prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

ATELIÉR D3 s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 31688314aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 04. 199432 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 08. 2026
Tržby
209 016 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ATELIÉR D3 s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
31688314
daňové identifikačné číslo
2020526387
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020526387
Sídlo
Slovenskej jednoty 318/23, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 04. 1994
V registri
32 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 65661/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
757597
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- projektovanie stavieb - pozemné stavby01. 10. 1998—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom09. 12. 2005—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu29. 11. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb29. 11. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby29. 11. 2013—
reklamné a marketingové služby29. 11. 2013—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti29. 11. 2013—
prípravné práce k realizácii stavby29. 11. 2013—
ukutočňovanie stavieb a ich zmien29. 11. 2013—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov29. 11. 2013—
Činnosť autorizovaného architekta podľa §4 zákona č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v tomto rozsahu a) Vykonávanie prípravnej predprojektovej činnosti, najmä vypracúvanie stavebných zámerov verejných prác, investičných zámerov, architektonických a urbanistických štúdií, územnoplánovacích prieskumov a rozborov, b) Vykonávanie komplexnej projektovej činnosti, najmä na vypracúvanie architektonických návrhov a dokumentácie umiestňovania stavieb a ich zmien, projektovej dokumentácie stavieb a ich zmien, vrátene ich interiérov a exteriérov, ako aj rekonštrukcií a modernizácií budov a obnovy stavebných pamiatok, c) Spracovanie územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacej dokumentácie, d) Vykonávanie projektového manažmentu, najmä na riadenie projektu a koordináciu čiastkových projektov vypracovaných inžiniermi, krajinármi a inými špecialistami, na výkon odborného autorského dohľadu nad uskutočňovaním stavieb podľa schválenej projektovej dokumentácie a na vykonávanie stavebného dozoru, e) Grafické spracovanie a modelovanie architektonického diela vrátane vypracovania špecifikácií a technickej dokumentácie, f) Poskytovanie súvisiacich technických služieb, najmä na poskytovanie architektonického poradenstva investorom a vlastníkom nehnuteľností, na zastupovanie investora pri príprave a uskutočňovaní stavieb, g) Vyhotovovanie odborných posudkov, odhadov a dobrozdaní.04. 05. 2022—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení04. 05. 2022—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba04. 05. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020526387: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020526387: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020526387IČ DPH SK2020526387Obdobia daňových registráciíDIČ 2020526387: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020526387: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020526387IČ DPH SK2020526387Obdobia daňových registráciíDIČ 2020526387: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020526387: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020526387IČ DPH SK2020526387
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202052638711. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 1995
daňové identifikačné číslo202052638710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 05. 2021 (rok porušenia 2017).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 08. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼65 % na 4 038 € a znížila tržby o ▼11 % na 209 tisíc eur.

