Súhrn
- Vznik
- 08. 06. 199432 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 3 902 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MJ AUREKO, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 34102388
- daňové identifikačné číslo
- 2020686217
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020686217
- Sídlo
- Mladoboleslavská 1/4880, 90201 Pezinok, Slovenská republika
- Územie
- Pezinokokres PezinokBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 06. 1994
- V registri
- 32 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 13022/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 832980
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti, | 08. 06. 1994 | — |
| sprostredkovanie obchodu, | 08. 06. 1994 | — |
| sprostredkovanie výkonu služieb, | 08. 06. 1994 | — |
| autobazár, | 08. 06. 1994 | — |
| prenájom motorových vozidiel, | 08. 06. 1994 | — |
| oprava motorových vozidiel, | 08. 06. 1994 | — |
| opravy karosérií, | 08. 06. 1994 | — |
| vedenie účtovníctva, | 28. 04. 2010 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 28. 04. 2010 | — |
| faktoring a forfaiting, | 28. 04. 2010 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 28. 04. 2010 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou bytového/nebytového fondu, | 28. 04. 2010 | — |
| čistiace a upratovacie služby, | 28. 04. 2010 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, | 28. 04. 2010 | — |
| výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu, | 28. 04. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 28. 04. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti cateringových služieb, | 28. 04. 2010 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020686217 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2010 |
| daňové identifikačné číslo | 2020686217 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −133 € a znížila tržby o ▼61 % na 3,9 tisíc eur.
Tržby
3 902 €
▼ 61,1 %Výsledok hospodárenia
−133 €
▲ 69,3 %Aktíva
13 000 €
▲ 125,1 %Vlastné imanie
−95 178 €
▲ 0,3 %Zadlženosť
832,1 %
Hrubá marža
−3,4 %
Čistá marža
−3,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 27,7 tis. | 3,4 tis. | 11 tis. | 10 tis. | 3,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −1,8 tis. | −351 | −291 | −433 | −133 |
| Aktíva | 117,5 tis. | −9,7 tis. | 6,2 tis. | 5,8 tis. | 13 tis. |
| Vlastné imanie | −96,3 tis. | −96,6 tis. | −95 tis. | −95,5 tis. | −95,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 0 |
| Zadlženosť | 181,9 % | — | 1 631,3 % | 1 753,0 % | 832,1 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 3,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −133
- Aktíva
- 13 tis.
- Vlastné imanie
- −95,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 832,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 10 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −433
- Aktíva
- 5,8 tis.
- Vlastné imanie
- −95,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 1 753,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 11 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −291
- Aktíva
- 6,2 tis.
- Vlastné imanie
- −95 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 631,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 3,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −351
- Aktíva
- −9,7 tis.
- Vlastné imanie
- −96,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 27,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,8 tis.
- Aktíva
- 117,5 tis.
- Vlastné imanie
- −96,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 181,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.