Súhrn
- Vznik
- 30. 06. 199432 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 5 457 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Inatour Slovakia, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31692206
- daňové identifikačné číslo
- 2020504057
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Ing. Kožucha 6, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
- Územie
- Spišská Nová Vesokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 06. 1994
- V registri
- 32 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 4835/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 905308
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - cestovná kancelária | 30. 06. 1994 | — |
| - nákup a predaj potravín, pochutín, tabakových výrobkov, poľnohospodárskych výrobkov rastlinnej a živočíšnej výroby, drogérie, kozmetiky, odevov, obuvi, suvenírov, bižutérie, klenotov, papiernických a školských potrieb, domácich potrieb, drobného tovaru, stroje a strojové zariadenia,autá a dopravné zariadenia, elektrotovar, železiarensky tovar, drevárske výrobky, nábytok, stavebniny, drevo, základné výrobné hmoty-kovy, rudy, kože, bavlna, chemické soli, vlna, buničina, farmaceutické výrobky, ropa, ropné produkty, palivá, chemické výrobky, zdravotnícky materiál, textil | 30. 06. 1994 | — |
| - ambulantný nákup a predaj uvedeného sortimentu | 30. 06. 1994 | — |
| - veľkoobchodný nákup a predaj liekov | 30. 06. 1994 | — |
| tlmočnícke služby z jazyka anglického, nemeckého, francúzskeho, maďarského, talianského, španielského, ruského do jazyka slovenského a naopak | 12. 01. 2001 | — |
| informačné služby v rozsahu predmetu podnikania | 12. 01. 2001 | — |
| sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností | 12. 01. 2001 | — |
| prenájom hnuteľných vecí: stroje, prístroje a zariadenia dopravného, stavebného, potravinárskeho, poľnohospodárskeho, kancelárskeho, textilného charakteru, baliace, skladovacie stroje a zariadenia bez obsluhujúceho personálu | 12. 01. 2001 | — |
| prenájom a leasing priemyselného tovaru, motorových vozidiel bez obsluhujúceho personálu | 12. 01. 2001 | — |
| reklamná, propagačná a inzertná činnosť | 12. 01. 2001 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu predmetu podnikania okrem účtovného, organizačného a ekonomického poradenstva | 12. 01. 2001 | — |
| kopírovacie služby | 12. 01. 2001 | — |
| faktoring a forfaiting | 12. 01. 2001 | — |
| sprostredkovateľská a poradenská činnosť v predmete podnikania | 12. 01. 2001 | — |
| prevádzkovanie nápojových automatov | 12. 01. 2001 | — |
| zmenárne - nákup peňažných prostriedkov v cudzej mene za slovenskú menu v hotovosti | 24. 02. 2005 | — |
| zmenárne - predaj peňažnýcb prostriedkov v cudzej mene za slovenskú menu v hotovosti | 24. 02. 2005 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020504057 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −3 104 € a znížila tržby o ▼50 % na 5,5 tisíc eur.
Tržby
5 457 €
▼ 50,4 %Výsledok hospodárenia
−3 104 €
▼ 582,0 %Aktíva
2 302 €
▼ 65,7 %Vlastné imanie
972 €
▼ 76,2 %Zadlženosť
57,8 %
Hrubá marža
−56,9 %
Čistá marža
−56,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 245 | 1,8 tis. | 17,6 tis. | 11 tis. | 5,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −8 | −179 | −257 | 644 | −3,1 tis. |
| Aktíva | 9,5 tis. | 7,5 tis. | 10 tis. | 6,7 tis. | 2,3 tis. |
| Vlastné imanie | 3,9 tis. | 3,7 tis. | 3,4 tis. | 4,1 tis. | 972 |
| Daň z príjmu | 6 | 0 | 0 | 362 | 0 |
| Zadlženosť | 59,1 % | 51,0 % | 65,8 % | 39,3 % | 57,8 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 5,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,1 tis.
- Aktíva
- 2,3 tis.
- Vlastné imanie
- 972
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 57,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 11 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 644
- Aktíva
- 6,7 tis.
- Vlastné imanie
- 4,1 tis.
- Daň z príjmu
- 362
- Zadlženosť
- 39,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 17,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −257
- Aktíva
- 10 tis.
- Vlastné imanie
- 3,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 65,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −179
- Aktíva
- 7,5 tis.
- Vlastné imanie
- 3,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 51,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 245
- Výsledok hospodárenia
- −8
- Aktíva
- 9,5 tis.
- Vlastné imanie
- 3,9 tis.
- Daň z príjmu
- 6
- Zadlženosť
- 59,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.