prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

STAVOMONT SP Snina, spol. s r.o. v konkurze

identifikačné číslo organizácie 31722849aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 03. 199630 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
386 454 €01/2016 — 10/2016
Oznámenia
2020 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
STAVOMONT SP Snina, spol. s r.o. v konkurze
identifikačné číslo organizácie
31722849
daňové identifikačné číslo
2020511515
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Stakčínska 758/8, 06901 Snina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 03. 1996
V registri
30 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 2848/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
670422
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- vykonávanie bytových a občianskych stavieb, priemyselných a poľnohospodárskych stavieb, inžinierskych stavieb05. 03. 1996—
- stavebné rekonštrukcie05. 03. 1996—
- výroba a spracovanie dreva, drevených výrobkov a polotovarov05. 03. 1996—
- porez dreva05. 03. 1996—
- výroba plastov a výrobkov z plastov05. 03. 1996—
- veľkoobchodná a maloobchodná činnosť v odbore: potraviny, tabakové výrobky, ovocie, zelenina, mäso, mäsové výrobky, kozmetika, elektrospotrebiče, spotrebná elektronika, odevy, textil, obuv, kožené výrobky, papier, sklo, bižutéria, kvety, hračky, podlahová krytina, športové a rybárske potreby, hudobné nástroje, počítače a spojová technika, stroje, strojné zariadenia, nábytok, stavebný materiál05. 03. 1996—
- sprostredkovanie obchodu a služieb05. 03. 1996—
- nákup a predaj osobných a nákladných motorových vozidiel, autopríslušenstva, náhradných dielov, ojazdených osobných a nákladných motorových vozidiel05. 03. 1996—
- činnosť realitnej kancelárie05. 03. 1996—
- prenájom a leasing automobilov05. 03. 1996—
- faktoring a forfaiting05. 03. 1996—
- reklamná činnosť05. 03. 1996—
- marketingová činnosť05. 03. 1996—
- výroba betónových zmesí, maltových zmesí, betónových výrobkov a murovacích materiálov21. 08. 2000—
- výroba a montáž zámočníckych a klampiarskych výrobkov a oceľových konštrukcií21. 08. 2000—
- elektroinštalatérstvo21. 08. 2000—
- maloobchod s pohonnými hmotami21. 08. 2000—
- cestná nákladná doprava21. 08. 2000—
- nepravidelná autobusová doprava21. 08. 2000—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020511515: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020511515Obdobia daňových registráciíDIČ 2020511515: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020511515Obdobia daňových registráciíDIČ 2020511515: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020511515
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202051151510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2018 (rok porušenia 2014).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 01/2016 — 10/2016 prepadlo do straty −331 362 € a znížila tržby o ▼89 % na 386,5 tisíc eur.

Tržby

386 454 €

▼ 89,4 %

Výsledok hospodárenia

−331 362 €

▼ 174,5 %

Aktíva

1 081 455 €

▼ 46,8 %

Vlastné imanie

−457 703 €

▼ 262,3 %

Zadlženosť

130,0 %

Hrubá marža

−70,6 %

Čistá marža

−85,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 2 133 867 €. 2015: tržby 3 638 773 €. 01/2016 — 10/2016: tržby 386 454 €.5 mil.2,5 mil.02,13 mil.3,64 mil.386,5 tis.2014201501/2016 — 10/2016Tržby2014: tržby 2 133 867 €. 2015: tržby 3 638 773 €. 01/2016 — 10/2016: tržby 386 454 €.5 mil.2,5 mil.02,13 mil.3,64 mil.386,5 tis.2014201501/2016 — 10/2016Tržby2014: tržby 2 133 867 €. 2015: tržby 3 638 773 €. 01/2016 — 10/2016: tržby 386 454 €.5 mil.2,5 mil.02,13 mil.201401/2016 — 10/2016

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −740 496 €. 2015: výsledok hospodárenia 444 970 €. 01/2016 — 10/2016: výsledok hospodárenia −331 362 €.500 tis.0−1 mil.−740,5 tis.+445 tis.−331,4 tis.2014201501/2016 — 10/2016Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −740 496 €. 2015: výsledok hospodárenia 444 970 €. 01/2016 — 10/2016: výsledok hospodárenia −331 362 €.500 tis.0−1 mil.−740,5 tis.+445 tis.−331,4 tis.2014201501/2016 — 10/2016Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −740 496 €. 2015: výsledok hospodárenia 444 970 €. 01/2016 — 10/2016: výsledok hospodárenia −331 362 €.500 tis.0−1 mil.201401/2016 — 10/2016

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 2 196 413 €, vlastné imanie −571 311 €. 2015: aktíva 2 031 084 €, vlastné imanie −126 341 €. 01/2016 — 10/2016: aktíva 1 081 455 €, vlastné imanie −457 703 €.2,5 mil.0−1 mil.2014201501/2016 — 10/2016Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 2 196 413 €, vlastné imanie −571 311 €. 2015: aktíva 2 031 084 €, vlastné imanie −126 341 €. 01/2016 — 10/2016: aktíva 1 081 455 €, vlastné imanie −457 703 €.2,5 mil.0−1 mil.2014201501/2016 — 10/2016Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 2 196 413 €, vlastné imanie −571 311 €. 2015: aktíva 2 031 084 €, vlastné imanie −126 341 €. 01/2016 — 10/2016: aktíva 1 081 455 €, vlastné imanie −457 703 €.2,5 mil.0−1 mil.201401/2016 — 10/2016

