prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Winetime, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 31715729aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 10. 199531 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
301 030 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Winetime, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
31715729
daňové identifikačné číslo
2020482068
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Tallerova 4, 81102 Bratislava-mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 10. 1995
V registri
31 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 90828/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1059011
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)02. 04. 2016—
nákup a predaj pyrotechnických predmetov triedy II./T106. 11. 2001—
služby požičovní02. 04. 2016—
reklamná a propagačná činnosť06. 11. 2001—
poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb06. 11. 2001—
sprostredkovateľská činnosť06. 11. 2001—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020482068: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020482068Obdobia daňových registráciíDIČ 2020482068: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020482068Obdobia daňových registráciíDIČ 2020482068: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020482068
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202048206810. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prehĺbila stratu na −584 646 € a zvýšila tržby o ▲145 % na 301 tisíc eur.

Tržby

301 030 €

▲ 145,4 %

Výsledok hospodárenia

−584 646 €

▼ 168,3 %

Aktíva

944 772 €

▼ 44,1 %

Vlastné imanie

181 214 €

▼ 79,8 %

Zadlženosť

80,8 %

Hrubá marža

−194,2 %

Čistá marža

−194,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 1 006 745 €. 2019: tržby 614 450 €. 2020: tržby 419 713 €. 2021: tržby 122 689 €. 2022: tržby 301 030 €.2 mil.1 mil.01,01 mil.614,5 tis.419,7 tis.122,7 tis.301 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 1 006 745 €. 2019: tržby 614 450 €. 2020: tržby 419 713 €. 2021: tržby 122 689 €. 2022: tržby 301 030 €.2 mil.1 mil.01,01 mil.614,5 tis.419,7 tis.122,7 tis.301 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 1 006 745 €. 2019: tržby 614 450 €. 2020: tržby 419 713 €. 2021: tržby 122 689 €. 2022: tržby 301 030 €.2 mil.1 mil.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 356 565 €. 2019: výsledok hospodárenia −45 360 €. 2020: výsledok hospodárenia −189 524 €. 2021: výsledok hospodárenia −217 874 €. 2022: výsledok hospodárenia −584 646 €.500 tis.0−1 mil.+356,6 tis.−45,4 tis.−189,5 tis.−217,9 tis.−584,6 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 356 565 €. 2019: výsledok hospodárenia −45 360 €. 2020: výsledok hospodárenia −189 524 €. 2021: výsledok hospodárenia −217 874 €. 2022: výsledok hospodárenia −584 646 €.500 tis.0−1 mil.201820202022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 356 565 €. 2019: výsledok hospodárenia −45 360 €. 2020: výsledok hospodárenia −189 524 €. 2021: výsledok hospodárenia −217 874 €. 2022: výsledok hospodárenia −584 646 €.500 tis.0−1 mil.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 2 625 127 €, vlastné imanie 1 337 978 €. 2019: aktíva 2 022 028 €, vlastné imanie 1 292 618 €. 2020: aktíva 1 836 653 €, vlastné imanie 1 103 094 €. 2021: aktíva 1 689 153 €, vlastné imanie 895 862 €. 2022: aktíva 944 772 €, vlastné imanie 181 214 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 2 625 127 €, vlastné imanie 1 337 978 €. 2019: aktíva 2 022 028 €, vlastné imanie 1 292 618 €. 2020: aktíva 1 836 653 €, vlastné imanie 1 103 094 €. 2021: aktíva 1 689 153 €, vlastné imanie 895 862 €. 2022: aktíva 944 772 €, vlastné imanie 181 214 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 2 625 127 €, vlastné imanie 1 337 978 €. 2019: aktíva 2 022 028 €, vlastné imanie 1 292 618 €. 2020: aktíva 1 836 653 €, vlastné imanie 1 103 094 €. 2021: aktíva 1 689 153 €, vlastné imanie 895 862 €. 2022: aktíva 944 772 €, vlastné imanie 181 214 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 880 149 €, zásoby 566 890 €, pohľadávky 446 641 €, finančné účty 724 910 €. 2019: dlhodobý majetok 853 323 €, zásoby 678 976 €, pohľadávky 378 677 €, finančné účty 105 136 €. 2020: dlhodobý majetok 483 335 €, zásoby 632 544 €, pohľadávky 670 968 €, finančné účty 44 148 €. 