prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

CASABLANCA, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 31697755aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 10. 199432 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
Tržby
147 895 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CASABLANCA, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
31697755
daňové identifikačné číslo
2020508248
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020508248
Sídlo
Juraja Dózsu 1130/32, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 10. 1994
V registri
32 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 5306/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
817859
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb07. 03. 2013—
maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti19. 10. 1994—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby07. 03. 2013—
sprostredkovanie obchodu19. 10. 1994—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom07. 03. 2013—
pestovanie kvetov27. 11. 1997—
výroba umelých vencov a doplnkov27. 11. 1997—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt07. 03. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov07. 03. 2013—
výroba umelých vianočných stromčekov a ozdôb27. 11. 1997—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien16. 02. 2008—
nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t16. 02. 2008—
osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou taxislužby16. 02. 2008—
maloobchod a veľkoobchod s motorovými vozidlami, s ojazdenými motorovými vozidlami, s náhradnými dielmi pre motorové vozidlá, s autodoplnkami, s motocyklami a náhradnými dielmi pre motocykle16. 02. 2008—
prenájom motorových vozidiel, dopravných prostriedkov16. 02. 2008—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla06. 11. 2008—
čistiace a upratovacie služby06. 11. 2008—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu25. 03. 2009—
správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu09. 07. 2011—
prevádzkovanie kartových hier pokrového typu prevádzkovaných mimo kasína, pri ktorých hráči hrajú jeden proti druhému13. 06. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020508248: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020508248: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020508248IČ DPH SK2020508248Obdobia daňových registráciíDIČ 2020508248: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020508248: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020508248IČ DPH SK2020508248Obdobia daňových registráciíDIČ 2020508248: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020508248: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020508248IČ DPH SK2020508248
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202050824811. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 1996
daňové identifikačné číslo202050824810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 01. 11. 2019, rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −17 829 € a znížila tržby o ▼7 % na 147,9 tisíc eur.

