prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

SC+S, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 31678301aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 09. 199333 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
258 931 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SC+S, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
31678301
daňové identifikačné číslo
2020510349
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Partizánska 2850, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 09. 1993
V registri
33 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 1291/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
734035
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich k regenerácii a rekondícii24. 09. 1993—
- obchodná činnosť v obore: potraviny, ovocie zelenina, textil, obuv, priemyselný tovar, športové potreby24. 09. 1993—
- sprostredkovanie obchodu24. 09. 1993—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020510349: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020510349Obdobia daňových registráciíDIČ 2020510349: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020510349Obdobia daňových registráciíDIČ 2020510349: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020510349
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202051034910. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 prehĺbila stratu na −7 257 € a znížila tržby o ▼15 % na 258,9 tisíc eur.

Tržby

258 931 €

▼ 15,5 %

Výsledok hospodárenia

−7 257 €

▼ 201,2 %

Aktíva

327 011 €

▼ 4,9 %

Vlastné imanie

540 €

▼ 93,1 %

Zadlženosť

99,8 %

Hrubá marža

−2,8 %

Čistá marža

−2,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 188 135 €. 2016: tržby 217 889 €. 2017: tržby 213 006 €. 2018: tržby 306 323 €. 2019: tržby 258 931 €.500 tis.250 tis.0188,1 tis.217,9 tis.213 tis.306,3 tis.258,9 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 188 135 €. 2016: tržby 217 889 €. 2017: tržby 213 006 €. 2018: tržby 306 323 €. 2019: tržby 258 931 €.500 tis.250 tis.0188,1 tis.217,9 tis.213 tis.306,3 tis.258,9 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 188 135 €. 2016: tržby 217 889 €. 2017: tržby 213 006 €. 2018: tržby 306 323 €. 2019: tržby 258 931 €.500 tis.250 tis.0201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −4 €. 2016: výsledok hospodárenia −560 €. 2017: výsledok hospodárenia −32 534 €. 2018: výsledok hospodárenia −2 409 €. 2019: výsledok hospodárenia −7 257 €.0−50 tis.−4−560−32,5 tis.−2,4 tis.−7,3 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −4 €. 2016: výsledok hospodárenia −560 €. 2017: výsledok hospodárenia −32 534 €. 2018: výsledok hospodárenia −2 409 €. 2019: výsledok hospodárenia −7 257 €.0−50 tis.−4−560−32,5 tis.−2,4 tis.−7,3 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −4 €. 2016: výsledok hospodárenia −560 €. 2017: výsledok hospodárenia −32 534 €. 2018: výsledok hospodárenia −2 409 €. 2019: výsledok hospodárenia −7 257 €.0−50 tis.−4201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 155 003 €, vlastné imanie 15 339 €. 2016: aktíva 308 062 €, vlastné imanie 14 779 €. 2017: aktíva 221 036 €, vlastné imanie −17 755 €. 2018: aktíva 343 807 €, vlastné imanie 7 797 €. 2019: aktíva 327 011 €, vlastné imanie 540 €.500 tis.0−20 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 155 003 €, vlastné imanie 15 339 €. 2016: aktíva 308 062 €, vlastné imanie 14 779 €. 2017: aktíva 221 036 €, vlastné imanie −17 755 €. 2018: aktíva 343 807 €, vlastné imanie 7 797 €. 2019: aktíva 327 011 €, vlastné imanie 540 €.500 tis.0−20 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 155 003 €, vlastné imanie 15 339 €. 2016: aktíva 308 062 €, vlastné imanie 14 779 €. 2017: aktíva 221 036 €, vlastné imanie −17 755 €. 2018: aktíva 343 807 €, vlastné imanie 7 797 €. 2019: aktíva 327 011 €, vlastné imanie 540 €.500 tis.0−20 tis.20152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 9 850 €, zásoby 0 €, pohľadávky 61 288 €, finančné účty 83 748 €. 2016: dlhodobý majetok 26 550 €, zásoby 80 620 €, pohľadávky 77 565 €, finančné účty 123 327 €. 2017: dlhodobý majetok 21 378 €, zásoby 119 145 €, pohľadávky 77 438 €, finančné účty 3 075 €. 2018: dlhodobý majetok 12 246 €, zásoby 210 620 €, pohľadávky 119 008 €, finančné účty 1 933 €. 