Súhrn
- Vznik
- 01. 12. 199530 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SAM REMO, s.r.o. Košice
- identifikačné číslo organizácie
- 31718973
- daňové identifikačné číslo
- 2020488734
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Jarmočná 2, 04001 Košice, Slovenská republika
- Územie
- Košický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 12. 1995
- V registri
- 30 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 7066/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 840629
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| maloobchod a veľkoobchod: pevné, tekuté a plynné palivá a príbuzné výrobky, drevo, stavebný materiál a stavebniny, pohonné hmoty a oleje, jednostopové a dvojstopové motorové vozidlá, ich príslušenstvo a súčasti, železiarsky tovar, potraviny, nápoje, tabak, ovocie, zelenina, farby a laky, domáce potreby, audiokazety a videokazety, koža a kožené výrobky, papier, výrobky z papiera, sklo, výrobky zo skla | 01. 12. 1995 | — |
| maloobchod a veľkoobchod: obilie, ruda, cement, technológie, výrobky z textilu a textil, hardware, obuv, drogériový tovar, strojné technológie a zariadenia | 01. 10. 1997 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 28. 08. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 28. 08. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 28. 08. 2013 | — |
| finančný leasing | 28. 08. 2013 | — |
| poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 28. 08. 2013 | — |
| sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 28. 08. 2013 | — |
| faktoring a forfaiting | 28. 08. 2013 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 28. 08. 2013 | — |
| počítačové služby | 28. 08. 2013 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 28. 08. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020488734 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
0 €
▲ 100,0 %Aktíva
119 051 €
▼ 0,2 %Vlastné imanie
91 859 €
bez zmenyZadlženosť
22,8 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −480 | −480 | −480 | −480 | 0 |
| Aktíva | 120,3 tis. | 120,3 tis. | 119,3 tis. | 119,3 tis. | 119,1 tis. |
| Vlastné imanie | 93,3 tis. | 92,8 tis. | 92,3 tis. | 91,9 tis. | 91,9 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 480 | 480 | 480 | 0 |
| Zadlženosť | 22,4 % | 22,8 % | 22,6 % | 23,0 % | 22,8 % |
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 119,1 tis.
- Vlastné imanie
- 91,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 22,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 119,3 tis.
- Vlastné imanie
- 91,9 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 23,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 119,3 tis.
- Vlastné imanie
- 92,3 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 22,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 120,3 tis.
- Vlastné imanie
- 92,8 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 22,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 120,3 tis.
- Vlastné imanie
- 93,3 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 22,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.