Súhrn
- Vznik
- 27. 02. 199531 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
- Oznámenia
- 1717 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- CO.BE.R. spol. s r.o. v likvidácii v konkurze
- identifikačné číslo organizácie
- 31704166
- daňové identifikačné číslo
- 2020498546
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Peterská 15199/20, 82103 Bratislava-mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 27. 02. 1995
- V registri
- 31 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 151050/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 627461
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| veľkoobchod so živými zvieratami, jatočným mäsom a krmivom | 27. 02. 1995 | — |
| obchodná činnosť, veľkoobchod a maloobchod s potravinami, tabakovými, textilnými, odevnými, obuvníckymi, kožiarskymi, papierenskými, hutníckymi, železiarskymi, elektronickými, elektrotechnickými, keramickými, sklarskymi, drevospracujúcimi, stavebnými, chemickými výrobkami, poľnohospodárskymi produktami rastlinnej a živočíšnej výroby, zariadením, technickými potrebami a náhradnými dielmi pre obchod, služby, priemysel, dopravu, poľnohospodárstvo, stavebníctvo, nerastnými surovinami, výrobkami z dreva, kovov, plastov, ropnými produktami, ovocím, zeleninou, nápojmi, mäsom, mäsovými výrobkami, drogériou, kozmetikou, nábytkom, hračkami, domácimi potrebami | 25. 04. 2000 | — |
| sprostredkovanie obchodu, výroby, služieb a dopravy | 25. 04. 2000 | — |
| poradenská činnosť v rozsahu predmetu podnikania | 25. 04. 2000 | — |
| prenájom nehnuteľností vrátane garáži a odstavných plôch | 20. 02. 2004 | — |
| zabezpečovanie služieb spojených s prevádzkou nehnuteľností | 20. 02. 2004 | — |
| služby súvisiace so živočíšnou a rastlinnou výrobou okrem veterinárnych služieb | 20. 02. 2004 | — |
| prenájom poľnohospodárskej techniky, dopravných prostriedkov, technologických zariadení | 20. 02. 2004 | — |
| poľnohospodárstvo a lesníctvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 20. 10. 2004 | — |
| výroba a dodávka elektriny zariadeniami na výrobu elektriny s celkovým inštalovaným výkonom do 1MW vrátane | 08. 05. 2014 | — |
| výroba tepla, rozvod tepla | 10. 06. 2015 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 29. 06. 2017 do 14. 09. 2020 · na vlastnú žiadosť
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020498546 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zisk bez zmeny na 0 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
0 €
Aktíva
0 €
Vlastné imanie
0 €
Zadlženosť
—
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 8,22 mil. | 5,71 mil. | 4,93 mil. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −1,48 mil. | −257,3 tis. | −7,19 mil. | 0 | 0 |
| Aktíva | 11,97 mil. | 11,96 mil. | 3,5 mil. | 0 | 0 |
| Vlastné imanie | 779,8 tis. | 507,2 tis. | −4,88 mil. | 0 | 0 |
| Daň z príjmu | −76,7 tis. | 2,9 tis. | 28,2 tis. | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 93,5 % | 95,8 % | 239,5 % | — | — |
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- 0
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- 0
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 4,93 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −7,19 mil.
- Aktíva
- 3,5 mil.
- Vlastné imanie
- −4,88 mil.
- Daň z príjmu
- 28,2 tis.
- Zadlženosť
- 239,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 5,71 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −257,3 tis.
- Aktíva
- 11,96 mil.
- Vlastné imanie
- 507,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 95,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 8,22 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −1,48 mil.
- Aktíva
- 11,97 mil.
- Vlastné imanie
- 779,8 tis.
- Daň z príjmu
- −76,7 tis.
- Zadlženosť
- 93,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
17 oznámení
22. 05. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
18. 03. 2025
Iné zverejnenie konkurz
06. 06. 2023
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
09. 05. 2022
Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz
09. 05. 2022
Súpis oddelenej podstaty konkurz
05. 04. 2022
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
23. 08. 2021
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
30. 07. 2021
Súpis oddelenej podstaty konkurz
25. 03. 2019
Iné zverejnenie reštrukturalizácia
03. 10. 2017
Oznam súdu reštrukturalizácia
26. 09. 2017
Uznesenie reštrukturalizácia
16. 03. 2017
Uznesenie reštrukturalizácia
09. 02. 2017
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov reštrukturalizácia
26. 01. 2017
Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok reštrukturalizácia
26. 01. 2017
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu reštrukturalizácia
19. 01. 2017
Uznesenie reštrukturalizácia
14. 12. 2016
Uznesenie reštrukturalizácia
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.