prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Rob - stav s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 31675433aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 07. 199333 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €01/2017 — 12/2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Rob - stav s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
31675433
daňové identifikačné číslo
2020501626
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Južná trieda 2/A, 04001 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 07. 1993
V registri
33 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 3332/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
784894
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)08. 03. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby08. 03. 2019—
Administratívne služby08. 03. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov08. 03. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky08. 03. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov08. 03. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla08. 03. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby08. 03. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien08. 03. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov08. 03. 2019—
Sťahovacie služby08. 03. 2019—
Čistiace a upratovacie služby08. 03. 2019—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností08. 03. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom08. 03. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí08. 03. 2019—
Služby požičovní08. 03. 2019—
Vedenie účtovníctva08. 03. 2019—
Kuriérske služby08. 03. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave08. 03. 2019—
Finančný lízing08. 03. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020501626: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020501626Obdobia daňových registráciíDIČ 2020501626: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020501626Obdobia daňových registráciíDIČ 2020501626: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020501626
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202050162610. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 06. 2021 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 01/2017 — 12/2018 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

0 €

▲ 100,0 %

Aktíva

97 350 €

bez zmeny

Vlastné imanie

90 453 €

bez zmeny

Zadlženosť

7,1 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 43 251 €. 2015: tržby 19 179 €. 01/2016 — 08/2016: tržby 0 €. 2016: tržby 0 €. 01/2017 — 12/2018: tržby 0 €.50 tis.25 tis.043,3 tis.19,2 tis.0002014201501/2016 — 08/2016201601/2017 — 12/2018Tržby2014: tržby 43 251 €. 2015: tržby 19 179 €. 01/2016 — 08/2016: tržby 0 €. 2016: tržby 0 €. 01/2017 — 12/2018: tržby 0 €.50 tis.25 tis.043,3 tis.00201401/2016 — 08/201601/2017 — 12/2018Tržby2014: tržby 43 251 €. 2015: tržby 19 179 €. 01/2016 — 08/2016: tržby 0 €. 2016: tržby 0 €. 01/2017 — 12/2018: tržby 0 €.50 tis.25 tis.00201501/2017 — 12/2018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 1 765 €. 2015: výsledok hospodárenia −9 402 €. 01/2016 — 08/2016: výsledok hospodárenia −41 €. 2016: výsledok hospodárenia −1 160 €. 01/2017 — 12/2018: výsledok hospodárenia 0 €.2 tis.0−10 tis.+1,8 tis.−9,4 tis.−41−1,2 tis.02014201501/2016 — 08/2016201601/2017 — 12/2018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 1 765 €. 2015: výsledok hospodárenia −9 402 €. 01/2016 — 08/2016: výsledok hospodárenia −41 €. 2016: výsledok hospodárenia −1 160 €. 01/2017 — 12/2018: výsledok hospodárenia 0 €.2 tis.0−10 tis.+1,8 tis.−410201401/2016 — 08/201601/2017 — 12/2018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 1 765 €. 2015: výsledok hospodárenia −9 402 €. 01/2016 — 08/2016: výsledok hospodárenia −41 €. 2016: výsledok hospodárenia −1 160 €. 01/2017 — 12/2018: výsledok hospodárenia 0 €.2 tis.0−10 tis.0201501/2017 — 12/2018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 107 201 €, vlastné imanie 99 539 €. 2015: aktíva 97 764 €, vlastné imanie 91 477 €. 01/2016 — 08/2016: aktíva 98 448 €, vlastné imanie 91 570 €. 2016: aktíva 97 349 €, vlastné imanie 90 452 €. 01/2017 — 12/2018: aktíva 97 350 €, vlastné imanie 90 453 €.200 tis.100 tis.02014201501/2016 — 08/2016201601/2017 — 12/2018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 107 201 €, vlastné imanie 99 539 €. 2015: aktíva 97 764 €, vlastné imanie 91 477 €. 01/2016 — 08/2016: aktíva 98 448 €, vlastné imanie 91 570 €. 2016: aktíva 97 349 €, vlastné imanie 90 452 €. 01/2017 — 12/2018: aktíva 97 350 €, vlastné imanie 90 453 €.200 tis.100 tis.0201401/2016 — 08/201601/2017 — 12/2018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 107 201 €, vlastné imanie 99 539 €. 2015: aktíva 97 764 €, vlastné imanie 91 477 €. 01/2016 — 08/2016: aktíva 98 448 €, vlastné imanie 91 570 €. 2016: aktíva 97 349 €, vlastné imanie 90 452 €. 01/2017 — 12/2018: aktíva 97 350 €, vlastné imanie 90 453 €.200 tis.100 tis.0201501/2017 — 12/2018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 104 069 €, zásoby 1 679 €, pohľadávky 218 €, finančné účty 1 074 €. 