Súhrn
- Vznik
- 14. 08. 199630 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DACH, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31732038
- daňové identifikačné číslo
- 2020521184
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020521184
- Sídlo
- K Surdoku 25F, 08001 Prešov, Slovenská republika
- Územie
- Prešovokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 08. 1996
- V registri
- 30 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 3225/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 651674
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - poradenská a inžinierska činnosť v stavebníctve | 14. 08. 1996 | — |
| - vykonávanie inžinierskych, priemyselných, bytových a občianskych stavieb | 14. 08. 1996 | — |
| - sprostredkovanie obchodu a služieb | 14. 08. 1996 | — |
| - píliarska výroba, porez dreva a výroba drevených obalov | 14. 08. 1996 | — |
| - činnosť realitnej kancelárie | 14. 08. 1996 | — |
| - prenájom motorových vozidiel a dopravných zariadení | 14. 08. 1996 | — |
| výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy | 09. 02. 2013 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 24. 06. 2015 | — |
| murárstvo | 18. 02. 2016 | — |
| tesárstvo | 18. 02. 2016 | — |
| pokrývačstvo | 18. 02. 2016 | — |
| klampiarstvo | 18. 02. 2016 | — |
| izolatérstvo | 18. 02. 2016 | — |
| strechár | 18. 02. 2016 | — |
| vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo | 18. 02. 2016 | — |
| podlahárstvo | 18. 02. 2016 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 08. 2018 do 22. 01. 2020 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- JUDr. Daniel Boľanovský, advokát · od 01. 08. 2018
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020521184 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 19. 08. 1996 |
| daňové identifikačné číslo | 2020521184 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 strata bez zmeny na −4 779 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−4 779 €
bez zmenyAktíva
18 364 €
▼ 19,5 %Vlastné imanie
−78 737 €
▼ 6,5 %Zadlženosť
528,8 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −53,4 tis. | −4,9 tis. | −4,4 tis. | −4,8 tis. | −4,8 tis. |
| Aktíva | 37,2 tis. | 31,7 tis. | 27,3 tis. | 22,8 tis. | 18,4 tis. |
| Vlastné imanie | −59,8 tis. | −64,7 tis. | −69,2 tis. | −74 tis. | −78,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 260,8 % | 304,3 % | 353,8 % | 424,2 % | 528,8 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −4,8 tis.
- Aktíva
- 18,4 tis.
- Vlastné imanie
- −78,7 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 528,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −4,8 tis.
- Aktíva
- 22,8 tis.
- Vlastné imanie
- −74 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 424,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −4,4 tis.
- Aktíva
- 27,3 tis.
- Vlastné imanie
- −69,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 353,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −4,9 tis.
- Aktíva
- 31,7 tis.
- Vlastné imanie
- −64,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 304,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −53,4 tis.
- Aktíva
- 37,2 tis.
- Vlastné imanie
- −59,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 260,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.