Súhrn
- Vznik
- 28. 12. 199530 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 27 404 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- TRUDIČ s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31719082
- daňové identifikačné číslo
- 2020509821
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Partizánska 2635, 08501 Bardejov, Slovenská republika
- Územie
- Bardejovokres BardejovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 12. 1995
- V registri
- 30 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 2726/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 744453
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - zámočníctvo | 28. 12. 1995 | — |
| - kovoobrábanie | 28. 12. 1995 | — |
| - obchodná činnosť - elektro, textil, odevy, potraviny, stavebný materiál, súčiastky, domáce potreby | 28. 12. 1995 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť | 28. 12. 1995 | — |
| - staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok | 28. 12. 1995 | — |
| - krajčírske práce | 28. 12. 1995 | — |
| - pohostinská činnosť | 28. 07. 2000 | — |
| prenájom motorových vozidiel | 19. 10. 2004 | — |
| prenájom strojných, kancelárskych a iných zariadení | 19. 10. 2004 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 19. 10. 2004 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020509821 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 znížila zisk o ▼96 % na 4 155 € a znížila tržby o ▼99 % na 27,4 tisíc eur.
Tržby
27 404 €
▼ 98,5 %Výsledok hospodárenia
4 155 €
▼ 96,3 %Aktíva
496 247 €
▼ 70,0 %Vlastné imanie
451 835 €
▼ 62,1 %Zadlženosť
8,9 %
Hrubá marža
20,7 %
Čistá marža
15,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,97 mil. | 1,91 mil. | 2 mil. | 1,88 mil. | 27,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 74,1 tis. | 141,1 tis. | 154,9 tis. | 112,1 tis. | 4,2 tis. |
| Aktíva | 1,68 mil. | 1,46 mil. | 2,33 mil. | 1,65 mil. | 496,2 tis. |
| Vlastné imanie | 1,03 mil. | 876,7 tis. | 1,57 mil. | 1,19 mil. | 451,8 tis. |
| Daň z príjmu | 31,1 tis. | 42,6 tis. | 46,9 tis. | 38,1 tis. | 1,5 tis. |
| Zadlženosť | 30,8 % | 33,7 % | 25,6 % | 24,3 % | 8,9 % |
2018
- Tržby
- 27,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,2 tis.
- Aktíva
- 496,2 tis.
- Vlastné imanie
- 451,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 8,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 1,88 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 112,1 tis.
- Aktíva
- 1,65 mil.
- Vlastné imanie
- 1,19 mil.
- Daň z príjmu
- 38,1 tis.
- Zadlženosť
- 24,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 2 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 154,9 tis.
- Aktíva
- 2,33 mil.
- Vlastné imanie
- 1,57 mil.
- Daň z príjmu
- 46,9 tis.
- Zadlženosť
- 25,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 1,91 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 141,1 tis.
- Aktíva
- 1,46 mil.
- Vlastné imanie
- 876,7 tis.
- Daň z príjmu
- 42,6 tis.
- Zadlženosť
- 33,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 1,97 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 74,1 tis.
- Aktíva
- 1,68 mil.
- Vlastné imanie
- 1,03 mil.
- Daň z príjmu
- 31,1 tis.
- Zadlženosť
- 30,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.