Súhrn
- Vznik
- 19. 10. 199432 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 53 812 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DÓZATEAM s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 34109455
- daňové identifikačné číslo
- 2020363378
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020363378
- Sídlo
- Štefánikova 13, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
- Územie
- Ivanka pri Dunajiokres SenecBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 10. 1994
- V registri
- 32 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 12389/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 382593
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| obchodná činnosť-nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti, | 19. 10. 1994 | — |
| kúpa rozličného tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho ďalšieho spracovania a predaja, | 19. 10. 1994 | — |
| činnosť organizačných, účtovných a ekonomických poradcov, | 19. 10. 1994 | — |
| montáž a opravy meracej a regulačnej techniky, | 19. 10. 1994 | — |
| výroba zariadení pre riadenie priemyselných procesov, | 19. 10. 1994 | — |
| výroba, montáž, oprava TV anténnych systémov, TV kábelových rozvodov, | 19. 10. 1994 | — |
| výroba, montáž zariadení spotrebnej priemyslovej elektroniky, | 19. 10. 1994 | — |
| montáž, oprava,údržba vyhradených elektrických zariadení, | 19. 10. 1994 | — |
| nepravidelná nehromadná doprava osôb a nákladnej dopravy pre cudzie potreby za odplatu vozidlom, | 27. 04. 1995 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 26. 11. 2002 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 26. 11. 2002 | — |
| montáž, oprava a údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení v rozsahu : objekty bez nebezpečenstva výbuchu, zariadenie s napätím do 1000 V vrátane bleskozvodov, | 26. 11. 2002 | — |
| výroba, montáž, oprava a údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky zdvíhacích zariadení v rozsahu : posuvné brány, | 26. 11. 2002 | — |
| výroba elektrických zariadení /výroba rozvádzačov nn do 100 A/ v rozsahu : objekty bez nebezpečenstva výbuchu zariadenia s napätím do 1000 V vrátane bleskozvodov, | 26. 11. 2002 | — |
| montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadení, | 11. 01. 2007 | — |
| priemyselné opracovanie dreva technológiou CNC, | 11. 01. 2007 | — |
| zostavovanie dielcov alebo súčasti do finálnych produktov, | 11. 01. 2007 | — |
| zostavovanie jednoduchých výrobkov z dreva, | 11. 01. 2007 | — |
| montáž a demontáž kompletných stolárskych výrobkov, | 11. 01. 2007 | — |
| poskytovanie technických služieb na ochranu majetku a osôb, | 11. 01. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020363378 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 1994 |
| daňové identifikačné číslo | 2020363378 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Union zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | 25. 09. 2026 – 12. 10. 2026 ukončené | 11. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −39 843 € a znížila tržby o ▼57 % na 53,8 tisíc eur.
Tržby
53 812 €
▼ 56,8 %Výsledok hospodárenia
−39 843 €
▼ 1 519,6 %Aktíva
572 846 €
bez zmenyVlastné imanie
−37 380 €
▼ 1 618,3 %Zadlženosť
106,5 %
Hrubá marža
−72,3 %
Čistá marža
−74,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 131,8 tis. | 101,3 tis. | 103,5 tis. | 124,5 tis. | 53,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −11,5 tis. | −26,1 tis. | −59,9 tis. | −2,5 tis. | −39,8 tis. |
| Aktíva | 561,4 tis. | 582,7 tis. | 560,1 tis. | 573 tis. | 572,8 tis. |
| Vlastné imanie | 90,9 tis. | 64,8 tis. | 4,9 tis. | 2,5 tis. | −37,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 83,8 % | 88,9 % | 99,1 % | 99,6 % | 106,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 53,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −39,8 tis.
- Aktíva
- 572,8 tis.
- Vlastné imanie
- −37,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 106,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 124,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,5 tis.
- Aktíva
- 573 tis.
- Vlastné imanie
- 2,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 99,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 103,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −59,9 tis.
- Aktíva
- 560,1 tis.
- Vlastné imanie
- 4,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 99,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 101,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −26,1 tis.
- Aktíva
- 582,7 tis.
- Vlastné imanie
- 64,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 88,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 131,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,5 tis.
- Aktíva
- 561,4 tis.
- Vlastné imanie
- 90,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 83,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.