Súhrn
- Vznik
- 05. 01. 199531 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 140 986 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PROMI s.r.o. Michalovce
- identifikačné číslo organizácie
- 31701655
- daňové identifikačné číslo
- 2020498469
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020498469
- Sídlo
- Lastomírska 2, 07101 Michalovce, Slovenská republika
- Územie
- Michalovceokres MichalovceKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 01. 1995
- V registri
- 31 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 5658/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 850464
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - výroba: drevených obalov, iného tovaru z dreva, z korku, košikárska, tovaru z plastov, neelektrických prístrojov pre domácnosť, píliarska-ambulantný porez dreva, kovových konštrukcií a kovospracovateľských výrobkov okrem výroby strojov a zariadení, kovových konštrukcií a ich častí, kovových prefabrikátov pre stavby, nástrojov, strojov a prístrojov, poľnohospodárskych strojov, strojov pre poľnohospodárstvo a lesníctvo, obrábacích strojov, strojov pre potravinársky priemysel a pre spracovanie tabaku, výroba a konštrukcia strojov a strojových zariadení, prístrojov pre domácnosť, elektrických prístrojov pre domácnosť, elektrických strojov a prístrojov, inštalácia, opravy elektrických strojov a prístrojov, inštalácia a opravy ústredného kúrenia a vetrania, elektrických rozvodných a spínacích zariadení, elektrického zariadenia pre stroje a vozidlá, rádiovych, televíznych a spojových zariadení a prístrojov, montáž zariadení spotrebnej elektroniky, | 05. 01. 1994 | — |
| - zásielkový predaj, | 05. 01. 1994 | — |
| - predaj na trhoch, | 05. 01. 1994 | — |
| - veľkoobchod s obrábacími strojmi pre spracovanie dreva a kovu, nákup a predaj výrobkov strojárskeho, hutníckeho, železiarskeho, drevospracujúceho, stavebného, potravinárskeho, elektronického, elektrotechnického a automobilového priemyslu, | 05. 01. 1994 | — |
| - sprostredkovanie obchodu, | 05. 01. 1994 | — |
| - podnikateľské poradenstvo, | 05. 01. 1994 | — |
| - výskum trhu, | 05. 01. 1994 | — |
| - inžinierska činnosť, | 05. 01. 1994 | — |
| - fotografické služby, | 05. 01. 1994 | — |
| - drevovýroba, | 05. 01. 1994 | — |
| - prenájom: strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu, motorových vozidiel, kancelárskych strojov a zariadení vrátane elektronických zariadení na spracovanie údajov, stavebných a demolizačných strojov a zariadení s obsluhujúcim personálom, | 05. 01. 1994 | — |
| - zámočníctvo, | 05. 01. 1994 | — |
| - kovoobrábanie, | 05. 01. 1994 | — |
| - frézovanie, sústruženie a iné obrábanie kovov, | 05. 01. 1994 | — |
| - brúsenie a leštenie okrem brúsenia nožov, nožníc a jednoduchých nástrojov, | 05. 01. 1994 | — |
| - vodoinštaláterstvo, | 05. 01. 1994 | — |
| - klampiarstvo, | 05. 01. 1994 | — |
| - oprava karosérií, | 05. 01. 1994 | — |
| - stavba strojov s mechanickým pohonom, | 05. 01. 1994 | — |
| - oprava domácich elektrospotrebičov, | 05. 01. 1994 | — |
| - montáž, oprava, údržba vyhradených elektrických zariadení a výroba rozvádzačov nízkeho napätia v rozsahu oprávnenia IBP a osvedčenia, | 05. 01. 1994 | — |
| - elektroinštalácie, | 05. 01. 1994 | — |
| - montáž káblových rozvodov, | 05. 01. 1994 | — |
| - montáž a opravy meracej a regulačnej techniky; | 05. 01. 1994 | — |
| výroba oceľových nádrží | 17. 03. 2006 | — |
| výroba kovových výrobkov | 17. 03. 2006 | — |
| výroba bicyklov | 17. 03. 2006 | — |
| výroba invalidných vozíkov | 17. 03. 2006 | — |
| oprava bicyklov | 17. 03. 2006 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prívesného vozíka nepresahuje 3,5 t | 17. 03. 2006 | — |
| opravy pracovných strojov | 17. 03. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020498469 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 1995 |
| daňové identifikačné číslo | 2020498469 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 05. 06. 2019 (rok porušenia 2016).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −43 151 € a zvýšila tržby o ▲3 % na 141 tisíc eur.
Tržby
140 986 €
▲ 3,4 %Výsledok hospodárenia
−43 151 €
▼ 7 737,3 %Aktíva
557 279 €
▼ 6,0 %Vlastné imanie
144 796 €
▼ 23,0 %Zadlženosť
74,0 %
Hrubá marža
−30,3 %
Čistá marža
−30,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 199 tis. | 184,8 tis. | 242,3 tis. | 136,3 tis. | 141 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 68,6 tis. | 55,6 tis. | 22,4 tis. | 565 | −43,2 tis. |
| Aktíva | 702,7 tis. | 629,2 tis. | 614,3 tis. | 592,8 tis. | 557,3 tis. |
| Vlastné imanie | 127,8 tis. | 165 tis. | 187,4 tis. | 187,9 tis. | 144,8 tis. |
| Daň z príjmu | 17,4 tis. | 13,8 tis. | 2,1 tis. | 480 | 480 |
| Zadlženosť | 81,7 % | 73,6 % | 69,4 % | 68,1 % | 74,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 141 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −43,2 tis.
- Aktíva
- 557,3 tis.
- Vlastné imanie
- 144,8 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 74,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 136,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 565
- Aktíva
- 592,8 tis.
- Vlastné imanie
- 187,9 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 68,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 242,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 22,4 tis.
- Aktíva
- 614,3 tis.
- Vlastné imanie
- 187,4 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 69,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 184,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 55,6 tis.
- Aktíva
- 629,2 tis.
- Vlastné imanie
- 165 tis.
- Daň z príjmu
- 13,8 tis.
- Zadlženosť
- 73,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 199 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 68,6 tis.
- Aktíva
- 702,7 tis.
- Vlastné imanie
- 127,8 tis.
- Daň z príjmu
- 17,4 tis.
- Zadlženosť
- 81,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).