Súhrn
- Vznik
- 21. 11. 199629 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 284 797 €01/2025 — 10/2025
- Oznámenia
- 77 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- I - LEGAL ART, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31737269
- daňové identifikačné číslo
- 2020757145
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Pivovarská 7, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
- Územie
- Ružomberokokres RužomberokŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 11. 1996
- V registri
- 29 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 49791/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 533225
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovanie obchodu a služieb | 21. 11. 1996 | — |
| sprostredkovanie dopravy | 21. 11. 1996 | — |
| inžinierska činnosť vo výstavbe | 21. 11. 1996 | — |
| prenájom strojov a zariadení | 21. 11. 1996 | — |
| sprostredkovanie nákupu a predaja nehnuteľností | 21. 11. 1996 | — |
| sprostredkovateľská činnosť | 21. 11. 1996 | — |
| odevná výroba | 17. 10. 2020 | — |
| textilná výroba | 17. 10. 2020 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 17. 10. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020757145 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 09. 2026 (rok porušenia 2021).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 01/2025 — 10/2025 prepadlo do straty −177 536 € a znížila tržby o ▼45 % na 284,8 tisíc eur.
Tržby
284 797 €
▼ 45,0 %Výsledok hospodárenia
−177 536 €
▼ 1 421,2 %Aktíva
240 399 €
▼ 11,6 %Vlastné imanie
−177 536 €
▼ 1 421,2 %Zadlženosť
173,9 %
Hrubá marža
−62,3 %
Čistá marža
−62,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 01/2025 — 10/2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 379,2 tis. | 565 tis. | 541,4 tis. | 518,2 tis. | 284,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 5,5 tis. | 45,1 tis. | 22,6 tis. | 13,4 tis. | −177,5 tis. |
| Aktíva | 183,6 tis. | 226,3 tis. | 226,5 tis. | 272 tis. | 240,4 tis. |
| Vlastné imanie | 36,4 tis. | 45,1 tis. | 22,6 tis. | 13,4 tis. | −177,5 tis. |
| Daň z príjmu | 1,5 tis. | 12 tis. | 6 tis. | 4,1 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 80,2 % | 80,1 % | 90,0 % | 95,1 % | 173,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
01/2025 — 10/2025
- Tržby
- 284,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −177,5 tis.
- Aktíva
- 240,4 tis.
- Vlastné imanie
- −177,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 173,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 518,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,4 tis.
- Aktíva
- 272 tis.
- Vlastné imanie
- 13,4 tis.
- Daň z príjmu
- 4,1 tis.
- Zadlženosť
- 95,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 541,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 22,6 tis.
- Aktíva
- 226,5 tis.
- Vlastné imanie
- 22,6 tis.
- Daň z príjmu
- 6 tis.
- Zadlženosť
- 90,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 565 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 45,1 tis.
- Aktíva
- 226,3 tis.
- Vlastné imanie
- 45,1 tis.
- Daň z príjmu
- 12 tis.
- Zadlženosť
- 80,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 379,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,5 tis.
- Aktíva
- 183,6 tis.
- Vlastné imanie
- 36,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 80,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
7 oznámení
08. 07. 2026
Uznesenie o výške odmeny a výdavkoch predbežného správcu konkurz
22. 05. 2026
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
11. 05. 2026
Ukončenie prieskumu pohľadávok konkurz
11. 05. 2026
Ukončenie prihlasovania pohľadávok konkurz
29. 01. 2026
Uznesenie o vyhlásení konkurzu na návrh dlžníka konkurz
10. 12. 2025
Uznesenie konkurz
04. 12. 2025
Uznesenie o zacatí konkurzného konania na návrh dlžníka konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.