Súhrn
- Vznik
- 12. 09. 199531 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 21 718 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Slov-Hun-Trade, spol. s r.o. - Gemerská Hôrka
- identifikačné číslo organizácie
- 31713360
- daňové identifikačné číslo
- 2020501439
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020501439
- Sídlo
- 387, 04912 Gemerská Hôrka, Slovenská republika
- Územie
- Gemerská Hôrkaokres RožňavaKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 09. 1995
- V registri
- 31 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 6682/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 771468
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovanie obchodu a služieb | 12. 09. 1995 | — |
| obchodné činnosti veľkoobchod a maloobchod: s poľnohospodárskymi základnými produktami a živými zvieratami, s obilím, osivom a krmivom, s kvetmi a rastlinami, so surovými kožkami a kožami, so surovým tabakom, s potravinami, nápojmi a tabakom, so zeleninou, ovocím a zemiakmi, s mäsom a mäsovými výrobkami, s mliekarenskými výrobkami, vajciami, olejom a tukmi, s cukrom, čokoládou a s cukrovinkami, s kávou, čajom, kakaom a korením, s tovarom pre domácnosť, s textilom, s odevami, obuvou a koženým tovarom, s elektrickými prístrojmi pre domácnosť vrátane rozhlasových a televíznych prístrojov, s porcelánom a sklenenými výrobkami, tapetami, lakmi, náterovými hmotami, čistiacimi prostriedkami, s kozmetickými výrobkami, drogériou, s nepoľnohospodárskymi medziproduktami, odpadom a šrotom, s kovmi a kovovými rudami, s drevom, stavebnými materiálmi, s medziproduktami rôznych druhov (priemyselné chemikálie, hnojivá, plasty), so strojmi, technickými potrebami, s obrábacími strojmi pre opracovanie dreva a kovu, so stavebnými strojmi, s ostatnými strojmi pre priemysel, obchod a lodnú plavbu, s poľnohospodárskymi strojmi vrátane príslušenstva, náradia, poľnohospodárskymi traktormi, s papierenským tovarom | 12. 09. 1995 | — |
| zásielkový predaj | 12. 09. 1995 | — |
| predaj na trhoch | 12. 09. 1995 | — |
| baliace činnosti | 12. 09. 1995 | — |
| plnenie obalov z plastov alkoholickými a nealkoholickými nápojmi a inými potravinami | 12. 09. 1995 | — |
| plnenie obalov z plastov kozmetickými a pracími prostriedkami | 12. 09. 1995 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 20. 03. 2013 | — |
| sprostredkovanie zamestnania za úhradu | 20. 03. 2013 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 20. 03. 2013 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 20. 03. 2013 | — |
| administratívne služby | 20. 03. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020501439 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 1995 |
| daňové identifikačné číslo | 2020501439 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲27 % na 6 317 € a znížila tržby o ▼20 % na 21,7 tisíc eur.
Tržby
21 718 €
▼ 20,1 %Výsledok hospodárenia
6 317 €
▲ 27,2 %Aktíva
409 884 €
▼ 0,2 %Vlastné imanie
103 290 €
▲ 6,5 %Zadlženosť
74,8 %
Hrubá marža
32,5 %
Čistá marža
29,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 39,2 tis. | 36,2 tis. | 34,5 tis. | 27,2 tis. | 21,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −9,1 tis. | 3,6 tis. | 5,2 tis. | 5 tis. | 6,3 tis. |
| Aktíva | 425,3 tis. | 419,8 tis. | 415,7 tis. | 410,6 tis. | 409,9 tis. |
| Vlastné imanie | 83,2 tis. | 86,8 tis. | 92 tis. | 97 tis. | 103,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 180 | 904 | 732 |
| Zadlženosť | 80,4 % | 79,3 % | 77,9 % | 76,4 % | 74,8 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 21,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,3 tis.
- Aktíva
- 409,9 tis.
- Vlastné imanie
- 103,3 tis.
- Daň z príjmu
- 732
- Zadlženosť
- 74,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 27,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5 tis.
- Aktíva
- 410,6 tis.
- Vlastné imanie
- 97 tis.
- Daň z príjmu
- 904
- Zadlženosť
- 76,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 34,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,2 tis.
- Aktíva
- 415,7 tis.
- Vlastné imanie
- 92 tis.
- Daň z príjmu
- 180
- Zadlženosť
- 77,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 36,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,6 tis.
- Aktíva
- 419,8 tis.
- Vlastné imanie
- 86,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 79,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 39,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,1 tis.
- Aktíva
- 425,3 tis.
- Vlastné imanie
- 83,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 80,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.