Súhrn
- Vznik
- 18. 10. 199630 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- GRANITO SPED, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31735266
- daňové identifikačné číslo
- 2020524616
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020524616
- Sídlo
- Hrnčiarska 15264/15, 08006 Prešov, Slovenská republika
- Územie
- Prešovokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 10. 1996
- V registri
- 30 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 3363/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 745736
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - zasielateľstvo | 18. 10. 1996 | — |
| - sprostredkovanie dopravy, obchodu a služieb | 18. 10. 1996 | — |
| - spracovanie dát a súvisiacej činnosti | 18. 10. 1996 | — |
| - poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom | 18. 10. 1996 | — |
| - dodávky a poradenské služby ohľadne elektronických zariadení na spracovanie dát | 18. 10. 1996 | — |
| - reklamná a propagačná činnosť | 18. 10. 1996 | — |
| - sekretárske služby a preklady / anglický, taliansky, ruský, nemecký jazyk/ | 18. 10. 1996 | — |
| - prenájom kancelárskych strojov a zariadení, vrátane elektronických zariadení na spracovanie údajov | 18. 10. 1996 | — |
| - vedenie účtovníctva | 18. 10. 1996 | — |
| - podnikateľské poradenstvo | 18. 10. 1996 | — |
| - obchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 03. 08. 1999 | — |
| - prevádzkovanie cestovnej agentúry | 28. 11. 2002 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020524616 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 06. 11. 1996 |
| daňové identifikačné číslo | 2020524616 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −3 520 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−3 520 €
▲ 21,9 %Aktíva
231 096 €
▼ 1,4 %Vlastné imanie
230 121 €
▼ 1,5 %Zadlženosť
0,4 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2,4 tis. | 2,4 tis. | 2,4 tis. | 5,5 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −9,4 tis. | −6,1 tis. | −7,7 tis. | −4,5 tis. | −3,5 tis. |
| Aktíva | 254 tis. | 248 tis. | 239,9 tis. | 234,3 tis. | 231,1 tis. |
| Vlastné imanie | 252 tis. | 245,8 tis. | 238,2 tis. | 233,6 tis. | 230,1 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 340 |
| Zadlženosť | 0,8 % | 0,8 % | 0,7 % | 0,3 % | 0,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −3,5 tis.
- Aktíva
- 231,1 tis.
- Vlastné imanie
- 230,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 0,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 5,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,5 tis.
- Aktíva
- 234,3 tis.
- Vlastné imanie
- 233,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 2,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,7 tis.
- Aktíva
- 239,9 tis.
- Vlastné imanie
- 238,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 2,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,1 tis.
- Aktíva
- 248 tis.
- Vlastné imanie
- 245,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 2,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,4 tis.
- Aktíva
- 254 tis.
- Vlastné imanie
- 252 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.