Súhrn
- Vznik
- 07. 07. 199432 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 168 340 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- JML TRADE, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 34104097
- daňové identifikačné číslo
- 2021267457
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Košická 52/A, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 07. 1994
- V registri
- 32 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 115170/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 339160
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj | 07. 07. 1994 | — |
| - sprostredkovanie obchodu mimo činností vyžadujúcich zvláštne povolenie | 07. 07. 1994 | — |
| výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie | 08. 11. 2008 | — |
| výroba výrobkov z papiera | 08. 11. 2008 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 08. 11. 2008 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 08. 11. 2008 | — |
| činnosť agentúry dočasného zamestnávania | 07. 02. 2009 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 30. 04. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021267457 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 prepadlo do straty −10 957 € a znížila tržby o ▼78 % na 168,3 tisíc eur.
Tržby
168 340 €
▼ 77,6 %Výsledok hospodárenia
−10 957 €
▼ 326,3 %Aktíva
43 002 €
▼ 81,5 %Vlastné imanie
27 239 €
▼ 28,7 %Zadlženosť
36,7 %
Hrubá marža
−6,5 %
Čistá marža
−6,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 421,9 tis. | 393,7 tis. | 549 tis. | 750,7 tis. | 168,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 8,9 tis. | 8,6 tis. | 6,6 tis. | 4,8 tis. | −11 tis. |
| Aktíva | 73,2 tis. | 76,2 tis. | 116,2 tis. | 232,9 tis. | 43 tis. |
| Vlastné imanie | 18,1 tis. | 26,8 tis. | 33,4 tis. | 38,2 tis. | 27,2 tis. |
| Daň z príjmu | 2,3 tis. | 2,4 tis. | 1,7 tis. | 1,5 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 75,2 % | 64,9 % | 71,3 % | 83,6 % | 36,7 % |
aj 2015 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 168,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11 tis.
- Aktíva
- 43 tis.
- Vlastné imanie
- 27,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 36,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 750,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,8 tis.
- Aktíva
- 232,9 tis.
- Vlastné imanie
- 38,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 83,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 549 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,6 tis.
- Aktíva
- 116,2 tis.
- Vlastné imanie
- 33,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 71,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 393,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,6 tis.
- Aktíva
- 76,2 tis.
- Vlastné imanie
- 26,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,4 tis.
- Zadlženosť
- 64,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 421,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,9 tis.
- Aktíva
- 73,2 tis.
- Vlastné imanie
- 18,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 75,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.