Tržby

209 016 €

▼ 11,0 %

Výsledok hospodárenia

4 038 €

▼ 65,0 %

Aktíva

394 307 €

▼ 3,5 %

Vlastné imanie

63 266 €

▲ 6,8 %

Zadlženosť

84,0 %

Hrubá marža

2,6 %

Čistá marža

1,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 81 237 €. 2022: tržby 137 206 €. 2023: tržby 177 358 €. 2024: tržby 234 800 €. 2025: tržby 209 016 €.250 tis.125 tis.081,2 tis.137,2 tis.177,4 tis.234,8 tis.209 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 81 237 €. 2022: tržby 137 206 €. 2023: tržby 177 358 €. 2024: tržby 234 800 €. 2025: tržby 209 016 €.250 tis.125 tis.081,2 tis.137,2 tis.177,4 tis.234,8 tis.209 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 81 237 €. 2022: tržby 137 206 €. 2023: tržby 177 358 €. 2024: tržby 234 800 €. 2025: tržby 209 016 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 226 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 157 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 019 €. 2024: výsledok hospodárenia 11 523 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 038 €.20 tis.10 tis.0+6,2 tis.+5,2 tis.+3 tis.+11,5 tis.+4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 226 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 157 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 019 €. 2024: výsledok hospodárenia 11 523 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 038 €.20 tis.10 tis.0+6,2 tis.+5,2 tis.+3 tis.+11,5 tis.+4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 226 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 157 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 019 €. 2024: výsledok hospodárenia 11 523 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 038 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 103 809 €, vlastné imanie 40 285 €. 2022: aktíva 252 736 €, vlastné imanie 44 686 €. 2023: aktíva 285 848 €, vlastné imanie 47 705 €. 2024: aktíva 408 512 €, vlastné imanie 59 228 €. 2025: aktíva 394 307 €, vlastné imanie 63 266 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 103 809 €, vlastné imanie 40 285 €. 2022: aktíva 252 736 €, vlastné imanie 44 686 €. 2023: aktíva 285 848 €, vlastné imanie 47 705 €. 2024: aktíva 408 512 €, vlastné imanie 59 228 €. 2025: aktíva 394 307 €, vlastné imanie 63 266 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 103 809 €, vlastné imanie 40 285 €. 2022: aktíva 252 736 €, vlastné imanie 44 686 €. 2023: aktíva 285 848 €, vlastné imanie 47 705 €. 2024: aktíva 408 512 €, vlastné imanie 59 228 €. 2025: aktíva 394 307 €, vlastné imanie 63 266 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 40 293 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 943 €, finančné účty 43 573 €. 2022: dlhodobý majetok 66 752 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 262 €, finančné účty 137 722 €. 2023: dlhodobý majetok 174 367 €, zásoby 0 €, pohľadávky 66 964 €, finančné účty 44 517 €. 2024: dlhodobý majetok 335 199 €, zásoby 98 €, pohľadávky 37 782 €, finančné účty 35 433 €. 2025: dlhodobý majetok 352 724 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 611 €, finančné účty 17 972 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 40 293 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 943 €, finančné účty 43 573 €. 2022: dlhodobý majetok 66 752 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 262 €, finančné účty 137 722 €. 2023: dlhodobý majetok 174 367 €, zásoby 0 €, pohľadávky 66 964 €, finančné účty 44 517 €. 2024: dlhodobý majetok 335 199 €, zásoby 98 €, pohľadávky 37 782 €, finančné účty 35 433 €. 2025: dlhodobý majetok 352 724 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 611 €, finančné účty 17 972 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 40 293 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 943 €, finančné účty 43 573 €. 2022: dlhodobý majetok 66 752 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 262 €, finančné účty 137 722 €. 2023: dlhodobý majetok 174 367 €, zásoby 0 €, pohľadávky 66 964 €, finančné účty 44 517 €. 2024: dlhodobý majetok 335 199 €, zásoby 98 €, pohľadávky 37 782 €, finančné účty 35 433 €. 2025: dlhodobý majetok 352 724 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 611 €, finančné účty 17 972 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 40 285 €, dlhodobé záväzky 1 078 €, krátkodobé záväzky 62 446 €. 2022: vlastné imanie 44 686 €, dlhodobé záväzky 195 €, krátkodobé záväzky 207 855 €. 2023: vlastné imanie 47 705 €, dlhodobé záväzky 259 €, krátkodobé záväzky 237 884 €. 2024: vlastné imanie 59 228 €, dlhodobé záväzky 13 058 €, krátkodobé záväzky 336 226 €. 2025: vlastné imanie 63 266 €, dlhodobé záväzky 7 208 €, krátkodobé záväzky 323 833 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 40 285 €, dlhodobé záväzky 1 078 €, krátkodobé záväzky 62 446 €. 2022: vlastné imanie 44 686 €, dlhodobé záväzky 195 €, krátkodobé záväzky 207 855 €. 2023: vlastné imanie 47 705 €, dlhodobé záväzky 259 €, krátkodobé záväzky 237 884 €. 2024: vlastné imanie 59 228 €, dlhodobé záväzky 13 058 €, krátkodobé záväzky 336 226 €. 2025: vlastné imanie 63 266 €, dlhodobé záväzky 7 208 €, krátkodobé záväzky 323 833 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 40 285 €, dlhodobé záväzky 1 078 €, krátkodobé záväzky 62 446 €. 2022: vlastné imanie 44 686 €, dlhodobé záväzky 195 €, krátkodobé záväzky 207 855 €. 2023: vlastné imanie 47 705 €, dlhodobé záväzky 259 €, krátkodobé záväzky 237 884 €. 2024: vlastné imanie 59 228 €, dlhodobé záväzky 13 058 €, krátkodobé záväzky 336 226 €. 2025: vlastné imanie 63 266 €, dlhodobé záväzky 7 208 €, krátkodobé záväzky 323 833 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 237 €. 2022: daň z príjmu 2 133 €. 2023: daň z príjmu 4 828 €. 2024: daň z príjmu 1 879 €. 2025: daň z príjmu 1 391 €.5 tis.2,5 tis.03,2 tis.2,1 tis.4,8 tis.1,9 tis.1,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 237 €. 2022: daň z príjmu 2 133 €. 2023: daň z príjmu 4 828 €. 2024: daň z príjmu 1 879 €. 2025: daň z príjmu 1 391 €.5 tis.2,5 tis.03,2 tis.2,1 tis.4,8 tis.1,9 tis.1,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 237 €. 2022: daň z príjmu 2 133 €. 2023: daň z príjmu 4 828 €. 2024: daň z príjmu 1 879 €. 2025: daň z príjmu 1 391 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby81,2 tis.137,2 tis.177,4 tis.234,8 tis.209 tis.
Výsledok hospodárenia6,2 tis.5,2 tis.3 tis.11,5 tis.4 tis.
Aktíva103,8 tis.252,7 tis.285,8 tis.408,5 tis.394,3 tis.
Vlastné imanie40,3 tis.44,7 tis.47,7 tis.59,2 tis.63,3 tis.
Daň z príjmu3,2 tis.2,1 tis.4,8 tis.1,9 tis.1,4 tis.
Zadlženosť61,2 %82,3 %83,3 %85,5 %84,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
209 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
394,3 tis.
Vlastné imanie
63,3 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
84,0 %

2024

Tržby
234,8 tis.
Výsledok hospodárenia
11,5 tis.
Aktíva
408,5 tis.
Vlastné imanie
59,2 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
85,5 %

2023

Tržby
177,4 tis.
Výsledok hospodárenia
3 tis.
Aktíva
285,8 tis.
Vlastné imanie
47,7 tis.
Daň z príjmu
4,8 tis.
Zadlženosť
83,3 %

2022

Tržby
137,2 tis.
Výsledok hospodárenia
5,2 tis.
Aktíva
252,7 tis.
Vlastné imanie
44,7 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
82,3 %

2021

Tržby
81,2 tis.
Výsledok hospodárenia
6,2 tis.
Aktíva
103,8 tis.
Vlastné imanie
40,3 tis.
Daň z príjmu
3,2 tis.
Zadlženosť
61,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API