Súhrn
- Vznik
- 08. 02. 199432 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Podnik služieb mesta Dobšiná, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31685170
- daňové identifikačné číslo
- 2020937721
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Niže Mesta 1039/2, 04925 Dobšiná, Slovenská republika
- Územie
- Dobšináokres RožňavaKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 02. 1994
- V registri
- 32 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 4201/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 914240
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| výčapy | 19. 12. 1995 | — |
| prevádzkovanie lyžiarskych vlekov | 19. 12. 1995 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností (maloobchod) | 11. 03. 2005 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 11. 03. 2005 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi | 11. 03. 2005 | — |
| triedenie odpadu a recyklácia | 11. 03. 2005 | — |
| pohrebné služby vrátane prepravy zosnulých | 11. 03. 2005 | — |
| údržba a správa miestnych komunikácií, dopravného značenia, vysprávky ciest | 11. 03. 2005 | — |
| údržba a správa verejného osvetlenia | 11. 03. 2005 | — |
| údržba a správa verejnej zelene | 11. 03. 2005 | — |
| zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov, prevádzkovanie verejného WC | 11. 03. 2005 | — |
| oprava motorových vozidiel | 11. 03. 2005 | — |
| vnútroštátna nákladná cestná doprava | 11. 03. 2005 | — |
| vnútroštátna nepravidelná autobusová doprava | 11. 03. 2005 | — |
| prevádzkovanie parkovísk | 04. 07. 2008 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 31. 12. 2015 | — |
| čistenie kanalizačných systémov | 31. 12. 2015 | — |
| diagnostika kanalizačných potrubí | 31. 12. 2015 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 31. 12. 2015 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 31. 12. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 31. 12. 2015 | — |
| správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 31. 12. 2015 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 31. 12. 2015 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 31. 12. 2015 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 31. 12. 2015 | — |
| prevádzkovanie výdajne stravy | 31. 12. 2015 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 31. 12. 2015 | — |
| ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 31. 12. 2015 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 16. 03. 2022 | — |
| Prenájom hnuteľných veci | 16. 03. 2022 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 26. 08. 2017
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020937721 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 18. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 18. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prepadlo do straty −117 485 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−117 485 €
▼ 784,4 %Aktíva
547 €
▼ 99,5 %Vlastné imanie
−51 449 €
▼ 177,9 %Zadlženosť
9 505,7 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 362,9 tis. | 380,8 tis. | 119,1 tis. | 987 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −63,8 tis. | −34,2 tis. | −27,8 tis. | 17,2 tis. | −117,5 tis. |
| Aktíva | 186,1 tis. | 165,3 tis. | 121,3 tis. | 118,6 tis. | 547 |
| Vlastné imanie | 111,2 tis. | 77 tis. | 49,2 tis. | 66 tis. | −51,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 340 |
| Zadlženosť | 40,2 % | 53,4 % | 59,4 % | 44,3 % | 9 505,7 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −117,5 tis.
- Aktíva
- 547
- Vlastné imanie
- −51,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 9 505,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 987
- Výsledok hospodárenia
- 17,2 tis.
- Aktíva
- 118,6 tis.
- Vlastné imanie
- 66 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 44,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 119,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −27,8 tis.
- Aktíva
- 121,3 tis.
- Vlastné imanie
- 49,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 59,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 380,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −34,2 tis.
- Aktíva
- 165,3 tis.
- Vlastné imanie
- 77 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 53,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 362,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −63,8 tis.
- Aktíva
- 186,1 tis.
- Vlastné imanie
- 111,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 40,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.