prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Peroutka & Fedorišin, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 31685803aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 02. 199432 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
Tržby
497 715 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Peroutka & Fedorišin, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
31685803
daňové identifikačné číslo
2020498150
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020498150
Sídlo
ul. Stavbárov 1, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 02. 1994
V registri
32 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 4258/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
816745
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
výroba papierenská a polygrafická (sieťotlač, gumotlač, chemigrafia, stereotypia, galvanoplastika, ofsetová tlač)21. 02. 1994—
nákup a predaj v obore papierenskom, polygrafickom, priemyselnom a spotrebnom tovare21. 02. 1994—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020498150: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020498150: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020498150IČ DPH SK2020498150Obdobia daňových registráciíDIČ 2020498150: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020498150: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020498150IČ DPH SK2020498150Obdobia daňových registráciíDIČ 2020498150: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020498150: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020498150IČ DPH SK2020498150
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202049815011. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 1994
daňové identifikačné číslo202049815010. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 31. 10. 2019, rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila zisk o ▼35 % na 10 895 € a znížila tržby o ▼3 % na 497,7 tisíc eur.

Tržby

497 715 €

▼ 3,4 %

Výsledok hospodárenia

10 895 €

▼ 35,2 %

Aktíva

615 532 €

▼ 2,2 %

Vlastné imanie

139 999 €

▲ 8,4 %

Zadlženosť

77,3 %

Hrubá marža

3,1 %

Čistá marža

2,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 298 955 €. 2017: tržby 399 914 €. 2018: tržby 364 126 €. 2019: tržby 515 350 €. 2020: tržby 497 715 €.1 mil.500 tis.0299 tis.399,9 tis.364,1 tis.515,4 tis.497,7 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 298 955 €. 2017: tržby 399 914 €. 2018: tržby 364 126 €. 2019: tržby 515 350 €. 2020: tržby 497 715 €.1 mil.500 tis.0299 tis.399,9 tis.364,1 tis.515,4 tis.497,7 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 298 955 €. 2017: tržby 399 914 €. 2018: tržby 364 126 €. 2019: tržby 515 350 €. 2020: tržby 497 715 €.1 mil.500 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −41 464 €. 2017: výsledok hospodárenia 8 772 €. 2018: výsledok hospodárenia 5 572 €. 2019: výsledok hospodárenia 16 817 €. 2020: výsledok hospodárenia 10 895 €.20 tis.0−50 tis.−41,5 tis.+8,8 tis.+5,6 tis.+16,8 tis.+10,9 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −41 464 €. 2017: výsledok hospodárenia 8 772 €. 2018: výsledok hospodárenia 5 572 €. 2019: výsledok hospodárenia 16 817 €. 2020: výsledok hospodárenia 10 895 €.20 tis.0−50 tis.−41,5 tis.+8,8 tis.+5,6 tis.+16,8 tis.+10,9 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −41 464 €. 2017: výsledok hospodárenia 8 772 €. 2018: výsledok hospodárenia 5 572 €. 2019: výsledok hospodárenia 16 817 €. 2020: výsledok hospodárenia 10 895 €.20 tis.0−50 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 499 769 €, vlastné imanie 94 930 €. 2017: aktíva 529 698 €, vlastné imanie 104 662 €. 2018: aktíva 549 323 €, vlastné imanie 111 308 €. 2019: aktíva 629 518 €, vlastné imanie 129 104 €. 2020: aktíva 615 532 €, vlastné imanie 139 999 €.1 mil.500 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 499 769 €, vlastné imanie 94 930 €. 2017: aktíva 529 698 €, vlastné imanie 104 662 €. 2018: aktíva 549 323 €, vlastné imanie 111 308 €. 2019: aktíva 629 518 €, vlastné imanie 129 104 €. 2020: aktíva 615 532 €, vlastné imanie 139 999 €.1 mil.500 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 499 769 €, vlastné imanie 94 930 €. 2017: aktíva 529 698 €, vlastné imanie 104 662 €. 2018: aktíva 549 323 €, vlastné imanie 111 308 €. 2019: aktíva 629 518 €, vlastné imanie 129 104 €. 2020: aktíva 615 532 €, vlastné imanie 139 999 €.1 mil.500 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 166 860 €, zásoby 262 981 €, pohľadávky 67 130 €, finančné účty 694 €. 