prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Z & H, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 31710921aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 07. 199531 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
406 604 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Z & H, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
31710921
daňové identifikačné číslo
2020733242
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020733242
Sídlo
Iliašovská 18, 05311 Smižany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 07. 1995
V registri
31 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 15882/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
846765
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- opravy motorových vozidiel a ostatných motorových dopravných prostriedkov14. 07. 1995—
- oprava karosérií14. 07. 1995—
- záručné prehliadky a servis motorových vozidiel14. 07. 1995—
- reklamná a propagačná činnosť14. 07. 1995—
- informačné služby14. 07. 1995—
- ubytovacie služby - ubytovňa14. 07. 1995—
- predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína a destilátov14. 07. 1995—
- predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov ako aj obvyklých príloh a bezmäsitých jedál14. 07. 1995—
- prenájom motorových vozidiel, strojov a zariadení14. 07. 1995—
- zámočníctvo14. 07. 1995—
- kovoobrábanie14. 07. 1995—
- čalúnictvo14. 07. 1995—
- výroba pracovných odevov14. 07. 1995—
- maloobchod a veľkoobchod s náhradnými dielmi na motorové vozidlá, stroje a zariadenia, s autodoplnkami, autopríslušenstvom, náradím, nástrojmi, chemickým materiálom / mimo jedov a žieravín/, stavebným a hutným materiálom, výpočtovou technikou a inými elektronickými zariadeniami, pneumatikami a gumovými výrobkami14. 07. 1995—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020733242: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020733242: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020733242IČ DPH SK2020733242Obdobia daňových registráciíDIČ 2020733242: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020733242: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020733242IČ DPH SK2020733242Obdobia daňových registráciíDIČ 2020733242: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020733242: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020733242IČ DPH SK2020733242
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202073324211. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 08. 08. 2006
daňové identifikačné číslo202073324210. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026 do 27. 09. 2026, naposledy v zozname 19. 09. 2026.Finančná správa SRUnion zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026 do 27. 09. 2026, naposledy v zozname 19. 09. 2026.Finančná správa SRUnion zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026 do 27. 09. 2026, naposledy v zozname 19. 09. 2026.Finančná správa SRUnion zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňa13. 09. 2026 – 27. 09. 2026 ukončené19. 09. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 24 048 € a tržby bez zmeny na 406,6 tisíc eur.

