Súhrn
- Vznik
- 06. 11. 199530 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 461 426 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FUTÚRUM, spoločnosť s ručením obmedzeným Michalovce
- identifikačné číslo organizácie
- 31716296
- daňové identifikačné číslo
- 2020498898
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020498898
- Sídlo
- námestie Osloboditeľov 70, 07101 Michalovce, Slovenská republika
- Územie
- Michalovceokres MichalovceKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 11. 1995
- V registri
- 30 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 6933/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 910872
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Verejné obstarávanie | 21. 02. 2013 | — |
| obchodná činnosť v odbore: potraviny, tabak, textil, odevy, obuv, kožušiny, kožená galantéria, papier, hutné výrobky, železiarstvo, elektrospotrebiče, spotrebná elektronika, sklo, porcelán, keramika, drevo, stavebný materiál, motorové vozidlá, poľnohospodárske produkty, nerastné suroviny, plasty, ropné produkty, ovocie, zelenina, drogéria, kozmetika, nábytok | 06. 11. 1995 | — |
| faktoring a forfaiting | 06. 11. 1995 | — |
| sprostredkovanie obchodu | 06. 11. 1995 | — |
| činnosť realitnej kancelárie | 06. 11. 1995 | — |
| pohostinská činnosť | 30. 06. 2005 | — |
| ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4 | 30. 06. 2005 | — |
| veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 30. 06. 2005 | — |
| maloobchod v rozsahu voľných živností | 30. 06. 2005 | — |
| vedenie účtovníctva | 30. 06. 2005 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 08. 02. 2012 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení | 08. 02. 2012 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 08. 02. 2012 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 08. 02. 2012 | — |
| Výroba cukrárenských výrobkov a potravín | 01. 01. 2015 | — |
| Pohostinská činnosť (bez ubytovacích zariadení) | 01. 01. 2015 | — |
| Služby jedální | 01. 01. 2015 | — |
| Poskytovanie ubytovacích služieb v ubytovacích zariadeniach v kategórii HOTEL | 01. 01. 2015 | — |
| Poskytovanie stravovacích a pohostinských služieb v týchto zariadeniach | 01. 01. 2015 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 24. 10. 2018 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 10. 01. 2019
- Oprávnená osoba
- Advokátska kancelária JUDr. Vincent Lechman, s. r. o. · od 07. 07. 2026
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020498898 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 1997 |
| daňové identifikačné číslo | 2020498898 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −207 846 € a zvýšila tržby o ▲39 % na 461,4 tisíc eur.
Tržby
461 426 €
▲ 39,0 %Výsledok hospodárenia
−207 846 €
▼ 109,2 %Aktíva
4 538 904 €
▲ 2,7 %Vlastné imanie
55 980 €
▼ 83,4 %Zadlženosť
76,7 %
Hrubá marža
−44,6 %
Čistá marža
−45,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 458,6 tis. | 323,1 tis. | 422,5 tis. | 332 tis. | 461,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −46,8 tis. | 38,6 tis. | −110,5 tis. | −99,3 tis. | −207,8 tis. |
| Aktíva | 4,49 mil. | 4,7 mil. | 4,66 mil. | 4,42 mil. | 4,54 mil. |
| Vlastné imanie | 517,3 tis. | 555,9 tis. | 437,4 tis. | 338,1 tis. | 56 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 2,6 tis. | 0 | 1,9 tis. | 2 tis. |
| Zadlženosť | 65,7 % | 66,5 % | 68,9 % | 69,7 % | 76,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 461,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −207,8 tis.
- Aktíva
- 4,54 mil.
- Vlastné imanie
- 56 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 76,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 332 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −99,3 tis.
- Aktíva
- 4,42 mil.
- Vlastné imanie
- 338,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 69,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 422,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −110,5 tis.
- Aktíva
- 4,66 mil.
- Vlastné imanie
- 437,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 68,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 323,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 38,6 tis.
- Aktíva
- 4,7 mil.
- Vlastné imanie
- 555,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 66,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 458,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −46,8 tis.
- Aktíva
- 4,49 mil.
- Vlastné imanie
- 517,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 65,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).