2017: dlhodobý majetok 178 832 €, zásoby 283 383 €, pohľadávky 66 725 €, finančné účty 78 €. 2018: dlhodobý majetok 177 534 €, zásoby 307 393 €, pohľadávky 58 959 €, finančné účty 4 283 €. 2019: dlhodobý majetok 176 961 €, zásoby 342 777 €, pohľadávky 81 102 €, finančné účty 27 258 €. 2020: dlhodobý majetok 176 388 €, zásoby 360 821 €, pohľadávky 64 873 €, finančné účty 11 912 €.1 mil.500 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 166 860 €, zásoby 262 981 €, pohľadávky 67 130 €, finančné účty 694 €. 2017: dlhodobý majetok 178 832 €, zásoby 283 383 €, pohľadávky 66 725 €, finančné účty 78 €. 2018: dlhodobý majetok 177 534 €, zásoby 307 393 €, pohľadávky 58 959 €, finančné účty 4 283 €. 2019: dlhodobý majetok 176 961 €, zásoby 342 777 €, pohľadávky 81 102 €, finančné účty 27 258 €. 2020: dlhodobý majetok 176 388 €, zásoby 360 821 €, pohľadávky 64 873 €, finančné účty 11 912 €.1 mil.500 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 166 860 €, zásoby 262 981 €, pohľadávky 67 130 €, finančné účty 694 €. 2017: dlhodobý majetok 178 832 €, zásoby 283 383 €, pohľadávky 66 725 €, finančné účty 78 €. 2018: dlhodobý majetok 177 534 €, zásoby 307 393 €, pohľadávky 58 959 €, finančné účty 4 283 €. 2019: dlhodobý majetok 176 961 €, zásoby 342 777 €, pohľadávky 81 102 €, finančné účty 27 258 €. 2020: dlhodobý majetok 176 388 €, zásoby 360 821 €, pohľadávky 64 873 €, finančné účty 11 912 €.1 mil.500 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 94 930 €, dlhodobé záväzky 172 €, krátkodobé záväzky 404 667 €. 2017: vlastné imanie 104 662 €, dlhodobé záväzky 170 €, krátkodobé záväzky 424 866 €. 2018: vlastné imanie 111 308 €, dlhodobé záväzky 577 €, krátkodobé záväzky 437 438 €. 2019: vlastné imanie 129 104 €, dlhodobé záväzky 4 556 €, krátkodobé záväzky 495 858 €. 2020: vlastné imanie 139 999 €, dlhodobé záväzky 359 €, krátkodobé záväzky 475 174 €.1 mil.500 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 94 930 €, dlhodobé záväzky 172 €, krátkodobé záväzky 404 667 €. 2017: vlastné imanie 104 662 €, dlhodobé záväzky 170 €, krátkodobé záväzky 424 866 €. 2018: vlastné imanie 111 308 €, dlhodobé záväzky 577 €, krátkodobé záväzky 437 438 €. 2019: vlastné imanie 129 104 €, dlhodobé záväzky 4 556 €, krátkodobé záväzky 495 858 €. 2020: vlastné imanie 139 999 €, dlhodobé záväzky 359 €, krátkodobé záväzky 475 174 €.1 mil.500 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 94 930 €, dlhodobé záväzky 172 €, krátkodobé záväzky 404 667 €. 2017: vlastné imanie 104 662 €, dlhodobé záväzky 170 €, krátkodobé záväzky 424 866 €. 2018: vlastné imanie 111 308 €, dlhodobé záväzky 577 €, krátkodobé záväzky 437 438 €. 2019: vlastné imanie 129 104 €, dlhodobé záväzky 4 556 €, krátkodobé záväzky 495 858 €. 2020: vlastné imanie 139 999 €, dlhodobé záväzky 359 €, krátkodobé záväzky 475 174 €.1 mil.500 tis.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 2 034 €. 2019: daň z príjmu 1 440 €. 2020: daň z príjmu 4 769 €.5 tis.2,5 tis.09609602 tis.1,4 tis.4,8 tis.20162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 2 034 €. 2019: daň z príjmu 1 440 €. 2020: daň z príjmu 4 769 €.5 tis.2,5 tis.09609602 tis.1,4 tis.4,8 tis.20162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 2 034 €. 2019: daň z príjmu 1 440 €. 2020: daň z príjmu 4 769 €.5 tis.2,5 tis.0960201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby299 tis.399,9 tis.364,1 tis.515,4 tis.497,7 tis.
Výsledok hospodárenia−41,5 tis.8,8 tis.5,6 tis.16,8 tis.10,9 tis.
Aktíva499,8 tis.529,7 tis.549,3 tis.629,5 tis.615,5 tis.
Vlastné imanie94,9 tis.104,7 tis.111,3 tis.129,1 tis.140 tis.
Daň z príjmu9609602 tis.1,4 tis.4,8 tis.
Zadlženosť81,0 %80,2 %79,7 %79,5 %77,3 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
497,7 tis.
Výsledok hospodárenia
10,9 tis.
Aktíva
615,5 tis.
Vlastné imanie
140 tis.
Daň z príjmu
4,8 tis.
Zadlženosť
77,3 %

2019

Tržby
515,4 tis.
Výsledok hospodárenia
16,8 tis.
Aktíva
629,5 tis.
Vlastné imanie
129,1 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
79,5 %

2018

Tržby
364,1 tis.
Výsledok hospodárenia
5,6 tis.
Aktíva
549,3 tis.
Vlastné imanie
111,3 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
79,7 %

2017

Tržby
399,9 tis.
Výsledok hospodárenia
8,8 tis.
Aktíva
529,7 tis.
Vlastné imanie
104,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
80,2 %

2016

Tržby
299 tis.
Výsledok hospodárenia
−41,5 tis.
Aktíva
499,8 tis.
Vlastné imanie
94,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
81,0 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API