Súhrn
- Vznik
- 21. 04. 199531 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Družstvokód 205
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ASTRA STAKČÍN, družstvo
- identifikačné číslo organizácie
- 31706720
- daňové identifikačné číslo
- 2020793170
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Na Troskách 1635/3, 974 01 Banská Bystrica, Slovenská republika
- Územie
- Banská Bystricaokres Banská BystricaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Družstvo (205)
- Vznik
- 21. 04. 1995
- V registri
- 31 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Dr, vložka č. 557/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 618309
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poľnohospodárstvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 20. 12. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020793170 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −6 030 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−6 030 €
▲ 40,6 %Aktíva
99 342 €
▲ 910,0 %Vlastné imanie
7 955 €
▲ 109,8 %Zadlženosť
92,0 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −472 | −3,3 tis. | −86,1 tis. | −10,2 tis. | −6 tis. |
| Aktíva | 2,5 tis. | 4,2 tis. | 9,8 tis. | 9,8 tis. | 99,3 tis. |
| Vlastné imanie | −286 | −233 | −71,3 tis. | −81,5 tis. | 8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 111,4 % | 105,6 % | 825,0 % | 928,1 % | 92,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −6 tis.
- Aktíva
- 99,3 tis.
- Vlastné imanie
- 8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 92,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −10,2 tis.
- Aktíva
- 9,8 tis.
- Vlastné imanie
- −81,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 928,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −86,1 tis.
- Aktíva
- 9,8 tis.
- Vlastné imanie
- −71,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 825,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −3,3 tis.
- Aktíva
- 4,2 tis.
- Vlastné imanie
- −233
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 105,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −472
- Aktíva
- 2,5 tis.
- Vlastné imanie
- −286
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 111,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.