Súhrn
- Vznik
- 14. 12. 199431 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 27 687 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Drevospol, spol. s r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31700535
- daňové identifikačné číslo
- 2020502385
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020502385
- Sídlo
- Májová 40/729, 05304 Spišské Podhradie, Slovenská republika
- Územie
- Spišské Podhradieokres LevočaPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 12. 1994
- V registri
- 31 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 16272/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 804746
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - sprostredkovanie obchodu a služieb | 14. 12. 1994 | — |
| - výroba píliarska a impregnácia dreva | 14. 12. 1994 | — |
| - reklamné činnosti | 14. 12. 1994 | — |
| - podnikateľské poradenstvo | 14. 12. 1994 | — |
| - poľnohospodárstvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 14. 12. 1994 | — |
| - nákladná cestná doprava | 07. 10. 1997 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020502385 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 06. 02. 1995 |
| daňové identifikačné číslo | 2020502385 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −24 409 € a znížila tržby o ▼48 % na 27,7 tisíc eur.
Tržby
27 687 €
▼ 47,7 %Výsledok hospodárenia
−24 409 €
▼ 549,3 %Aktíva
188 507 €
▼ 8,2 %Vlastné imanie
−24 222 €
▼ 13 052,9 %Zadlženosť
112,8 %
Hrubá marža
−86,9 %
Čistá marža
−88,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 117 tis. | 124,4 tis. | 66,3 tis. | 53 tis. | 27,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 435 | 1,1 tis. | 890 | −3,8 tis. | −24,4 tis. |
| Aktíva | 237,4 tis. | 221,7 tis. | 207 tis. | 205,4 tis. | 188,5 tis. |
| Vlastné imanie | 2,1 tis. | 3,1 tis. | 3,9 tis. | 187 | −24,2 tis. |
| Daň z príjmu | 145 | 384 | 557 | 960 | 340 |
| Zadlženosť | 99,1 % | 98,6 % | 98,1 % | 99,9 % | 112,8 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 27,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −24,4 tis.
- Aktíva
- 188,5 tis.
- Vlastné imanie
- −24,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 112,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 53 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,8 tis.
- Aktíva
- 205,4 tis.
- Vlastné imanie
- 187
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 99,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 66,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 890
- Aktíva
- 207 tis.
- Vlastné imanie
- 3,9 tis.
- Daň z príjmu
- 557
- Zadlženosť
- 98,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 124,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 221,7 tis.
- Vlastné imanie
- 3,1 tis.
- Daň z príjmu
- 384
- Zadlženosť
- 98,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 117 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 435
- Aktíva
- 237,4 tis.
- Vlastné imanie
- 2,1 tis.
- Daň z príjmu
- 145
- Zadlženosť
- 99,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.