Súhrn
- Vznik
- 06. 09. 199531 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 9 255 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- TENOP, s.r.o. Košice
- identifikačné číslo organizácie
- 31712991
- daňové identifikačné číslo
- 2020493277
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Vihorlatská 74, 04001 Košice, Slovenská republika
- Územie
- Košický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 09. 1995
- V registri
- 31 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 6653/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 749030
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - veľkoobchod a maloobchod-výrobky textilné, tabakové, elektrotechnické a oznamovacej techniky, sklo, keramika, porcelán, obuvnícke a kožiarske výrobky, paliva, uhlie a výrobky z nich, drevo, drevárske výrobky, strojárske výrobky, alkoholické nápoje, polygrafické výrobky, celulóza, papier a výrobky z nich, výrobky hutnícke, zo železa a neželezných kovov | 06. 09. 1995 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť v obchode | 06. 09. 1995 | — |
| - prípravné práce pre stavbu | 11. 06. 1996 | — |
| - demolácia a zemné práce | 11. 06. 1996 | — |
| - maľovanie, lakovanie a sklenárske práce | 11. 06. 1996 | — |
| - inžinierska činnosť bez výkonu stavbyvedúceho a výkonu stavebného dozoru | 11. 06. 1996 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020493277 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 prepadlo do straty −65 € a znížila tržby o ▼78 % na 9,3 tisíc eur.
Tržby
9 255 €
▼ 78,0 %Výsledok hospodárenia
−65 €
▼ 104,8 %Aktíva
752 €
▼ 52,6 %Vlastné imanie
−81 952 €
▼ 0,1 %Zadlženosť
10 997,9 %
Hrubá marža
−0,7 %
Čistá marža
−0,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 42 tis. | 9,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −480 | −480 | 1,4 tis. | −65 |
| Aktíva | 257 | 257 | 1,6 tis. | 752 |
| Vlastné imanie | −82,9 tis. | −83,3 tis. | −81,9 tis. | −82 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 480 | 480 | 0 |
| Zadlženosť | 32 342,4 % | 32 529,2 % | 5 263,1 % | 10 997,9 % |
2018
- Tržby
- 9,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −65
- Aktíva
- 752
- Vlastné imanie
- −82 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 10 997,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 42 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,4 tis.
- Aktíva
- 1,6 tis.
- Vlastné imanie
- −81,9 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 5 263,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 257
- Vlastné imanie
- −83,3 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 32 529,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 257
- Vlastné imanie
- −82,9 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 32 342,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.