prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

ASFALT s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 31713262aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 09. 199531 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
600 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ASFALT s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
31713262
daňové identifikačné číslo
2020504728
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020504728
Sídlo
Mlynská 37, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 09. 1995
V registri
31 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 6673/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
847393
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
banská činnosť a činnosť vykonávaná banským spôsobom08. 09. 1995—
laboratórne skúšky08. 09. 1995—
veľkoobchodný nákup a predaj priemyselného tovaru /domáce potreby, drobný tovar/, stavebné dielce a materiály, drevné suroviny a výrobky z dreva, drogérie, skla, porcelánu, hračiek, športových potrieb, potravín, palív, ovocia, zeleniny, elektrotechnického a elektronického tovaru, hutného materiálu, gumárenských a chemických výrobkov, automobilov, náhradných dielov, autopríslušenstva poľnohospodárskych a záhradkárskych potrieb a strojov, farieb a náterových hmôt, alkoholu a nealkoholických výrobkov, nábytku a bytových doplnkov, kožušín a výrobkov z kože, nerastných surovín, výrobkov z kovov a plastov, montovaných stavieb z dreva a iných ľahkých hmôt, minerálnych vôd, prírodného kameňa, vykurovacích systémov, stavebných a banských strojov08. 09. 1995—
poradenská a sprostredkovateľská činnosť v predmete podnikania08. 09. 1995—
nákup a predaj cestných asfaltov13. 11. 2000—
prípravné práce pre stavbu13. 11. 2000—
zemné a demolačné práce13. 11. 2000—
dopravné značenie16. 08. 2005—
špeciálne cestné práce - výspravky ciest vrátane živičných prác16. 08. 2005—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien20. 06. 2006—
výkon činnosti stavbyvedúceho - inžinierske stavby - dopravné stavby (pozemné komunikácie, lesné komunikácie)20. 06. 2006—
zimná a letná údržba vozoviek, chodníkov a odstavných plôch20. 06. 2006—
prevádzkovanie odstavných plôch pre motorové vozidlá20. 06. 2006—
prevádzkovanie zariadenia slúžiaceho na regeneráciu a rekondíciu20. 06. 2006—
prevádzkovanie nevýherných hracích automatov a nevýherných hier20. 06. 2006—
ubytovacie služby v rozsahu voľných živností20. 06. 2006—
prevádzkovanie boulingového centra20. 06. 2006—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu24. 07. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020504728: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020504728: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020504728IČ DPH SK2020504728Obdobia daňových registráciíDIČ 2020504728: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020504728: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020504728IČ DPH SK2020504728Obdobia daňových registráciíDIČ 2020504728: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020504728: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020504728IČ DPH SK2020504728
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202050472811. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2001
daňové identifikačné číslo202050472810. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 07. 11. 2025 (rok porušenia 2013).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −7 568 € a znížila tržby o ▼75 % na 600 €.

