Súhrn
- Vznik
- 07. 08. 199531 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 7 620 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- REZUNA, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31712037
- daňové identifikačné číslo
- 2020514815
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020514815
- Sídlo
- Lesná 350/26, 05921 Svit, Slovenská republika
- Územie
- Svitokres PopradPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 08. 1995
- V registri
- 31 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 2469/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 688952
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 31. 01. 2026 | — |
| Sprostredkovanie obchodu a služieb v oblasti poľnohospodárstva a chémie | 31. 01. 2026 | — |
| Poradenská a prednášková činnosť v oblasti poľnohospodárstva | 31. 01. 2026 | — |
| Nákup a predaj technologických liniek, strojov a zariadení pre poľnohospodárstvo | 31. 01. 2026 | — |
| Nákup a predaj poľnohospodárskych potrieb | 31. 01. 2026 | — |
| Nákup a predaj poľnohospodárskych základných produktov a živých zvierat | 31. 01. 2026 | — |
| Nákup a predaj liečivých rastlín v originálnom balení | 31. 01. 2026 | — |
| Nákup a predaj strojov a zariadení | 31. 01. 2026 | — |
| Sprostredkovanie obchodu s výpočtovou technikou a programovým vybavením | 31. 01. 2026 | — |
| Veľkoobchod s textilným tovarom a galanternými výrobkami | 31. 01. 2026 | — |
| Veľkoobchod s drevom, výrobkami z dreva, drevenými a železnými paletami | 31. 01. 2026 | — |
| Veľkoobchod s krištáľom, keramikou a spotrebným tovarom | 31. 01. 2026 | — |
| Veľkoobchod s konfekciou, odevami, kožušinami a obuvou | 31. 01. 2026 | — |
| Veľkoobchod s nápojmi | 31. 01. 2026 | — |
| Veľkoobchod s kozmetickými výrobkami | 31. 01. 2026 | — |
| Veľkoobchod s elektrovýrobkami | 31. 01. 2026 | — |
| Veľkoobchod s bicyklami, písacími strojmi a zariadeniami | 31. 01. 2026 | — |
| Sprostredkovanie dopravy | 31. 01. 2026 | — |
| Maloobchod s poľnohospodárskymi produktami a výrobkami z nich | 31. 01. 2026 | — |
| Sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností | 31. 01. 2026 | — |
| Veľkoobchod s murárskym náradím | 31. 01. 2026 | — |
| Maliarske, natieračské a tapetárske práce | 31. 01. 2026 | — |
| Vedenie účtovníctva | 31. 01. 2026 | — |
| Veľkoobchod a maloobchod so stavebným materiálom, brizolotom, vodoinštalačným a elektroinštalačným materiálom | 31. 01. 2026 | — |
| Mechanické úpravy na zakázku alebo na zmluvnom základe | 31. 01. 2026 | — |
| Čistiace práce | 31. 01. 2026 | — |
| Fotografické služby | 31. 01. 2026 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov | 31. 01. 2026 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020514815 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2026 |
| daňové identifikačné číslo | 2020514815 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 27. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 znížila zisk o ▼68 % na 154 € a znížila tržby o ▼16 % na 7,6 tisíc eur.
Tržby
7 620 €
▼ 15,8 %Výsledok hospodárenia
154 €
▼ 67,8 %Aktíva
12 961 €
▼ 58,5 %Vlastné imanie
5 342 €
▲ 2,9 %Zadlženosť
58,8 %
Hrubá marža
3,0 %
Čistá marža
2,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 4,3 tis. | 3,9 tis. | 8,4 tis. | 9,1 tis. | 7,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 455 | 1,2 tis. | 348 | 478 | 154 |
| Aktíva | 1,3 tis. | 2,6 tis. | 32,8 tis. | 31,2 tis. | 13 tis. |
| Vlastné imanie | −10,1 tis. | −8,2 tis. | −5 tis. | 5,2 tis. | 5,3 tis. |
| Daň z príjmu | 49 | 68 | 182 | 48 | 71 |
| Zadlženosť | 895,8 % | 415,3 % | 115,1 % | 83,4 % | 58,8 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 7,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 154
- Aktíva
- 13 tis.
- Vlastné imanie
- 5,3 tis.
- Daň z príjmu
- 71
- Zadlženosť
- 58,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 9,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 478
- Aktíva
- 31,2 tis.
- Vlastné imanie
- 5,2 tis.
- Daň z príjmu
- 48
- Zadlženosť
- 83,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 8,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 348
- Aktíva
- 32,8 tis.
- Vlastné imanie
- −5 tis.
- Daň z príjmu
- 182
- Zadlženosť
- 115,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 3,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 2,6 tis.
- Vlastné imanie
- −8,2 tis.
- Daň z príjmu
- 68
- Zadlženosť
- 415,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 4,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 455
- Aktíva
- 1,3 tis.
- Vlastné imanie
- −10,1 tis.
- Daň z príjmu
- 49
- Zadlženosť
- 895,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.