prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

MA.GI.CA., s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 31677517aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 09. 199333 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MA.GI.CA., s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
31677517
daňové identifikačné číslo
2020491550
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Partizánska 101/45, 965 01 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 09. 1993
V registri
33 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 42315/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
887105
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
realitná agentúra02. 09. 1993—
činnosť v oblasti nehnuteľností02. 09. 1993—
učtovné poradenstvo02. 09. 1993—
podnikateľské poradenstvo02. 09. 1993—
výskum trhu a verejnej mienky02. 09. 1993—
sprostredkovanie obchodu, dopravy, výroby a služieb27. 02. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností27. 02. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností27. 02. 2007—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, kokteilov, vína, destilátov a piva27. 02. 2007—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál27. 02. 2007—
predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy27. 02. 2007—
výskum trhu a verejnej mienky27. 02. 2007—
reklamná a propagačná činnosť27. 02. 2007—
vydavateľská činnosť27. 02. 2007—
poskytovanie software - predaj hotových programov na základe dohody s autorom27. 02. 2007—
činnosť účtovných poradcov27. 02. 2007—
vedenie účtovníctva27. 02. 2007—
činnosť kultúrnej agentúry, usporadúvanie a organizovanie spoločenských, kultúrnych a športových podujatí27. 02. 2007—
organizovanie školení, seminárov, kurzov, konferencií a koncertov27. 02. 2007—
ekonomické a organizačné poradenstvo27. 02. 2007—
marketing a manažment27. 02. 2007—
maliarske, natieračské a sklenárske práce27. 02. 2007—
kancelárske a sekretárske služby vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb27. 02. 2007—
prevádzka športových zariadení27. 02. 2007—
spracovanie údajov27. 02. 2007—
tvorba www stránok27. 02. 2007—
aranžérske služby27. 02. 2007—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu27. 02. 2007—
nákup, predaj a prenájom výherných a nevýherných hracích automatov27. 02. 2007—
faktoring a forfaiting27. 02. 2007—
prenájom hnuteľných vecí27. 02. 2007—
výroba výrobkov z plastov pre stavebníctvo27. 02. 2007—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb27. 02. 2007—
finančný leasing27. 02. 2007—
ubytovacie služby v rozsahu voľných živností27. 02. 2007—
obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín27. 02. 2007—
výroba stavebných prvkov z betónu27. 02. 2007—
inžinierska činnosť a súvisiace technické poradenstvo27. 02. 2007—
rozpočtové práce v stavebníctve - kalkulácia stavieb27. 02. 2007—
zemné, búracie a výkopové práce - prípravné práce pre stavbu27. 02. 2007—
omietkarské práce27. 02. 2007—
montáž sadrokartónu27. 02. 2007—
upratovacie práce27. 02. 2007—
správa bytového a nebytového fondu27. 02. 2007—
výroba a montáž oceľových konštrukcií27. 02. 2007—
zámočníctvo27. 02. 2007—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien27. 02. 2007—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020491550: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020491550Obdobia daňových registráciíDIČ 2020491550: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020491550Obdobia daňových registráciíDIČ 2020491550: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020491550
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202049155010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2024 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila zisk o ▼100 % na 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