Tržby

406 604 €

▲ 0,3 %

Výsledok hospodárenia

24 048 €

▲ 217,1 %

Aktíva

239 714 €

▼ 4,1 %

Vlastné imanie

14 196 €

▲ 251,3 %

Zadlženosť

94,1 %

Hrubá marža

6,4 %

Čistá marža

5,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 466 739 €. 2022: tržby 673 300 €. 2023: tržby 440 016 €. 2024: tržby 405 443 €. 2025: tržby 406 604 €.1 mil.500 tis.0466,7 tis.673,3 tis.440 tis.405,4 tis.406,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 466 739 €. 2022: tržby 673 300 €. 2023: tržby 440 016 €. 2024: tržby 405 443 €. 2025: tržby 406 604 €.1 mil.500 tis.0466,7 tis.673,3 tis.440 tis.405,4 tis.406,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 466 739 €. 2022: tržby 673 300 €. 2023: tržby 440 016 €. 2024: tržby 405 443 €. 2025: tržby 406 604 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 321 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 149 €. 2023: výsledok hospodárenia −23 032 €. 2024: výsledok hospodárenia −20 537 €. 2025: výsledok hospodárenia 24 048 €.25 tis.0−25 tis.+11,3 tis.+16,1 tis.−23 tis.−20,5 tis.+24 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 321 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 149 €. 2023: výsledok hospodárenia −23 032 €. 2024: výsledok hospodárenia −20 537 €. 2025: výsledok hospodárenia 24 048 €.25 tis.0−25 tis.+11,3 tis.+16,1 tis.−23 tis.−20,5 tis.+24 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 321 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 149 €. 2023: výsledok hospodárenia −23 032 €. 2024: výsledok hospodárenia −20 537 €. 2025: výsledok hospodárenia 24 048 €.25 tis.0−25 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 192 189 €, vlastné imanie 18 293 €. 2022: aktíva 391 587 €, vlastné imanie 34 187 €. 2023: aktíva 320 359 €, vlastné imanie 11 155 €. 2024: aktíva 250 088 €, vlastné imanie −9 382 €. 2025: aktíva 239 714 €, vlastné imanie 14 196 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 192 189 €, vlastné imanie 18 293 €. 2022: aktíva 391 587 €, vlastné imanie 34 187 €. 2023: aktíva 320 359 €, vlastné imanie 11 155 €. 2024: aktíva 250 088 €, vlastné imanie −9 382 €. 2025: aktíva 239 714 €, vlastné imanie 14 196 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 192 189 €, vlastné imanie 18 293 €. 2022: aktíva 391 587 €, vlastné imanie 34 187 €. 2023: aktíva 320 359 €, vlastné imanie 11 155 €. 2024: aktíva 250 088 €, vlastné imanie −9 382 €. 2025: aktíva 239 714 €, vlastné imanie 14 196 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 50 124 €, zásoby 0 €, pohľadávky 96 694 €, finančné účty 45 058 €. 2022: dlhodobý majetok 40 287 €, zásoby 0 €, pohľadávky 292 914 €, finančné účty 58 335 €. 2023: dlhodobý majetok 45 911 €, zásoby 0 €, pohľadávky 239 687 €, finančné účty 34 165 €. 2024: dlhodobý majetok 31 642 €, zásoby 0 €, pohľadávky 200 164 €, finančné účty 17 286 €. 2025: dlhodobý majetok 18 904 €, zásoby 0 €, pohľadávky 212 535 €, finančné účty 7 792 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 50 124 €, zásoby 0 €, pohľadávky 96 694 €, finančné účty 45 058 €. 2022: dlhodobý majetok 40 287 €, zásoby 0 €, pohľadávky 292 914 €, finančné účty 58 335 €. 2023: dlhodobý majetok 45 911 €, zásoby 0 €, pohľadávky 239 687 €, finančné účty 34 165 €. 2024: dlhodobý majetok 31 642 €, zásoby 0 €, pohľadávky 200 164 €, finančné účty 17 286 €. 2025: dlhodobý majetok 18 904 €, zásoby 0 €, pohľadávky 212 535 €, finančné účty 7 792 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 50 124 €, zásoby 0 €, pohľadávky 96 694 €, finančné účty 45 058 €. 2022: dlhodobý majetok 40 287 €, zásoby 0 €, pohľadávky 292 914 €, finančné účty 58 335 €. 2023: dlhodobý majetok 45 911 €, zásoby 0 €, pohľadávky 239 687 €, finančné účty 34 165 €. 2024: dlhodobý majetok 31 642 €, zásoby 0 €, pohľadávky 200 164 €, finančné účty 17 286 €. 2025: dlhodobý majetok 18 904 €, zásoby 0 €, pohľadávky 212 535 €, finančné účty 7 792 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 293 €, dlhodobé záväzky 84 661 €, krátkodobé záväzky 89 235 €. 2022: vlastné imanie 34 187 €, dlhodobé záväzky 71 364 €, krátkodobé záväzky 286 036 €. 2023: vlastné imanie 11 155 €, dlhodobé záväzky 73 616 €, krátkodobé záväzky 235 588 €. 2024: vlastné imanie −9 382 €, dlhodobé záväzky 60 966 €, krátkodobé záväzky 198 504 €. 2025: vlastné imanie 14 196 €, dlhodobé záväzky 51 181 €, krátkodobé záväzky 174 337 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 293 €, dlhodobé záväzky 84 661 €, krátkodobé záväzky 89 235 €. 2022: vlastné imanie 34 187 €, dlhodobé záväzky 71 364 €, krátkodobé záväzky 286 036 €. 2023: vlastné imanie 11 155 €, dlhodobé záväzky 73 616 €, krátkodobé záväzky 235 588 €. 2024: vlastné imanie −9 382 €, dlhodobé záväzky 60 966 €, krátkodobé záväzky 198 504 €. 2025: vlastné imanie 14 196 €, dlhodobé záväzky 51 181 €, krátkodobé záväzky 174 337 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 293 €, dlhodobé záväzky 84 661 €, krátkodobé záväzky 89 235 €. 2022: vlastné imanie 34 187 €, dlhodobé záväzky 71 364 €, krátkodobé záväzky 286 036 €. 2023: vlastné imanie 11 155 €, dlhodobé záväzky 73 616 €, krátkodobé záväzky 235 588 €. 2024: vlastné imanie −9 382 €, dlhodobé záväzky 60 966 €, krátkodobé záväzky 198 504 €. 2025: vlastné imanie 14 196 €, dlhodobé záväzky 51 181 €, krátkodobé záväzky 174 337 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 450 €. 2022: daň z príjmu 7 594 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.10 tis.5 tis.04,5 tis.7,6 tis.01,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 450 €. 2022: daň z príjmu 7 594 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.10 tis.5 tis.04,5 tis.7,6 tis.01,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 450 €. 2022: daň z príjmu 7 594 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.10 tis.5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby466,7 tis.673,3 tis.440 tis.405,4 tis.406,6 tis.
Výsledok hospodárenia11,3 tis.16,1 tis.−23 tis.−20,5 tis.24 tis.
Aktíva192,2 tis.391,6 tis.320,4 tis.250,1 tis.239,7 tis.
Vlastné imanie18,3 tis.34,2 tis.11,2 tis.−9,4 tis.14,2 tis.
Daň z príjmu4,5 tis.7,6 tis.01,9 tis.1,9 tis.
Zadlženosť90,5 %91,3 %96,5 %103,8 %94,1 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2025

Tržby
406,6 tis.
Výsledok hospodárenia
24 tis.
Aktíva
239,7 tis.
Vlastné imanie
14,2 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
94,1 %

2024

Tržby
405,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−20,5 tis.
Aktíva
250,1 tis.
Vlastné imanie
−9,4 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
103,8 %

2023

Tržby
440 tis.
Výsledok hospodárenia
−23 tis.
Aktíva
320,4 tis.
Vlastné imanie
11,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,5 %

2022

Tržby
673,3 tis.
Výsledok hospodárenia
16,1 tis.
Aktíva
391,6 tis.
Vlastné imanie
34,2 tis.
Daň z príjmu
7,6 tis.
Zadlženosť
91,3 %

2021

Tržby
466,7 tis.
Výsledok hospodárenia
11,3 tis.
Aktíva
192,2 tis.
Vlastné imanie
18,3 tis.
Daň z príjmu
4,5 tis.
Zadlženosť
90,5 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API