Súhrn
- Vznik
- 27. 09. 199531 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 282 721 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- STANEX PLUS, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31714048
- daňové identifikačné číslo
- 2020504321
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020504321
- Sídlo
- ul. 1. mája 480/41, 05301 Harichovce, Slovenská republika
- Územie
- Harichovceokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 27. 09. 1995
- V registri
- 31 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 6741/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 893234
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| reklamná a propagačná činnosť | 27. 09. 1995 | — |
| vydávanie periodických a neperiodických publikácií | 27. 09. 1995 | — |
| fotografické služby | 27. 09. 1995 | — |
| zhotovovanie videozáznamov | 27. 09. 1995 | — |
| podnikateľské poradenstvo | 27. 09. 1995 | — |
| výskum trhu a verejnej mienky | 27. 09. 1995 | — |
| poradenské služby ohľadne elektronických zariadení na spracovanie dát | 27. 09. 1995 | — |
| prenájom strojov a zariadení, prístrojov, nástrojov, kancelárskych strojov a zariadení, elektronických zariadení na spracovanie údajov, motorových vozidiel | 27. 09. 1995 | — |
| prenájom nehnuteľnosti | 27. 09. 1995 | — |
| nákup a predaj nehnuteľností | 27. 09. 1995 | — |
| sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb | 27. 09. 1995 | — |
| maliarské a natieračské práce | 27. 09. 1995 | — |
| forfaiting a faktoring | 27. 09. 1995 | — |
| poradenstvo v predmete podnikania | 27. 09. 1995 | — |
| veľkoobchodný a maloobchodný nákup a predaj v rozsahu voľných živností | 02. 01. 2003 | — |
| vnútroštátna nákladná cestná doprava | 24. 11. 2005 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020504321 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 02. 10. 1995 |
| daňové identifikačné číslo | 2020504321 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 13 549 € a znížila tržby o ▼11 % na 282,7 tisíc eur.
Tržby
282 721 €
▼ 11,3 %Výsledok hospodárenia
13 549 €
▲ 484,4 %Aktíva
84 346 €
▲ 7,7 %Vlastné imanie
69 262 €
▲ 24,3 %Zadlženosť
17,9 %
Hrubá marža
5,5 %
Čistá marža
4,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 467,3 tis. | 363,3 tis. | 253 tis. | 318,8 tis. | 282,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,5 tis. | 723 | 4,5 tis. | −3,5 tis. | 13,5 tis. |
| Aktíva | 204,3 tis. | 87 tis. | 86,3 tis. | 78,3 tis. | 84,3 tis. |
| Vlastné imanie | 54,1 tis. | 54,8 tis. | 59,2 tis. | 55,7 tis. | 69,3 tis. |
| Daň z príjmu | 851 | 392 | 1,6 tis. | 1,9 tis. | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 73,5 % | 37,0 % | 31,3 % | 28,9 % | 17,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 282,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,5 tis.
- Aktíva
- 84,3 tis.
- Vlastné imanie
- 69,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 17,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 318,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,5 tis.
- Aktíva
- 78,3 tis.
- Vlastné imanie
- 55,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 28,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 253 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,5 tis.
- Aktíva
- 86,3 tis.
- Vlastné imanie
- 59,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 31,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 363,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 723
- Aktíva
- 87 tis.
- Vlastné imanie
- 54,8 tis.
- Daň z príjmu
- 392
- Zadlženosť
- 37,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 467,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 204,3 tis.
- Vlastné imanie
- 54,1 tis.
- Daň z príjmu
- 851
- Zadlženosť
- 73,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.