2021: dlhodobý majetok 516 502 €, zásoby 549 627 €, pohľadávky 613 699 €, finančné účty 9 297 €. 2022: dlhodobý majetok 74 472 €, zásoby 0 €, pohľadávky 618 346 €, finančné účty 21 654 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 880 149 €, zásoby 566 890 €, pohľadávky 446 641 €, finančné účty 724 910 €. 2019: dlhodobý majetok 853 323 €, zásoby 678 976 €, pohľadávky 378 677 €, finančné účty 105 136 €. 2020: dlhodobý majetok 483 335 €, zásoby 632 544 €, pohľadávky 670 968 €, finančné účty 44 148 €. 2021: dlhodobý majetok 516 502 €, zásoby 549 627 €, pohľadávky 613 699 €, finančné účty 9 297 €. 2022: dlhodobý majetok 74 472 €, zásoby 0 €, pohľadávky 618 346 €, finančné účty 21 654 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 880 149 €, zásoby 566 890 €, pohľadávky 446 641 €, finančné účty 724 910 €. 2019: dlhodobý majetok 853 323 €, zásoby 678 976 €, pohľadávky 378 677 €, finančné účty 105 136 €. 2020: dlhodobý majetok 483 335 €, zásoby 632 544 €, pohľadávky 670 968 €, finančné účty 44 148 €. 2021: dlhodobý majetok 516 502 €, zásoby 549 627 €, pohľadávky 613 699 €, finančné účty 9 297 €. 2022: dlhodobý majetok 74 472 €, zásoby 0 €, pohľadávky 618 346 €, finančné účty 21 654 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 1 337 978 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 287 149 €. 2019: vlastné imanie 1 292 618 €, dlhodobé záväzky 67 €, krátkodobé záväzky 729 343 €. 2020: vlastné imanie 1 103 094 €, dlhodobé záväzky 136 €, krátkodobé záväzky 733 423 €. 2021: vlastné imanie 895 862 €, dlhodobé záväzky 175 €, krátkodobé záväzky 793 116 €. 2022: vlastné imanie 181 214 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 763 558 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 1 337 978 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 287 149 €. 2019: vlastné imanie 1 292 618 €, dlhodobé záväzky 67 €, krátkodobé záväzky 729 343 €. 2020: vlastné imanie 1 103 094 €, dlhodobé záväzky 136 €, krátkodobé záväzky 733 423 €. 2021: vlastné imanie 895 862 €, dlhodobé záväzky 175 €, krátkodobé záväzky 793 116 €. 2022: vlastné imanie 181 214 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 763 558 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 1 337 978 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 287 149 €. 2019: vlastné imanie 1 292 618 €, dlhodobé záväzky 67 €, krátkodobé záväzky 729 343 €. 2020: vlastné imanie 1 103 094 €, dlhodobé záväzky 136 €, krátkodobé záväzky 733 423 €. 2021: vlastné imanie 895 862 €, dlhodobé záväzky 175 €, krátkodobé záväzky 793 116 €. 2022: vlastné imanie 181 214 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 763 558 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 96 899 €. 2019: daň z príjmu 9 000 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.100 tis.50 tis.096,9 tis.9 tis.00020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 96 899 €. 2019: daň z príjmu 9 000 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.100 tis.50 tis.096,9 tis.9 tis.00020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 96 899 €. 2019: daň z príjmu 9 000 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.100 tis.50 tis.000201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,01 mil.614,5 tis.419,7 tis.122,7 tis.301 tis.
Výsledok hospodárenia356,6 tis.−45,4 tis.−189,5 tis.−217,9 tis.−584,6 tis.
Aktíva2,63 mil.2,02 mil.1,84 mil.1,69 mil.944,8 tis.
Vlastné imanie1,34 mil.1,29 mil.1,1 mil.895,9 tis.181,2 tis.
Daň z príjmu96,9 tis.9 tis.000
Zadlženosť49,0 %36,1 %39,9 %47,0 %80,8 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
301 tis.
Výsledok hospodárenia
−584,6 tis.
Aktíva
944,8 tis.
Vlastné imanie
181,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
80,8 %

2021

Tržby
122,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−217,9 tis.
Aktíva
1,69 mil.
Vlastné imanie
895,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
47,0 %

2020

Tržby
419,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−189,5 tis.
Aktíva
1,84 mil.
Vlastné imanie
1,1 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
39,9 %

2019

Tržby
614,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−45,4 tis.
Aktíva
2,02 mil.
Vlastné imanie
1,29 mil.
Daň z príjmu
9 tis.
Zadlženosť
36,1 %

2018

Tržby
1,01 mil.
Výsledok hospodárenia
356,6 tis.
Aktíva
2,63 mil.
Vlastné imanie
1,34 mil.
Daň z príjmu
96,9 tis.
Zadlženosť
49,0 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API