2019: dlhodobý majetok 6 082 €, zásoby 229 000 €, pohľadávky 89 457 €, finančné účty 2 472 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 9 850 €, zásoby 0 €, pohľadávky 61 288 €, finančné účty 83 748 €. 2016: dlhodobý majetok 26 550 €, zásoby 80 620 €, pohľadávky 77 565 €, finančné účty 123 327 €. 2017: dlhodobý majetok 21 378 €, zásoby 119 145 €, pohľadávky 77 438 €, finančné účty 3 075 €. 2018: dlhodobý majetok 12 246 €, zásoby 210 620 €, pohľadávky 119 008 €, finančné účty 1 933 €. 2019: dlhodobý majetok 6 082 €, zásoby 229 000 €, pohľadávky 89 457 €, finančné účty 2 472 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 9 850 €, zásoby 0 €, pohľadávky 61 288 €, finančné účty 83 748 €. 2016: dlhodobý majetok 26 550 €, zásoby 80 620 €, pohľadávky 77 565 €, finančné účty 123 327 €. 2017: dlhodobý majetok 21 378 €, zásoby 119 145 €, pohľadávky 77 438 €, finančné účty 3 075 €. 2018: dlhodobý majetok 12 246 €, zásoby 210 620 €, pohľadávky 119 008 €, finančné účty 1 933 €. 2019: dlhodobý majetok 6 082 €, zásoby 229 000 €, pohľadávky 89 457 €, finančné účty 2 472 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 15 339 €, dlhodobé záväzky 29 129 €, krátkodobé záväzky 110 535 €. 2016: vlastné imanie 14 779 €, dlhodobé záväzky 24 276 €, krátkodobé záväzky 269 007 €. 2017: vlastné imanie −17 755 €, dlhodobé záväzky 24 236 €, krátkodobé záväzky 214 555 €. 2018: vlastné imanie 7 797 €, dlhodobé záväzky 13 796 €, krátkodobé záväzky 322 214 €. 2019: vlastné imanie 540 €, dlhodobé záväzky 3 529 €, krátkodobé záväzky 322 942 €.500 tis.0−20 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 15 339 €, dlhodobé záväzky 29 129 €, krátkodobé záväzky 110 535 €. 2016: vlastné imanie 14 779 €, dlhodobé záväzky 24 276 €, krátkodobé záväzky 269 007 €. 2017: vlastné imanie −17 755 €, dlhodobé záväzky 24 236 €, krátkodobé záväzky 214 555 €. 2018: vlastné imanie 7 797 €, dlhodobé záväzky 13 796 €, krátkodobé záväzky 322 214 €. 2019: vlastné imanie 540 €, dlhodobé záväzky 3 529 €, krátkodobé záväzky 322 942 €.500 tis.0−20 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 15 339 €, dlhodobé záväzky 29 129 €, krátkodobé záväzky 110 535 €. 2016: vlastné imanie 14 779 €, dlhodobé záväzky 24 276 €, krátkodobé záväzky 269 007 €. 2017: vlastné imanie −17 755 €, dlhodobé záväzky 24 236 €, krátkodobé záväzky 214 555 €. 2018: vlastné imanie 7 797 €, dlhodobé záväzky 13 796 €, krátkodobé záväzky 322 214 €. 2019: vlastné imanie 540 €, dlhodobé záväzky 3 529 €, krátkodobé záväzky 322 942 €.500 tis.0−20 tis.20152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 1 213 €. 2016: daň z príjmu 1 059 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 235 €. 2019: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,2 tis.1,1 tis.960235020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 1 213 €. 2016: daň z príjmu 1 059 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 235 €. 2019: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,2 tis.1,1 tis.960235020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 1 213 €. 2016: daň z príjmu 1 059 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 235 €. 2019: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.09600201520172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby188,1 tis.217,9 tis.213 tis.306,3 tis.258,9 tis.
Výsledok hospodárenia−4−560−32,5 tis.−2,4 tis.−7,3 tis.
Aktíva155 tis.308,1 tis.221 tis.343,8 tis.327 tis.
Vlastné imanie15,3 tis.14,8 tis.−17,8 tis.7,8 tis.540
Daň z príjmu1,2 tis.1,1 tis.9602350
Zadlženosť90,1 %95,2 %108,0 %97,7 %99,8 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
258,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,3 tis.
Aktíva
327 tis.
Vlastné imanie
540
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,8 %

2018

Tržby
306,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,4 tis.
Aktíva
343,8 tis.
Vlastné imanie
7,8 tis.
Daň z príjmu
235
Zadlženosť
97,7 %

2017

Tržby
213 tis.
Výsledok hospodárenia
−32,5 tis.
Aktíva
221 tis.
Vlastné imanie
−17,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
108,0 %

2016

Tržby
217,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−560
Aktíva
308,1 tis.
Vlastné imanie
14,8 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
95,2 %

2015

Tržby
188,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−4
Aktíva
155 tis.
Vlastné imanie
15,3 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
90,1 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API