Tržby

600 €

▼ 75,0 %

Výsledok hospodárenia

−7 568 €

▼ 4,1 %

Aktíva

758 705 €

▼ 0,8 %

Vlastné imanie

369 927 €

▼ 2,0 %

Zadlženosť

51,2 %

Hrubá marža

−1 261,3 %

Čistá marža

−1 261,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 22 200 €. 2022: tržby 22 200 €. 2023: tržby 2 400 €. 2024: tržby 2 400 €. 2025: tržby 600 €.25 tis.12,5 tis.022,2 tis.22,2 tis.2,4 tis.2,4 tis.60020212022202320242025Tržby2021: tržby 22 200 €. 2022: tržby 22 200 €. 2023: tržby 2 400 €. 2024: tržby 2 400 €. 2025: tržby 600 €.25 tis.12,5 tis.022,2 tis.22,2 tis.2,4 tis.2,4 tis.60020212022202320242025Tržby2021: tržby 22 200 €. 2022: tržby 22 200 €. 2023: tržby 2 400 €. 2024: tržby 2 400 €. 2025: tržby 600 €.25 tis.12,5 tis.0600202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 7 898 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 992 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 718 €. 2024: výsledok hospodárenia −7 271 €. 2025: výsledok hospodárenia −7 568 €.10 tis.0−10 tis.+7,9 tis.+10 tis.−3,7 tis.−7,3 tis.−7,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 7 898 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 992 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 718 €. 2024: výsledok hospodárenia −7 271 €. 2025: výsledok hospodárenia −7 568 €.10 tis.0−10 tis.+7,9 tis.+10 tis.−3,7 tis.−7,3 tis.−7,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 7 898 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 992 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 718 €. 2024: výsledok hospodárenia −7 271 €. 2025: výsledok hospodárenia −7 568 €.10 tis.0−10 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 776 422 €, vlastné imanie 378 492 €. 2022: aktíva 784 286 €, vlastné imanie 388 484 €. 2023: aktíva 771 415 €, vlastné imanie 384 766 €. 2024: aktíva 765 174 €, vlastné imanie 377 495 €. 2025: aktíva 758 705 €, vlastné imanie 369 927 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 776 422 €, vlastné imanie 378 492 €. 2022: aktíva 784 286 €, vlastné imanie 388 484 €. 2023: aktíva 771 415 €, vlastné imanie 384 766 €. 2024: aktíva 765 174 €, vlastné imanie 377 495 €. 2025: aktíva 758 705 €, vlastné imanie 369 927 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 776 422 €, vlastné imanie 378 492 €. 2022: aktíva 784 286 €, vlastné imanie 388 484 €. 2023: aktíva 771 415 €, vlastné imanie 384 766 €. 2024: aktíva 765 174 €, vlastné imanie 377 495 €. 2025: aktíva 758 705 €, vlastné imanie 369 927 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 110 310 €, zásoby 49 000 €, pohľadávky 612 927 €, finančné účty 4 185 €. 2022: dlhodobý majetok 106 722 €, zásoby 49 000 €, pohľadávky 612 687 €, finančné účty 15 877 €. 2023: dlhodobý majetok 103 134 €, zásoby 49 000 €, pohľadávky 608 148 €, finančné účty 11 133 €. 2024: dlhodobý majetok 105 602 €, zásoby 49 000 €, pohľadávky 604 103 €, finančné účty 6 469 €. 2025: dlhodobý majetok 105 602 €, zásoby 49 000 €, pohľadávky 604 103 €, finančné účty 0 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 110 310 €, zásoby 49 000 €, pohľadávky 612 927 €, finančné účty 4 185 €. 2022: dlhodobý majetok 106 722 €, zásoby 49 000 €, pohľadávky 612 687 €, finančné účty 15 877 €. 2023: dlhodobý majetok 103 134 €, zásoby 49 000 €, pohľadávky 608 148 €, finančné účty 11 133 €. 2024: dlhodobý majetok 105 602 €, zásoby 49 000 €, pohľadávky 604 103 €, finančné účty 6 469 €. 2025: dlhodobý majetok 105 602 €, zásoby 49 000 €, pohľadávky 604 103 €, finančné účty 0 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 110 310 €, zásoby 49 000 €, pohľadávky 612 927 €, finančné účty 4 185 €. 2022: dlhodobý majetok 106 722 €, zásoby 49 000 €, pohľadávky 612 687 €, finančné účty 15 877 €. 2023: dlhodobý majetok 103 134 €, zásoby 49 000 €, pohľadávky 608 148 €, finančné účty 11 133 €. 2024: dlhodobý majetok 105 602 €, zásoby 49 000 €, pohľadávky 604 103 €, finančné účty 6 469 €. 2025: dlhodobý majetok 105 602 €, zásoby 49 000 €, pohľadávky 604 103 €, finančné účty 0 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 378 492 €, dlhodobé záväzky 38 462 €, krátkodobé záväzky 359 468 €. 2022: vlastné imanie 388 484 €, dlhodobé záväzky 38 462 €, krátkodobé záväzky 357 340 €. 2023: vlastné imanie 384 766 €, dlhodobé záväzky 38 462 €, krátkodobé záväzky 348 187 €. 2024: vlastné imanie 377 495 €, dlhodobé záväzky 38 462 €, krátkodobé záväzky 349 217 €. 2025: vlastné imanie 369 927 €, dlhodobé záväzky 38 462 €, krátkodobé záväzky 350 316 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 378 492 €, dlhodobé záväzky 38 462 €, krátkodobé záväzky 359 468 €. 2022: vlastné imanie 388 484 €, dlhodobé záväzky 38 462 €, krátkodobé záväzky 357 340 €. 2023: vlastné imanie 384 766 €, dlhodobé záväzky 38 462 €, krátkodobé záväzky 348 187 €. 2024: vlastné imanie 377 495 €, dlhodobé záväzky 38 462 €, krátkodobé záväzky 349 217 €. 2025: vlastné imanie 369 927 €, dlhodobé záväzky 38 462 €, krátkodobé záväzky 350 316 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 378 492 €, dlhodobé záväzky 38 462 €, krátkodobé záväzky 359 468 €. 2022: vlastné imanie 388 484 €, dlhodobé záväzky 38 462 €, krátkodobé záväzky 357 340 €. 2023: vlastné imanie 384 766 €, dlhodobé záväzky 38 462 €, krátkodobé záväzky 348 187 €. 2024: vlastné imanie 377 495 €, dlhodobé záväzky 38 462 €, krátkodobé záväzky 349 217 €. 2025: vlastné imanie 369 927 €, dlhodobé záväzky 38 462 €, krátkodobé záväzky 350 316 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 523 €. 2022: daň z príjmu 1 405 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.05231,4 tis.00020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 523 €. 2022: daň z príjmu 1 405 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.05231,4 tis.00020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 523 €. 2022: daň z príjmu 1 405 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.052300202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby22,2 tis.22,2 tis.2,4 tis.2,4 tis.600
Výsledok hospodárenia7,9 tis.10 tis.−3,7 tis.−7,3 tis.−7,6 tis.
Aktíva776,4 tis.784,3 tis.771,4 tis.765,2 tis.758,7 tis.
Vlastné imanie378,5 tis.388,5 tis.384,8 tis.377,5 tis.369,9 tis.
Daň z príjmu5231,4 tis.000
Zadlženosť51,3 %50,5 %50,1 %50,7 %51,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
600
Výsledok hospodárenia
−7,6 tis.
Aktíva
758,7 tis.
Vlastné imanie
369,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
51,2 %

2024

Tržby
2,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,3 tis.
Aktíva
765,2 tis.
Vlastné imanie
377,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
50,7 %

2023

Tržby
2,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,7 tis.
Aktíva
771,4 tis.
Vlastné imanie
384,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
50,1 %

2022

Tržby
22,2 tis.
Výsledok hospodárenia
10 tis.
Aktíva
784,3 tis.
Vlastné imanie
388,5 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
50,5 %

2021

Tržby
22,2 tis.
Výsledok hospodárenia
7,9 tis.
Aktíva
776,4 tis.
Vlastné imanie
378,5 tis.
Daň z príjmu
523
Zadlženosť
51,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API