Súhrn
- Vznik
- 17. 03. 199432 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 4 307 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- EKOPOL, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 34098194
- daňové identifikačné číslo
- 2020381011
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020381011
- Sídlo
- Čsl. armády 79/17, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
- Územie
- Nové Mesto nad Váhomokres Nové Mesto nad VáhomTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 03. 1994
- V registri
- 32 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 55/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 196742
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - montáž a kladenie podlahovín, antistatických, živicových, laminovaných a kompozitovaných podláh a striech na báze kompozitných a klasických technológií | 17. 03. 1994 | — |
| - nákup a predaj v rozsahu voľnej živnosti | 17. 03. 1994 | — |
| - sprostredkovanie obchodu | 17. 03. 1994 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 12. 08. 2016 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 12. 08. 2016 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 12. 08. 2016 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 12. 08. 2016 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 12. 08. 2016 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 12. 08. 2016 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 12. 08. 2016 | — |
| vedenie účtovníctva | 12. 08. 2016 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 12. 08. 2016 | — |
| reklamné a marketingové služby | 12. 08. 2016 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 12. 08. 2016 | — |
| dizajnérske činnosti | 12. 08. 2016 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 12. 08. 2016 | — |
| fotografické služby | 12. 08. 2016 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 12. 08. 2016 | — |
| administratívne služby | 12. 08. 2016 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 12. 08. 2016 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 06. 12. 2022
- Oprávnená osoba
- Advokátska kancelária Valach, Kišac, s. r. o. · od 06. 12. 2022
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020381011 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 1994 |
| daňové identifikačné číslo | 2020381011 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −5 155 € a znížila tržby o ▼96 % na 4,3 tisíc eur.
Tržby
4 307 €
▼ 96,5 %Výsledok hospodárenia
−5 155 €
▼ 47,9 %Aktíva
34 918 €
▼ 81,2 %Vlastné imanie
−8 148 €
▲ 61,4 %Zadlženosť
123,3 %
Hrubá marža
−111,8 %
Čistá marža
−119,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 218 tis. | 191,3 tis. | 229,3 tis. | 122 tis. | 4,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −10,7 tis. | −11,2 tis. | 2,9 tis. | −3,5 tis. | −5,2 tis. |
| Aktíva | 203,5 tis. | 116,1 tis. | 167,7 tis. | 185,6 tis. | 34,9 tis. |
| Vlastné imanie | 18,9 tis. | −20,5 tis. | −17,6 tis. | −21,1 tis. | −8,1 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 235 | 1,7 tis. | 960 | 340 |
| Zadlženosť | 90,7 % | 117,7 % | 110,5 % | 111,4 % | 123,3 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 4,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,2 tis.
- Aktíva
- 34,9 tis.
- Vlastné imanie
- −8,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 123,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 122 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,5 tis.
- Aktíva
- 185,6 tis.
- Vlastné imanie
- −21,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 111,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 229,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,9 tis.
- Aktíva
- 167,7 tis.
- Vlastné imanie
- −17,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 110,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 191,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,2 tis.
- Aktíva
- 116,1 tis.
- Vlastné imanie
- −20,5 tis.
- Daň z príjmu
- 235
- Zadlženosť
- 117,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 218 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,7 tis.
- Aktíva
- 203,5 tis.
- Vlastné imanie
- 18,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 90,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).