Súhrn
- Vznik
- 07. 09. 199528 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Akciová spoločnosťkód 121
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 0 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- CATALYST GROUP, a.s.
- identifikačné číslo organizácie
- 31713157
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Učňovská 10, 04015 Košice - Šaca, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Šacaokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Akciová spoločnosť (121)
- Vznik
- 07. 09. 1995
- Zánik
- 28. 02. 2024
- V registri
- 28 rokov 5 mesiacov
- Stav
- zaniknutý 28. 02. 2024
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sa, vložka č. 644/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 990424
02
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
03
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 prepadlo do straty −5 277 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−5 277 €
▼ 478,6 %Aktíva
42 329 €
▼ 19,7 %Vlastné imanie
34 598 €
▼ 13,2 %Zadlženosť
18,3 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 108,6 tis. | 90,5 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −150 | 1,9 tis. | 1,4 tis. | −5,3 tis. |
| Aktíva | 30,7 tis. | 27,6 tis. | 52,7 tis. | 42,3 tis. |
| Vlastné imanie | −191,7 tis. | 3,5 tis. | 39,9 tis. | 34,6 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 724,3 % | 87,4 % | 24,3 % | 18,3 % |
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −5,3 tis.
- Aktíva
- 42,3 tis.
- Vlastné imanie
- 34,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 18,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 1,4 tis.
- Aktíva
- 52,7 tis.
- Vlastné imanie
- 39,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 24,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 90,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,9 tis.
- Aktíva
- 27,6 tis.
- Vlastné imanie
- 3,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 87,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 108,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −150
- Aktíva
- 30,7 tis.
- Vlastné imanie
- −191,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 724,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
04
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
05
Prepojenia
06
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
07
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.