Tržby

147 895 €

▼ 7,2 %

Výsledok hospodárenia

−17 829 €

▼ 2 356,8 %

Aktíva

375 845 €

▲ 0,3 %

Vlastné imanie

314 323 €

▼ 5,4 %

Zadlženosť

16,4 %

Hrubá marža

−11,4 %

Čistá marža

−12,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 98 814 €. 2022: tržby 206 450 €. 2023: tržby 219 097 €. 2024: tržby 159 319 €. 2025: tržby 147 895 €.250 tis.125 tis.098,8 tis.206,4 tis.219,1 tis.159,3 tis.147,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 98 814 €. 2022: tržby 206 450 €. 2023: tržby 219 097 €. 2024: tržby 159 319 €. 2025: tržby 147 895 €.250 tis.125 tis.098,8 tis.206,4 tis.219,1 tis.159,3 tis.147,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 98 814 €. 2022: tržby 206 450 €. 2023: tržby 219 097 €. 2024: tržby 159 319 €. 2025: tržby 147 895 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −15 362 €. 2022: výsledok hospodárenia 17 306 €. 2023: výsledok hospodárenia 14 469 €. 2024: výsledok hospodárenia 790 €. 2025: výsledok hospodárenia −17 829 €.20 tis.0−20 tis.−15,4 tis.+17,3 tis.+14,5 tis.+790−17,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −15 362 €. 2022: výsledok hospodárenia 17 306 €. 2023: výsledok hospodárenia 14 469 €. 2024: výsledok hospodárenia 790 €. 2025: výsledok hospodárenia −17 829 €.20 tis.0−20 tis.−15,4 tis.+17,3 tis.+14,5 tis.+790−17,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −15 362 €. 2022: výsledok hospodárenia 17 306 €. 2023: výsledok hospodárenia 14 469 €. 2024: výsledok hospodárenia 790 €. 2025: výsledok hospodárenia −17 829 €.20 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 341 432 €, vlastné imanie 299 583 €. 2022: aktíva 358 065 €, vlastné imanie 316 891 €. 2023: aktíva 358 848 €, vlastné imanie 331 359 €. 2024: aktíva 374 616 €, vlastné imanie 332 151 €. 2025: aktíva 375 845 €, vlastné imanie 314 323 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 341 432 €, vlastné imanie 299 583 €. 2022: aktíva 358 065 €, vlastné imanie 316 891 €. 2023: aktíva 358 848 €, vlastné imanie 331 359 €. 2024: aktíva 374 616 €, vlastné imanie 332 151 €. 2025: aktíva 375 845 €, vlastné imanie 314 323 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 341 432 €, vlastné imanie 299 583 €. 2022: aktíva 358 065 €, vlastné imanie 316 891 €. 2023: aktíva 358 848 €, vlastné imanie 331 359 €. 2024: aktíva 374 616 €, vlastné imanie 332 151 €. 2025: aktíva 375 845 €, vlastné imanie 314 323 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 797 €, zásoby 2 186 €, pohľadávky 13 836 €, finančné účty 323 613 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 596 €, pohľadávky 13 836 €, finančné účty 340 633 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 706 €, pohľadávky 22 716 €, finančné účty 331 426 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 765 €, pohľadávky 30 288 €, finančné účty 337 901 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 558 €, pohľadávky 13 836 €, finančné účty 357 451 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 797 €, zásoby 2 186 €, pohľadávky 13 836 €, finančné účty 323 613 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 596 €, pohľadávky 13 836 €, finančné účty 340 633 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 706 €, pohľadávky 22 716 €, finančné účty 331 426 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 765 €, pohľadávky 30 288 €, finančné účty 337 901 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 558 €, pohľadávky 13 836 €, finančné účty 357 451 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 797 €, zásoby 2 186 €, pohľadávky 13 836 €, finančné účty 323 613 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 596 €, pohľadávky 13 836 €, finančné účty 340 633 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 706 €, pohľadávky 22 716 €, finančné účty 331 426 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 765 €, pohľadávky 30 288 €, finančné účty 337 901 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 558 €, pohľadávky 13 836 €, finančné účty 357 451 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 299 583 €, dlhodobé záväzky 2 116 €, krátkodobé záväzky 39 733 €. 2022: vlastné imanie 316 891 €, dlhodobé záväzky 2 358 €, krátkodobé záväzky 38 816 €. 2023: vlastné imanie 331 359 €, dlhodobé záväzky 2 606 €, krátkodobé záväzky 24 883 €. 2024: vlastné imanie 332 151 €, dlhodobé záväzky 2 863 €, krátkodobé záväzky 39 602 €. 2025: vlastné imanie 314 323 €, dlhodobé záväzky 3 150 €, krátkodobé záväzky 58 372 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 299 583 €, dlhodobé záväzky 2 116 €, krátkodobé záväzky 39 733 €. 2022: vlastné imanie 316 891 €, dlhodobé záväzky 2 358 €, krátkodobé záväzky 38 816 €. 2023: vlastné imanie 331 359 €, dlhodobé záväzky 2 606 €, krátkodobé záväzky 24 883 €. 2024: vlastné imanie 332 151 €, dlhodobé záväzky 2 863 €, krátkodobé záväzky 39 602 €. 2025: vlastné imanie 314 323 €, dlhodobé záväzky 3 150 €, krátkodobé záväzky 58 372 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 299 583 €, dlhodobé záväzky 2 116 €, krátkodobé záväzky 39 733 €. 2022: vlastné imanie 316 891 €, dlhodobé záväzky 2 358 €, krátkodobé záväzky 38 816 €. 2023: vlastné imanie 331 359 €, dlhodobé záväzky 2 606 €, krátkodobé záväzky 24 883 €. 2024: vlastné imanie 332 151 €, dlhodobé záväzky 2 863 €, krátkodobé záväzky 39 602 €. 2025: vlastné imanie 314 323 €, dlhodobé záväzky 3 150 €, krátkodobé záväzky 58 372 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 468 €. 2023: daň z príjmu 1 472 €. 2024: daň z príjmu 1 046 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2,5 tis.1,3 tis.002,5 tis.1,5 tis.1 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 468 €. 2023: daň z príjmu 1 472 €. 2024: daň z príjmu 1 046 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2,5 tis.1,3 tis.002,5 tis.1,5 tis.1 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 468 €. 2023: daň z príjmu 1 472 €. 2024: daň z príjmu 1 046 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2,5 tis.1,3 tis.00960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby98,8 tis.206,4 tis.219,1 tis.159,3 tis.147,9 tis.
Výsledok hospodárenia−15,4 tis.17,3 tis.14,5 tis.790−17,8 tis.
Aktíva341,4 tis.358,1 tis.358,8 tis.374,6 tis.375,8 tis.
Vlastné imanie299,6 tis.316,9 tis.331,4 tis.332,2 tis.314,3 tis.
Daň z príjmu02,5 tis.1,5 tis.1 tis.960
Zadlženosť12,3 %11,5 %7,7 %11,3 %16,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
147,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,8 tis.
Aktíva
375,8 tis.
Vlastné imanie
314,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
16,4 %

2024

Tržby
159,3 tis.
Výsledok hospodárenia
790
Aktíva
374,6 tis.
Vlastné imanie
332,2 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
11,3 %

2023

Tržby
219,1 tis.
Výsledok hospodárenia
14,5 tis.
Aktíva
358,8 tis.
Vlastné imanie
331,4 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
7,7 %

2022

Tržby
206,4 tis.
Výsledok hospodárenia
17,3 tis.
Aktíva
358,1 tis.
Vlastné imanie
316,9 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
11,5 %

2021

Tržby
98,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,4 tis.
Aktíva
341,4 tis.
Vlastné imanie
299,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
12,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API