2015: dlhodobý majetok 102 581 €, zásoby −5 226 €, pohľadávky 169 €, finančné účty 240 €. 01/2016 — 08/2016: dlhodobý majetok 102 581 €, zásoby −5 226 €, pohľadávky 855 €, finančné účty 238 €. 2016: dlhodobý majetok 101 498 €, zásoby −5 226 €, pohľadávky 855 €, finančné účty 222 €. 01/2017 — 12/2018: dlhodobý majetok 101 498 €, zásoby −5 226 €, pohľadávky 856 €, finančné účty 222 €.200 tis.0−10 tis.2014201501/2016 — 08/2016201601/2017 — 12/2018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 104 069 €, zásoby 1 679 €, pohľadávky 218 €, finančné účty 1 074 €. 2015: dlhodobý majetok 102 581 €, zásoby −5 226 €, pohľadávky 169 €, finančné účty 240 €. 01/2016 — 08/2016: dlhodobý majetok 102 581 €, zásoby −5 226 €, pohľadávky 855 €, finančné účty 238 €. 2016: dlhodobý majetok 101 498 €, zásoby −5 226 €, pohľadávky 855 €, finančné účty 222 €. 01/2017 — 12/2018: dlhodobý majetok 101 498 €, zásoby −5 226 €, pohľadávky 856 €, finančné účty 222 €.200 tis.0−10 tis.201401/2016 — 08/201601/2017 — 12/2018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 104 069 €, zásoby 1 679 €, pohľadávky 218 €, finančné účty 1 074 €. 2015: dlhodobý majetok 102 581 €, zásoby −5 226 €, pohľadávky 169 €, finančné účty 240 €. 01/2016 — 08/2016: dlhodobý majetok 102 581 €, zásoby −5 226 €, pohľadávky 855 €, finančné účty 238 €. 2016: dlhodobý majetok 101 498 €, zásoby −5 226 €, pohľadávky 855 €, finančné účty 222 €. 01/2017 — 12/2018: dlhodobý majetok 101 498 €, zásoby −5 226 €, pohľadávky 856 €, finančné účty 222 €.200 tis.0−10 tis.201501/2017 — 12/2018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 99 539 €, dlhodobé záväzky 1 362 €, krátkodobé záväzky 6 300 €. 2015: vlastné imanie 91 477 €, dlhodobé záväzky 1 364 €, krátkodobé záväzky 4 923 €. 01/2016 — 08/2016: vlastné imanie 91 570 €, dlhodobé záväzky 1 364 €, krátkodobé záväzky 5 514 €. 2016: vlastné imanie 90 452 €, dlhodobé záväzky 1 364 €, krátkodobé záväzky 5 533 €. 01/2017 — 12/2018: vlastné imanie 90 453 €, dlhodobé záväzky 1 364 €, krátkodobé záväzky 5 533 €.200 tis.100 tis.02014201501/2016 — 08/2016201601/2017 — 12/2018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 99 539 €, dlhodobé záväzky 1 362 €, krátkodobé záväzky 6 300 €. 2015: vlastné imanie 91 477 €, dlhodobé záväzky 1 364 €, krátkodobé záväzky 4 923 €. 01/2016 — 08/2016: vlastné imanie 91 570 €, dlhodobé záväzky 1 364 €, krátkodobé záväzky 5 514 €. 2016: vlastné imanie 90 452 €, dlhodobé záväzky 1 364 €, krátkodobé záväzky 5 533 €. 01/2017 — 12/2018: vlastné imanie 90 453 €, dlhodobé záväzky 1 364 €, krátkodobé záväzky 5 533 €.200 tis.100 tis.0201401/2016 — 08/201601/2017 — 12/2018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 99 539 €, dlhodobé záväzky 1 362 €, krátkodobé záväzky 6 300 €. 2015: vlastné imanie 91 477 €, dlhodobé záväzky 1 364 €, krátkodobé záväzky 4 923 €. 01/2016 — 08/2016: vlastné imanie 91 570 €, dlhodobé záväzky 1 364 €, krátkodobé záväzky 5 514 €. 2016: vlastné imanie 90 452 €, dlhodobé záväzky 1 364 €, krátkodobé záväzky 5 533 €. 01/2017 — 12/2018: vlastné imanie 90 453 €, dlhodobé záväzky 1 364 €, krátkodobé záväzky 5 533 €.200 tis.100 tis.0201501/2017 — 12/2018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 0 €. 01/2016 — 08/2016: daň z príjmu 0 €. 2016: daň z príjmu 0 €. 01/2017 — 12/2018: daň z príjmu 0 €.110000002014201501/2016 — 08/2016201601/2017 — 12/2018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 0 €. 01/2016 — 08/2016: daň z príjmu 0 €. 2016: daň z príjmu 0 €. 01/2017 — 12/2018: daň z príjmu 0 €.110000201401/2016 — 08/201601/2017 — 12/2018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 0 €. 01/2016 — 08/2016: daň z príjmu 0 €. 2016: daň z príjmu 0 €. 01/2017 — 12/2018: daň z príjmu 0 €.11000201501/2017 — 12/2018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok01/2016 — 08/2016Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok01/2017 — 12/2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby43,3 tis.19,2 tis.000
Výsledok hospodárenia1,8 tis.−9,4 tis.−41−1,2 tis.0
Aktíva107,2 tis.97,8 tis.98,4 tis.97,3 tis.97,3 tis.
Vlastné imanie99,5 tis.91,5 tis.91,6 tis.90,5 tis.90,5 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť7,1 %6,4 %7,0 %7,1 %7,1 %

01/2017 — 12/2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
97,3 tis.
Vlastné imanie
90,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
7,1 %

2016

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
97,3 tis.
Vlastné imanie
90,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
7,1 %

01/2016 — 08/2016

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−41
Aktíva
98,4 tis.
Vlastné imanie
91,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
7,0 %

2015

Tržby
19,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,4 tis.
Aktíva
97,8 tis.
Vlastné imanie
91,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
6,4 %

2014

Tržby
43,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
107,2 tis.
Vlastné imanie
99,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
7,1 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API