prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

ROCHMEX, s.r.o., Rožňava

identifikačné číslo organizácie 31683592zaniknutý 17. 07. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 01. 199431 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
15 315 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ROCHMEX, s.r.o., Rožňava
identifikačné číslo organizácie
31683592
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
M. Kukučína 5, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 01. 1994
Zánik
17. 07. 2025
V registri
31 rokov 6 mesiacov
Stav
zaniknutý 17. 07. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 4055/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
894714

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 10. 2024 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prepadlo do straty −80 629 € a znížila tržby o ▼92 % na 15,3 tisíc eur.

Tržby

15 315 €

▼ 91,7 %

Výsledok hospodárenia

−80 629 €

▼ 751,4 %

Aktíva

341 332 €

▼ 12,8 %

Vlastné imanie

5 675 €

▼ 93,4 %

Zadlženosť

98,3 %

Hrubá marža

−526,5 %

Čistá marža

−526,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 297 943 €. 2019: tržby 313 824 €. 2020: tržby 226 407 €. 2021: tržby 185 407 €. 2022: tržby 15 315 €.500 tis.250 tis.0297,9 tis.313,8 tis.226,4 tis.185,4 tis.15,3 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 297 943 €. 2019: tržby 313 824 €. 2020: tržby 226 407 €. 2021: tržby 185 407 €. 2022: tržby 15 315 €.500 tis.250 tis.0297,9 tis.313,8 tis.226,4 tis.185,4 tis.15,3 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 297 943 €. 2019: tržby 313 824 €. 2020: tržby 226 407 €. 2021: tržby 185 407 €. 2022: tržby 15 315 €.500 tis.250 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 25 840 €. 2019: výsledok hospodárenia 41 390 €. 2020: výsledok hospodárenia 26 000 €. 2021: výsledok hospodárenia 12 378 €. 2022: výsledok hospodárenia −80 629 €.50 tis.0−100 tis.+25,8 tis.+41,4 tis.+26 tis.+12,4 tis.−80,6 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 25 840 €. 2019: výsledok hospodárenia 41 390 €. 2020: výsledok hospodárenia 26 000 €. 2021: výsledok hospodárenia 12 378 €. 2022: výsledok hospodárenia −80 629 €.50 tis.0−100 tis.+25,8 tis.+41,4 tis.+26 tis.+12,4 tis.−80,6 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 25 840 €. 2019: výsledok hospodárenia 41 390 €. 2020: výsledok hospodárenia 26 000 €. 2021: výsledok hospodárenia 12 378 €. 2022: výsledok hospodárenia −80 629 €.50 tis.0−100 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 507 359 €, vlastné imanie 373 344 €. 2019: aktíva 255 287 €, vlastné imanie 48 694 €. 2020: aktíva 331 128 €, vlastné imanie 74 694 €. 2021: aktíva 391 559 €, vlastné imanie 86 304 €. 2022: aktíva 341 332 €, vlastné imanie 5 675 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 507 359 €, vlastné imanie 373 344 €. 2019: aktíva 255 287 €, vlastné imanie 48 694 €. 2020: aktíva 331 128 €, vlastné imanie 74 694 €. 2021: aktíva 391 559 €, vlastné imanie 86 304 €. 2022: aktíva 341 332 €, vlastné imanie 5 675 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 507 359 €, vlastné imanie 373 344 €. 2019: aktíva 255 287 €, vlastné imanie 48 694 €. 2020: aktíva 331 128 €, vlastné imanie 74 694 €. 2021: aktíva 391 559 €, vlastné imanie 86 304 €. 2022: aktíva 341 332 €, vlastné imanie 5 675 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 6 557 €, zásoby 759 €, pohľadávky 477 107 €, finančné účty 22 874 €. 2019: dlhodobý majetok 3 642 €, zásoby 759 €, pohľadávky 242 377 €, finančné účty 8 509 €. 2020: dlhodobý majetok 727 €, zásoby 759 €, pohľadávky 243 998 €, finančné účty 85 644 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 759 €, pohľadávky 267 525 €, finančné účty 123 275 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 759 €, pohľadávky 340 456 €, finančné účty 117 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 6 557 €, zásoby 759 €, pohľadávky 477 107 €, finančné účty 22 874 €. 2019: dlhodobý majetok 3 642 €, zásoby 759 €, pohľadávky 242 377 €, finančné účty 8 509 €. 