prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

MN- Building, a.s. v likvidácii

identifikačné číslo organizácie 31729321aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 06. 199630 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Akciová spoločnosťkód 121
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €04/2018 — 03/2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MN- Building, a.s. v likvidácii
identifikačné číslo organizácie
31729321
daňové identifikačné číslo
2020512604
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Peterská 15199/20, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Akciová spoločnosť (121)
Vznik
20. 06. 1996
V registri
30 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sa, vložka č. 7120/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
776803
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- prenájom hnuteľných vecí20. 06. 1996—
- prenájom nehnuteľných vecí s poskytovaním doplnkových služieb20. 06. 1996—
- operačný a finančný leasing20. 06. 1996—
- reklamná a propagačná činnosť20. 06. 1996—
- poskytovanie a zabezpečovanie letných a zimných rekreačných služieb20. 06. 1996—
- automatizované spracovanie dát22. 09. 1997—
- poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom22. 09. 1997—
- sprostredkovanie obchodu, dopravy a služieb22. 09. 1997—
veľkoobchod v rozsahu voľných živností14. 03. 2006—
maloobchod v rozsahu voľných živností14. 03. 2006—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu13. 12. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 12. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov13. 12. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby13. 12. 2019—
Vedenie účtovníctva13. 12. 2019—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve13. 12. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020512604: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020512604Obdobia daňových registráciíDIČ 2020512604: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020512604Obdobia daňových registráciíDIČ 2020512604: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020512604
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202051260410. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 04/2018 — 03/2019 prehĺbila stratu na −136 060 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−136 060 €