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 664 826 €, zásoby 205 952 €, pohľadávky 1 319 033 €, finančné účty 1 878 €. 2015: dlhodobý majetok 627 550 €, zásoby 165 829 €, pohľadávky 1 223 291 €, finančné účty 11 908 €. 01/2016 — 10/2016: dlhodobý majetok 245 186 €, zásoby 44 498 €, pohľadávky 787 728 €, finančné účty 1 691 €.2,5 mil.1,25 mil.02014201501/2016 — 10/2016Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 664 826 €, zásoby 205 952 €, pohľadávky 1 319 033 €, finančné účty 1 878 €. 2015: dlhodobý majetok 627 550 €, zásoby 165 829 €, pohľadávky 1 223 291 €, finančné účty 11 908 €. 01/2016 — 10/2016: dlhodobý majetok 245 186 €, zásoby 44 498 €, pohľadávky 787 728 €, finančné účty 1 691 €.2,5 mil.1,25 mil.02014201501/2016 — 10/2016Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 664 826 €, zásoby 205 952 €, pohľadávky 1 319 033 €, finančné účty 1 878 €. 2015: dlhodobý majetok 627 550 €, zásoby 165 829 €, pohľadávky 1 223 291 €, finančné účty 11 908 €. 01/2016 — 10/2016: dlhodobý majetok 245 186 €, zásoby 44 498 €, pohľadávky 787 728 €, finančné účty 1 691 €.2,5 mil.1,25 mil.0201401/2016 — 10/2016
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −571 311 €, dlhodobé záväzky 152 085 €, krátkodobé záväzky 2 437 163 €. 2015: vlastné imanie −126 341 €, dlhodobé záväzky 49 163 €, krátkodobé záväzky 1 892 614 €. 01/2016 — 10/2016: vlastné imanie −457 703 €, dlhodobé záväzky 49 779 €, krátkodobé záväzky 1 355 609 €.5 mil.0−1 mil.2014201501/2016 — 10/2016Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −571 311 €, dlhodobé záväzky 152 085 €, krátkodobé záväzky 2 437 163 €. 2015: vlastné imanie −126 341 €, dlhodobé záväzky 49 163 €, krátkodobé záväzky 1 892 614 €. 01/2016 — 10/2016: vlastné imanie −457 703 €, dlhodobé záväzky 49 779 €, krátkodobé záväzky 1 355 609 €.5 mil.0−1 mil.2014201501/2016 — 10/2016Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −571 311 €, dlhodobé záväzky 152 085 €, krátkodobé záväzky 2 437 163 €. 2015: vlastné imanie −126 341 €, dlhodobé záväzky 49 163 €, krátkodobé záväzky 1 892 614 €. 01/2016 — 10/2016: vlastné imanie −457 703 €, dlhodobé záväzky 49 779 €, krátkodobé záväzky 1 355 609 €.5 mil.0−1 mil.201401/2016 — 10/2016
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu −30 575 €. 2015: daň z príjmu 33 097 €. 01/2016 — 10/2016: daň z príjmu 58 591 €.100 tis.0−50 tis.−30,6 tis.33,1 tis.58,6 tis.2014201501/2016 — 10/2016Daň z príjmu2014: daň z príjmu −30 575 €. 2015: daň z príjmu 33 097 €. 01/2016 — 10/2016: daň z príjmu 58 591 €.100 tis.0−50 tis.−30,6 tis.33,1 tis.58,6 tis.2014201501/2016 — 10/2016Daň z príjmu2014: daň z príjmu −30 575 €. 2015: daň z príjmu 33 097 €. 01/2016 — 10/2016: daň z príjmu 58 591 €.100 tis.0−50 tis.58,6 tis.201401/2016 — 10/2016
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok01/2016 — 10/2016Závierka v registri účtovných závierok
Tržby2,13 mil.3,64 mil.386,5 tis.
Výsledok hospodárenia−740,5 tis.445 tis.−331,4 tis.
Aktíva2,2 mil.2,03 mil.1,08 mil.
Vlastné imanie−571,3 tis.−126,3 tis.−457,7 tis.
Daň z príjmu−30,6 tis.33,1 tis.58,6 tis.
Zadlženosť117,9 %95,6 %130,0 %

01/2016 — 10/2016

Tržby
386,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−331,4 tis.
Aktíva
1,08 mil.
Vlastné imanie
−457,7 tis.
Daň z príjmu
58,6 tis.
Zadlženosť
130,0 %

2015

Tržby
3,64 mil.
Výsledok hospodárenia
445 tis.
Aktíva
2,03 mil.
Vlastné imanie
−126,3 tis.
Daň z príjmu
33,1 tis.
Zadlženosť
95,6 %

2014

Tržby
2,13 mil.
Výsledok hospodárenia
−740,5 tis.
Aktíva
2,2 mil.
Vlastné imanie
−571,3 tis.
Daň z príjmu
−30,6 tis.
Zadlženosť
117,9 %

05

Obchodný vestník

20 oznámení

  1. 31. 12. 2025

    Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 11. 12. 2025

    Uznesenie o urcení postupu správcu na žiadost správcu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 04. 12. 2025

    Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 18. 11. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 18. 11. 2025

    Uznesenie o postupe správcu pri spenažovaní majetku konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 23. 09. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 29. 07. 2025

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 20. 02. 2025

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 31. 12. 2024

    Súpis oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 31. 12. 2024

    Súpis všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 13. 12. 2024

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 24. 10. 2024

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 24. 10. 2024

    Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 24. 10. 2024

    Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 21. 10. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  16. 01. 10. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  17. 09. 08. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  18. 17. 06. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  19. 17. 06. 2024

    Oznam súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  20. 04. 06. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API