Súhrn
- Vznik
- 08. 01. 199630 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 216 623 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- UNIKOV, s.r.o., Levoča
- identifikačné číslo organizácie
- 31719821
- daňové identifikačné číslo
- 2020502462
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020502462
- Sídlo
- Kežmarská cesta 62, 05401 Levoča, Slovenská republika
- Územie
- Levočaokres LevočaPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 01. 1996
- V registri
- 30 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 15888/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 896388
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - zámočnícke práce | 08. 01. 1996 | — |
| - kovoobrábanie | 08. 01. 1996 | — |
| - výroba kovových konštrukcií a kovových častí | 08. 01. 1996 | — |
| - výroba nádrží, zásobníkov a kontajnerov z kovu, výroba vykurovacích telies a kotlov ústredného kúrenia | 08. 01. 1996 | — |
| - frézovanie, sústruženie a iné obrábanie kovov | 08. 01. 1996 | — |
| - povrchové zušľachťovanie kovov | 08. 01. 1996 | — |
| - mechanické úpravy na zákazku alebo zmluvne | 08. 01. 1996 | — |
| - povrchová úprava kovov, brúsenie, leštenie | 08. 01. 1996 | — |
| - výroba nožiarského tovaru, nástrojov a železiarského tovaru | 08. 01. 1996 | — |
| - výroba zámkov a kovaní | 08. 01. 1996 | — |
| - výroba drobných kovových obalov a drôtené- ho tovaru | 08. 01. 1996 | — |
| - veľkoobchod, maloobchod a sprostredkovanie: stroje, prístroje, ich časti a súčasti, hutnícke, textilné, papiernické, elektrotechnické a chemické výrobky, výrobky drevospracujúceho priemyslu, kovy, drevo, stavebné hmoty a výrobky z nich, železiarske, inštalatérske a vykurovacie zariadenia, potraviny, nápoje, ovocie, zelenina, tabakové výrobky,poľnohospodárske produkty, kožiarske výrobky, sklo, porcelán, kozmetika, čistiace prostriedky, kvety, športové potreby, nábytok | 08. 01. 1996 | — |
| - prevádzka malých plavidiel | 18. 04. 2024 | — |
| - prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 18. 04. 2024 | — |
| - poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo | 18. 04. 2024 | — |
| - výroba krmív a kŕmnych zmesí | 18. 04. 2024 | — |
| - reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 18. 04. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020502462 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 12. 03. 1996 |
| daňové identifikačné číslo | 2020502462 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −561 € a znížila tržby o ▼9 % na 216,6 tisíc eur.
Tržby
216 623 €
▼ 9,2 %Výsledok hospodárenia
−561 €
▲ 91,2 %Aktíva
181 466 €
▲ 4,4 %Vlastné imanie
1 412 €
▼ 28,4 %Zadlženosť
99,2 %
Hrubá marža
0,2 %
Čistá marža
−0,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 256,7 tis. | 299,4 tis. | 241,3 tis. | 238,7 tis. | 216,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,9 tis. | 22 | 31 | −6,3 tis. | −561 |
| Aktíva | 105,7 tis. | 110,9 tis. | 138,4 tis. | 173,8 tis. | 181,5 tis. |
| Vlastné imanie | 8,4 tis. | 8,3 tis. | 8,3 tis. | 2 tis. | 1,4 tis. |
| Daň z príjmu | 754 | 518 | 638 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 92,1 % | 92,5 % | 94,0 % | 98,9 % | 99,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 216,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −561
- Aktíva
- 181,5 tis.
- Vlastné imanie
- 1,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 99,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 238,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,3 tis.
- Aktíva
- 173,8 tis.
- Vlastné imanie
- 2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 98,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 241,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 31
- Aktíva
- 138,4 tis.
- Vlastné imanie
- 8,3 tis.
- Daň z príjmu
- 638
- Zadlženosť
- 94,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 299,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 22
- Aktíva
- 110,9 tis.
- Vlastné imanie
- 8,3 tis.
- Daň z príjmu
- 518
- Zadlženosť
- 92,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 256,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,9 tis.
- Aktíva
- 105,7 tis.
- Vlastné imanie
- 8,4 tis.
- Daň z príjmu
- 754
- Zadlženosť
- 92,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.