▼ 4,8 %

Aktíva

1 901 990 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−548 879 €

▼ 33,0 %

Zadlženosť

128,9 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby04/2014 — 03/2015: tržby 49 500 €. 04/2015 — 03/2016: tržby 0 €. 04/2016 — 03/2017: tržby 0 €. 04/2017 — 03/2018: tržby 0 €. 04/2018 — 03/2019: tržby 0 €.50 tis.25 tis.049,5 tis.000004/2014 — 03/201504/2015 — 03/201604/2016 — 03/201704/2017 — 03/201804/2018 — 03/2019Tržby04/2014 — 03/2015: tržby 49 500 €. 04/2015 — 03/2016: tržby 0 €. 04/2016 — 03/2017: tržby 0 €. 04/2017 — 03/2018: tržby 0 €. 04/2018 — 03/2019: tržby 0 €.50 tis.25 tis.049,5 tis.0004/2014 — 03/201504/2016 — 03/201704/2018 — 03/2019Tržby04/2014 — 03/2015: tržby 49 500 €. 04/2015 — 03/2016: tržby 0 €. 04/2016 — 03/2017: tržby 0 €. 04/2017 — 03/2018: tržby 0 €. 04/2018 — 03/2019: tržby 0 €.50 tis.25 tis.00004/2015 — 03/201604/2018 — 03/2019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia04/2014 — 03/2015: výsledok hospodárenia −20 674 €. 04/2015 — 03/2016: výsledok hospodárenia −117 950 €. 04/2016 — 03/2017: výsledok hospodárenia −194 949 €. 04/2017 — 03/2018: výsledok hospodárenia −129 878 €. 04/2018 — 03/2019: výsledok hospodárenia −136 060 €.0−200 tis.−20,7 tis.−118 tis.−194,9 tis.−129,9 tis.−136,1 tis.04/2014 — 03/201504/2015 — 03/201604/2016 — 03/201704/2017 — 03/201804/2018 — 03/2019Výsledok hospodárenia04/2014 — 03/2015: výsledok hospodárenia −20 674 €. 04/2015 — 03/2016: výsledok hospodárenia −117 950 €. 04/2016 — 03/2017: výsledok hospodárenia −194 949 €. 04/2017 — 03/2018: výsledok hospodárenia −129 878 €. 04/2018 — 03/2019: výsledok hospodárenia −136 060 €.0−200 tis.−20,7 tis.04/2014 — 03/201504/2016 — 03/201704/2018 — 03/2019Výsledok hospodárenia04/2014 — 03/2015: výsledok hospodárenia −20 674 €. 04/2015 — 03/2016: výsledok hospodárenia −117 950 €. 04/2016 — 03/2017: výsledok hospodárenia −194 949 €. 04/2017 — 03/2018: výsledok hospodárenia −129 878 €. 04/2018 — 03/2019: výsledok hospodárenia −136 060 €.0−200 tis.04/2014 — 03/201504/2018 — 03/2019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie04/2014 — 03/2015: aktíva 1 916 498 €, vlastné imanie 29 959 €. 04/2015 — 03/2016: aktíva 1 909 959 €, vlastné imanie −87 992 €. 04/2016 — 03/2017: aktíva 1 903 218 €, vlastné imanie −282 941 €. 04/2017 — 03/2018: aktíva 1 902 212 €, vlastné imanie −412 819 €. 04/2018 — 03/2019: aktíva 1 901 990 €, vlastné imanie −548 879 €.2 mil.0−1 mil.04/2014 — 03/201504/2015 — 03/201604/2016 — 03/201704/2017 — 03/201804/2018 — 03/2019Aktíva a vlastné imanie04/2014 — 03/2015: aktíva 1 916 498 €, vlastné imanie 29 959 €. 04/2015 — 03/2016: aktíva 1 909 959 €, vlastné imanie −87 992 €. 04/2016 — 03/2017: aktíva 1 903 218 €, vlastné imanie −282 941 €. 04/2017 — 03/2018: aktíva 1 902 212 €, vlastné imanie −412 819 €. 04/2018 — 03/2019: aktíva 1 901 990 €, vlastné imanie −548 879 €.2 mil.0−1 mil.04/2014 — 03/201504/2016 — 03/201704/2018 — 03/2019Aktíva a vlastné imanie04/2014 — 03/2015: aktíva 1 916 498 €, vlastné imanie 29 959 €. 04/2015 — 03/2016: aktíva 1 909 959 €, vlastné imanie −87 992 €. 04/2016 — 03/2017: aktíva 1 903 218 €, vlastné imanie −282 941 €. 04/2017 — 03/2018: aktíva 1 902 212 €, vlastné imanie −412 819 €. 04/2018 — 03/2019: aktíva 1 901 990 €, vlastné imanie −548 879 €.2 mil.0−1 mil.04/2015 — 03/201604/2018 — 03/2019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív04/2014 — 03/2015: dlhodobý majetok 1 328 €, zásoby 1 900 000 €, pohľadávky 1 862 €, finančné účty 12 744 €. 04/2015 — 03/2016: dlhodobý majetok 1 328 €, zásoby 1 900 000 €, pohľadávky 909 €, finančné účty 7 722 €. 04/2016 — 03/2017: dlhodobý majetok 1 328 €, zásoby 1 900 000 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 890 €. 04/2017 — 03/2018: dlhodobý majetok 1 328 €, zásoby 1 900 000 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 884 €. 04/2018 — 03/2019: dlhodobý majetok 1 328 €, zásoby 1 900 000 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 662 €.2 mil.1 mil.004/2014 — 03/201504/2015 — 03/201604/2016 — 03/201704/2017 — 03/201804/2018 — 03/2019Štruktúra aktív04/2014 — 03/2015: dlhodobý majetok 1 328 €, zásoby 1 900 000 €, pohľadávky 1 862 €, finančné účty 12 744 €. 04/2015 — 03/2016: dlhodobý majetok 1 328 €, zásoby 1 900 000 €, pohľadávky 909 €, finančné účty 7 722 €. 04/2016 — 03/2017: dlhodobý majetok 1 328 €, zásoby 1 900 000 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 890 €. 04/2017 — 03/2018: dlhodobý majetok 1 328 €, zásoby 1 900 000 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 884 €. 04/2018 — 03/2019: dlhodobý majetok 1 328 €, zásoby 1 900 000 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 662 €.2 mil.1 mil.004/2014 — 03/201504/2016 — 03/201704/2018 — 03/2019Štruktúra aktív04/2014 — 03/2015: dlhodobý majetok 1 328 €, zásoby 1 900 000 €, pohľadávky 1 862 €, finančné účty 12 744 €. 