2020: dlhodobý majetok 727 €, zásoby 759 €, pohľadávky 243 998 €, finančné účty 85 644 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 759 €, pohľadávky 267 525 €, finančné účty 123 275 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 759 €, pohľadávky 340 456 €, finančné účty 117 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 6 557 €, zásoby 759 €, pohľadávky 477 107 €, finančné účty 22 874 €. 2019: dlhodobý majetok 3 642 €, zásoby 759 €, pohľadávky 242 377 €, finančné účty 8 509 €. 2020: dlhodobý majetok 727 €, zásoby 759 €, pohľadávky 243 998 €, finančné účty 85 644 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 759 €, pohľadávky 267 525 €, finančné účty 123 275 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 759 €, pohľadávky 340 456 €, finančné účty 117 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 373 344 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 134 015 €. 2019: vlastné imanie 48 694 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 206 593 €. 2020: vlastné imanie 74 694 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 256 434 €. 2021: vlastné imanie 86 304 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 305 255 €. 2022: vlastné imanie 5 675 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 335 657 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 373 344 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 134 015 €. 2019: vlastné imanie 48 694 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 206 593 €. 2020: vlastné imanie 74 694 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 256 434 €. 2021: vlastné imanie 86 304 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 305 255 €. 2022: vlastné imanie 5 675 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 335 657 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 373 344 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 134 015 €. 2019: vlastné imanie 48 694 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 206 593 €. 2020: vlastné imanie 74 694 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 256 434 €. 2021: vlastné imanie 86 304 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 305 255 €. 2022: vlastné imanie 5 675 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 335 657 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 6 950 €. 2019: daň z príjmu 11 270 €. 2020: daň z príjmu 6 918 €. 2021: daň z príjmu 3 290 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.07 tis.11,3 tis.6,9 tis.3,3 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 6 950 €. 2019: daň z príjmu 11 270 €. 2020: daň z príjmu 6 918 €. 2021: daň z príjmu 3 290 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.07 tis.11,3 tis.6,9 tis.3,3 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 6 950 €. 2019: daň z príjmu 11 270 €. 2020: daň z príjmu 6 918 €. 2021: daň z príjmu 3 290 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.00201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby297,9 tis.313,8 tis.226,4 tis.185,4 tis.15,3 tis.
Výsledok hospodárenia25,8 tis.41,4 tis.26 tis.12,4 tis.−80,6 tis.
Aktíva507,4 tis.255,3 tis.331,1 tis.391,6 tis.341,3 tis.
Vlastné imanie373,3 tis.48,7 tis.74,7 tis.86,3 tis.5,7 tis.
Daň z príjmu7 tis.11,3 tis.6,9 tis.3,3 tis.0
Zadlženosť26,4 %80,9 %77,4 %78,0 %98,3 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
15,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−80,6 tis.
Aktíva
341,3 tis.
Vlastné imanie
5,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,3 %

2021

Tržby
185,4 tis.
Výsledok hospodárenia
12,4 tis.
Aktíva
391,6 tis.
Vlastné imanie
86,3 tis.
Daň z príjmu
3,3 tis.
Zadlženosť
78,0 %

2020

Tržby
226,4 tis.
Výsledok hospodárenia
26 tis.
Aktíva
331,1 tis.
Vlastné imanie
74,7 tis.
Daň z príjmu
6,9 tis.
Zadlženosť
77,4 %

2019

Tržby
313,8 tis.
Výsledok hospodárenia
41,4 tis.
Aktíva
255,3 tis.
Vlastné imanie
48,7 tis.
Daň z príjmu
11,3 tis.
Zadlženosť
80,9 %

2018

Tržby
297,9 tis.
Výsledok hospodárenia
25,8 tis.
Aktíva
507,4 tis.
Vlastné imanie
373,3 tis.
Daň z príjmu
7 tis.
Zadlženosť
26,4 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API