0 €

▼ 100,0 %

Aktíva

0 €

▼ 100,0 %

Vlastné imanie

0 €

▼ 100,0 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 415 016 €. 2018: tržby 432 356 €. 2019: tržby 457 426 €. 2020: tržby 467 582 €. 2021: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0415 tis.432,4 tis.457,4 tis.467,6 tis.020172018201920202021Tržby2017: tržby 415 016 €. 2018: tržby 432 356 €. 2019: tržby 457 426 €. 2020: tržby 467 582 €. 2021: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0415 tis.432,4 tis.457,4 tis.467,6 tis.020172018201920202021Tržby2017: tržby 415 016 €. 2018: tržby 432 356 €. 2019: tržby 457 426 €. 2020: tržby 467 582 €. 2021: tržby 0 €.500 tis.250 tis.00201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 62 732 €. 2018: výsledok hospodárenia 74 794 €. 2019: výsledok hospodárenia 91 782 €. 2020: výsledok hospodárenia 85 566 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €.100 tis.50 tis.0+62,7 tis.+74,8 tis.+91,8 tis.+85,6 tis.020172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 62 732 €. 2018: výsledok hospodárenia 74 794 €. 2019: výsledok hospodárenia 91 782 €. 2020: výsledok hospodárenia 85 566 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €.100 tis.50 tis.0+62,7 tis.+74,8 tis.+91,8 tis.+85,6 tis.020172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 62 732 €. 2018: výsledok hospodárenia 74 794 €. 2019: výsledok hospodárenia 91 782 €. 2020: výsledok hospodárenia 85 566 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €.100 tis.50 tis.00201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 1 048 377 €, vlastné imanie 614 226 €. 2018: aktíva 1 005 015 €, vlastné imanie 689 020 €. 2019: aktíva 961 970 €, vlastné imanie 779 664 €. 2020: aktíva 948 087 €, vlastné imanie 865 230 €. 2021: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 1 048 377 €, vlastné imanie 614 226 €. 2018: aktíva 1 005 015 €, vlastné imanie 689 020 €. 2019: aktíva 961 970 €, vlastné imanie 779 664 €. 2020: aktíva 948 087 €, vlastné imanie 865 230 €. 2021: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 1 048 377 €, vlastné imanie 614 226 €. 2018: aktíva 1 005 015 €, vlastné imanie 689 020 €. 2019: aktíva 961 970 €, vlastné imanie 779 664 €. 2020: aktíva 948 087 €, vlastné imanie 865 230 €. 2021: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 942 530 €, zásoby 60 €, pohľadávky 40 546 €, finančné účty 65 241 €. 2018: dlhodobý majetok 917 900 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 441 €, finančné účty 45 674 €. 2019: dlhodobý majetok 863 264 €, zásoby 0 €, pohľadávky 71 172 €, finančné účty 27 534 €. 2020: dlhodobý majetok 755 188 €, zásoby 0 €, pohľadávky 162 245 €, finančné účty 30 654 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 942 530 €, zásoby 60 €, pohľadávky 40 546 €, finančné účty 65 241 €. 2018: dlhodobý majetok 917 900 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 441 €, finančné účty 45 674 €. 2019: dlhodobý majetok 863 264 €, zásoby 0 €, pohľadávky 71 172 €, finančné účty 27 534 €. 2020: dlhodobý majetok 755 188 €, zásoby 0 €, pohľadávky 162 245 €, finančné účty 30 654 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 942 530 €, zásoby 60 €, pohľadávky 40 546 €, finančné účty 65 241 €. 2018: dlhodobý majetok 917 900 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 441 €, finančné účty 45 674 €. 2019: dlhodobý majetok 863 264 €, zásoby 0 €, pohľadávky 71 172 €, finančné účty 27 534 €. 2020: dlhodobý majetok 755 188 €, zásoby 0 €, pohľadávky 162 245 €, finančné účty 30 654 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 614 226 €, dlhodobé záväzky 5 632 €, krátkodobé záväzky 428 519 €. 2018: vlastné imanie 689 020 €, dlhodobé záväzky 30 452 €, krátkodobé záväzky 285 543 €. 2019: vlastné imanie 779 664 €, dlhodobé záväzky 91 355 €, krátkodobé záväzky 90 951 €. 2020: vlastné imanie 865 230 €, dlhodobé záväzky 11 450 €, krátkodobé záväzky 71 407 €. 2021: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 614 226 €, dlhodobé záväzky 5 632 €, krátkodobé záväzky 428 519 €. 2018: vlastné imanie 689 020 €, dlhodobé záväzky 30 452 €, krátkodobé záväzky 285 543 €. 2019: vlastné imanie 779 664 €, dlhodobé záväzky 91 355 €, krátkodobé záväzky 90 951 €. 2020: vlastné imanie 865 230 €, dlhodobé záväzky 11 450 €, krátkodobé záväzky 71 407 €. 2021: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 614 226 €, dlhodobé záväzky 5 632 €, krátkodobé záväzky 428 519 €. 2018: vlastné imanie 689 020 €, dlhodobé záväzky 30 452 €, krátkodobé záväzky 285 543 €. 2019: vlastné imanie 779 664 €, dlhodobé záväzky 91 355 €, krátkodobé záväzky 90 951 €. 2020: vlastné imanie 865 230 €, dlhodobé záväzky 11 450 €, krátkodobé záväzky 71 407 €. 2021: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 17 237 €. 2019: daň z príjmu 25 631 €. 2020: daň z príjmu 24 397 €. 2021: daň z príjmu 0 €.50 tis.25 tis.096017,2 tis.25,6 tis.24,4 tis.020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 17 237 €. 2019: daň z príjmu 25 631 €. 2020: daň z príjmu 24 397 €. 2021: daň z príjmu 0 €.50 tis.25 tis.096017,2 tis.25,6 tis.24,4 tis.020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 17 237 €. 2019: daň z príjmu 25 631 €. 2020: daň z príjmu 24 397 €. 2021: daň z príjmu 0 €.50 tis.25 tis.09600201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby415 tis.432,4 tis.457,4 tis.467,6 tis.0
Výsledok hospodárenia62,7 tis.74,8 tis.91,8 tis.85,6 tis.0
Aktíva1,05 mil.1,01 mil.962 tis.948,1 tis.0
Vlastné imanie614,2 tis.689 tis.779,7 tis.865,2 tis.0
Daň z príjmu96017,2 tis.25,6 tis.24,4 tis.0
Zadlženosť41,4 %31,4 %19,0 %8,7 %—

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
0
Vlastné imanie
0
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2020

Tržby
467,6 tis.
Výsledok hospodárenia
85,6 tis.
Aktíva
948,1 tis.
Vlastné imanie
865,2 tis.
Daň z príjmu
24,4 tis.
Zadlženosť
8,7 %

2019

Tržby
457,4 tis.
Výsledok hospodárenia
91,8 tis.
Aktíva
962 tis.
Vlastné imanie
779,7 tis.
Daň z príjmu
25,6 tis.
Zadlženosť
19,0 %

2018

Tržby
432,4 tis.
Výsledok hospodárenia
74,8 tis.
Aktíva
1,01 mil.
Vlastné imanie
689 tis.
Daň z príjmu
17,2 tis.
Zadlženosť
31,4 %

2017

Tržby
415 tis.
Výsledok hospodárenia
62,7 tis.
Aktíva
1,05 mil.
Vlastné imanie
614,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
41,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API