Súhrn
- Vznik
- 15. 02. 199630 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 45 832 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- EKO - MANAGEMENT s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31721591
- daňové identifikačné číslo
- 2020493629
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020493629
- Sídlo
- Veterná 3032/8, 04001 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Juhokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 15. 02. 1996
- V registri
- 30 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 7364/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 952306
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| inštalácia kotlov a servis kotlov | 15. 02. 1996 | — |
| staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok | 15. 02. 1996 | — |
| zemné, búracie, kopačské práce | 15. 02. 1996 | — |
| maliarske a natieračske práce | 15. 02. 1996 | — |
| čistiace práce | 15. 02. 1996 | — |
| inštalatérske práce-voda, kúrenie bez zásahu do elektrických častí | 15. 02. 1996 | — |
| izolácie proti vode | 15. 02. 1996 | — |
| veľkoobchod a maloobchod - kúrenársky, vodoinštalatérsky a stavebný materiál, priemyselný, spotrebný tovar, kozmetika, pracie a čistiace prostriedky, potravinársky tovar | 15. 02. 1996 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb | 15. 02. 1996 | — |
| montáž a opravy NTL, STL, prípojok podľa STN 38 6413, priemyselných plynovodov podľa STN 38 6420 a spotrebičov bez obmedzenia výkonu na zemný plyn | 16. 05. 1996 | — |
| vedenie účtovníctva | 11. 02. 2006 | — |
| činnosť účtovných, ekonomických a organizačných poradcov | 11. 02. 2006 | — |
| personálne poradenstvo | 11. 02. 2006 | — |
| poradenské a konzultačné služby v predmete podnikania | 11. 02. 2006 | — |
| reklamná činnosť | 11. 02. 2006 | — |
| marketing a manažment | 11. 02. 2006 | — |
| administratívne práce | 11. 02. 2006 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 11. 02. 2006 | — |
| správa bytového a nebytového fondu | 11. 02. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020493629 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 1996 |
| daňové identifikačné číslo | 2020493629 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 20. 10. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 883 € a zvýšila tržby o ▲54 % na 45,8 tisíc eur.
Tržby
45 832 €
▲ 53,6 %Výsledok hospodárenia
883 €
▲ 102,5 %Aktíva
197 778 €
▼ 8,3 %Vlastné imanie
31 046 €
▲ 2,9 %Zadlženosť
84,3 %
Hrubá marža
3,0 %
Čistá marža
1,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 46,1 tis. | 49,3 tis. | 48,7 tis. | 29,8 tis. | 45,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,3 tis. | −2,4 tis. | 5,4 tis. | −35,8 tis. | 883 |
| Aktíva | 199,7 tis. | 189,3 tis. | 197,4 tis. | 215,7 tis. | 197,8 tis. |
| Vlastné imanie | 82,3 tis. | 65,9 tis. | 71,3 tis. | 30,2 tis. | 31 tis. |
| Daň z príjmu | 1,2 tis. | 97 | 2,1 tis. | 0 | 498 |
| Zadlženosť | 58,8 % | 65,2 % | 63,9 % | 86,0 % | 84,3 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 45,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 883
- Aktíva
- 197,8 tis.
- Vlastné imanie
- 31 tis.
- Daň z príjmu
- 498
- Zadlženosť
- 84,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 29,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −35,8 tis.
- Aktíva
- 215,7 tis.
- Vlastné imanie
- 30,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 86,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 48,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,4 tis.
- Aktíva
- 197,4 tis.
- Vlastné imanie
- 71,3 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 63,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 49,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,4 tis.
- Aktíva
- 189,3 tis.
- Vlastné imanie
- 65,9 tis.
- Daň z príjmu
- 97
- Zadlženosť
- 65,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 46,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,3 tis.
- Aktíva
- 199,7 tis.
- Vlastné imanie
- 82,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 58,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.