328 116 €, dlhodobé záväzky 114 981 €, krátkodobé záväzky 2 424 763 €. 2017: vlastné imanie 1 297 372 €, dlhodobé záväzky 109 900 €, krátkodobé záväzky 3 372 628 €. 2018: vlastné imanie 555 125 €, dlhodobé záväzky 167 091 €, krátkodobé záväzky 4 009 140 €. 2019: vlastné imanie −618 116 €, dlhodobé záväzky 347 609 €, krátkodobé záväzky 5 013 749 €. 01/2020 — 01/2020: vlastné imanie −618 116 €, dlhodobé záväzky 347 609 €, krátkodobé záväzky 5 013 749 €.10 mil.0−1 mil.201701/2020 — 01/2020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 116 460 €. 2017: daň z príjmu 2 661 €. 2018: daň z príjmu −4 339 €. 2019: daň z príjmu −119 534 €. 01/2020 — 01/2020: daň z príjmu 0 €.200 tis.0−200 tis.116,5 tis.2,7 tis.−4,3 tis.−119,5 tis.0201620172018201901/2020 — 01/2020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 116 460 €. 2017: daň z príjmu 2 661 €. 2018: daň z príjmu −4 339 €. 2019: daň z príjmu −119 534 €. 01/2020 — 01/2020: daň z príjmu 0 €.200 tis.0−200 tis.116,5 tis.−4,3 tis.02016201801/2020 — 01/2020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 116 460 €. 2017: daň z príjmu 2 661 €. 2018: daň z príjmu −4 339 €. 2019: daň z príjmu −119 534 €. 01/2020 — 01/2020: daň z príjmu 0 €.200 tis.0−200 tis.0201601/2020 — 01/2020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok01/2020 — 01/2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby6,58 mil.6,12 mil.5,57 mil.3,24 mil.0
Výsledok hospodárenia65,8 tis.−27,7 tis.−742,2 tis.−1,17 mil.0
Aktíva3,87 mil.4,78 mil.4,73 mil.4,74 mil.4,74 mil.
Vlastné imanie1,33 mil.1,3 mil.555,1 tis.−618,1 tis.−618,1 tis.
Daň z príjmu116,5 tis.2,7 tis.−4,3 tis.−119,5 tis.0
Zadlženosť65,7 %72,9 %88,3 %113,0 %113,0 %

aj 2013–2015 — v pláne Štandard

01/2020 — 01/2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
4,74 mil.
Vlastné imanie
−618,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
113,0 %

2019

Tržby
3,24 mil.
Výsledok hospodárenia
−1,17 mil.
Aktíva
4,74 mil.
Vlastné imanie
−618,1 tis.
Daň z príjmu
−119,5 tis.
Zadlženosť
113,0 %

2018

Tržby
5,57 mil.
Výsledok hospodárenia
−742,2 tis.
Aktíva
4,73 mil.
Vlastné imanie
555,1 tis.
Daň z príjmu
−4,3 tis.
Zadlženosť
88,3 %

2017

Tržby
6,12 mil.
Výsledok hospodárenia
−27,7 tis.
Aktíva
4,78 mil.
Vlastné imanie
1,3 mil.
Daň z príjmu
2,7 tis.
Zadlženosť
72,9 %

2016

Tržby
6,58 mil.
Výsledok hospodárenia
65,8 tis.
Aktíva
3,87 mil.
Vlastné imanie
1,33 mil.
Daň z príjmu
116,5 tis.
Zadlženosť
65,7 %

aj 2013–2015 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

20 oznámení

  1. 24. 10. 2022

    Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 17. 10. 2022

    Návrh konečného rozvrhu výťažku zo všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 27. 06. 2022

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 20. 06. 2022

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 17. 05. 2022

    Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 13. 05. 2022

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 16. 07. 2021

    Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 16. 07. 2021

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 16. 04. 2021

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 14. 04. 2021

    Návrh konečného rozvrhu výťažku z oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 07. 04. 2021

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 05. 02. 2021

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 17. 12. 2020

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 17. 12. 2020

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 15. 12. 2020

    Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  16. 20. 11. 2020

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  17. 20. 11. 2020

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  18. 05. 10. 2020

    Súpis oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  19. 05. 10. 2020

    Súpis oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  20. 05. 10. 2020

    Súpis všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API