04/2015 — 03/2016: dlhodobý majetok 1 328 €, zásoby 1 900 000 €, pohľadávky 909 €, finančné účty 7 722 €. 04/2016 — 03/2017: dlhodobý majetok 1 328 €, zásoby 1 900 000 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 890 €. 04/2017 — 03/2018: dlhodobý majetok 1 328 €, zásoby 1 900 000 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 884 €. 04/2018 — 03/2019: dlhodobý majetok 1 328 €, zásoby 1 900 000 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 662 €.2 mil.1 mil.004/2015 — 03/201604/2018 — 03/2019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív04/2014 — 03/2015: vlastné imanie 29 959 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 884 163 €. 04/2015 — 03/2016: vlastné imanie −87 992 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 997 951 €. 04/2016 — 03/2017: vlastné imanie −282 941 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 186 159 €. 04/2017 — 03/2018: vlastné imanie −412 819 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 315 031 €. 04/2018 — 03/2019: vlastné imanie −548 879 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 450 869 €.2,5 mil.0−1 mil.04/2014 — 03/201504/2015 — 03/201604/2016 — 03/201704/2017 — 03/201804/2018 — 03/2019Štruktúra pasív04/2014 — 03/2015: vlastné imanie 29 959 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 884 163 €. 04/2015 — 03/2016: vlastné imanie −87 992 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 997 951 €. 04/2016 — 03/2017: vlastné imanie −282 941 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 186 159 €. 04/2017 — 03/2018: vlastné imanie −412 819 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 315 031 €. 04/2018 — 03/2019: vlastné imanie −548 879 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 450 869 €.2,5 mil.0−1 mil.04/2014 — 03/201504/2016 — 03/201704/2018 — 03/2019Štruktúra pasív04/2014 — 03/2015: vlastné imanie 29 959 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 884 163 €. 04/2015 — 03/2016: vlastné imanie −87 992 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 997 951 €. 04/2016 — 03/2017: vlastné imanie −282 941 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 186 159 €. 04/2017 — 03/2018: vlastné imanie −412 819 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 315 031 €. 04/2018 — 03/2019: vlastné imanie −548 879 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 450 869 €.2,5 mil.0−1 mil.04/2015 — 03/201604/2018 — 03/2019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu04/2014 — 03/2015: daň z príjmu 960 €. 04/2015 — 03/2016: daň z príjmu 960 €. 04/2016 — 03/2017: daň z príjmu 960 €. 04/2017 — 03/2018: daň z príjmu 960 €. 04/2018 — 03/2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960960960960004/2014 — 03/201504/2015 — 03/201604/2016 — 03/201704/2017 — 03/201804/2018 — 03/2019Daň z príjmu04/2014 — 03/2015: daň z príjmu 960 €. 04/2015 — 03/2016: daň z príjmu 960 €. 04/2016 — 03/2017: daň z príjmu 960 €. 04/2017 — 03/2018: daň z príjmu 960 €. 04/2018 — 03/2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960960004/2014 — 03/201504/2016 — 03/201704/2018 — 03/2019Daň z príjmu04/2014 — 03/2015: daň z príjmu 960 €. 04/2015 — 03/2016: daň z príjmu 960 €. 04/2016 — 03/2017: daň z príjmu 960 €. 04/2017 — 03/2018: daň z príjmu 960 €. 04/2018 — 03/2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960004/2015 — 03/201604/2018 — 03/2019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)04/2014 — 03/2015Závierka v registri účtovných závierok04/2015 — 03/2016Závierka v registri účtovných závierok04/2016 — 03/2017Závierka v registri účtovných závierok04/2017 — 03/2018Závierka v registri účtovných závierok04/2018 — 03/2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby49,5 tis.0000
Výsledok hospodárenia−20,7 tis.−118 tis.−194,9 tis.−129,9 tis.−136,1 tis.
Aktíva1,92 mil.1,91 mil.1,9 mil.1,9 mil.1,9 mil.
Vlastné imanie30 tis.−88 tis.−282,9 tis.−412,8 tis.−548,9 tis.
Daň z príjmu9609609609600
Zadlženosť98,3 %104,6 %114,9 %121,7 %128,9 %

04/2018 — 03/2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−136,1 tis.
Aktíva
1,9 mil.
Vlastné imanie
−548,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
128,9 %

04/2017 — 03/2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−129,9 tis.
Aktíva
1,9 mil.
Vlastné imanie
−412,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
121,7 %

04/2016 — 03/2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−194,9 tis.
Aktíva
1,9 mil.
Vlastné imanie
−282,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
114,9 %

04/2015 — 03/2016

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−118 tis.
Aktíva
1,91 mil.
Vlastné imanie
−88 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
104,6 %

04/2014 — 03/2015

Tržby
49,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−20,7 tis.
Aktíva
1,92 mil.
Vlastné imanie
30 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
98,3 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API