prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

TENAR, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 31672191aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 05. 199333 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 30. 09. 2026
Tržby
342 561 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TENAR, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
31672191
daňové identifikačné číslo
2020513748
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020513748
Sídlo
Horovova 222/57, 04017 Košice - mestská časť Barca, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 05. 1993
V registri
33 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 55344/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
702335
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poradenstvo v obl. technológií obrábania kovov a dreva13. 01. 2023—
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti strojárstva, stavebníctva, drevospracujúceho, elektrotechnického, tabakového priemyslu09. 12. 1999—
- nákup a predaj: náradie, nástroje, meridlá, hutný materiál, spotrebný tovar, brusené nástroje, zdvíhacie zariadenia, vodoinštalačný materiál, spojovací materiál, zvarovacie potreby, elektroinštalačný materiál, stavebný mater., farby, laky, potreby pre domácnosť, tabakové výrobky09. 12. 1999—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby13. 01. 2023—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 01. 2023—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 01. 2023—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov13. 01. 2023—
Čistiace a upratovacie služby13. 01. 2023—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla13. 01. 2023—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020513748: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020513748: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020513748IČ DPH SK2020513748Obdobia daňových registráciíDIČ 2020513748: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020513748: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020513748IČ DPH SK2020513748Obdobia daňových registráciíDIČ 2020513748: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020513748: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020513748IČ DPH SK2020513748
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202051374811. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 25. 05. 1993
daňové identifikačné číslo202051374810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 08. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 08. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 08. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 08. 10. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 08. 10. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲11 % na 7 973 € a zvýšila tržby o ▲14 % na 342,6 tisíc eur.

Tržby

342 561 €

▲ 14,5 %

Výsledok hospodárenia

7 973 €

▲ 10,9 %

Aktíva

115 824 €

▼ 22,4 %

Vlastné imanie

69 945 €

▲ 12,9 %

Zadlženosť

39,6 %

Hrubá marža

2,9 %

Čistá marža

2,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 158 €. 2022: tržby 101 644 €. 2023: tržby 279 994 €. 2024: tržby 299 294 €. 2025: tržby 342 561 €.500 tis.250 tis.0158101,6 tis.280 tis.299,3 tis.342,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 158 €. 2022: tržby 101 644 €. 2023: tržby 279 994 €. 2024: tržby 299 294 €. 2025: tržby 342 561 €.500 tis.250 tis.0158101,6 tis.280 tis.299,3 tis.342,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 158 €. 2022: tržby 101 644 €. 2023: tržby 279 994 €. 2024: tržby 299 294 €. 2025: tržby 342 561 €.500 tis.250 tis.0158202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −131 €. 2022: výsledok hospodárenia 534 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 639 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 190 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 973 €.10 tis.0−200−131+534+1,6 tis.+7,2 tis.+8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −131 €. 2022: výsledok hospodárenia 534 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 639 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 190 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 973 €.10 tis.0−200−131+534+1,6 tis.+7,2 tis.+8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −131 €. 2022: výsledok hospodárenia 534 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 639 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 190 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 973 €.10 tis.0−200−131202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 45 838 €, vlastné imanie 45 838 €. 2022: aktíva 46 645 €, vlastné imanie 46 503 €. 2023: aktíva 125 902 €, vlastné imanie 54 782 €. 2024: aktíva 149 204 €, vlastné imanie 61 972 €. 2025: aktíva 115 824 €, vlastné imanie 69 945 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 45 838 €, vlastné imanie 45 838 €. 2022: aktíva 46 645 €, vlastné imanie 46 503 €. 2023: aktíva 125 902 €, vlastné imanie 54 782 €. 2024: aktíva 149 204 €, vlastné imanie 61 972 €. 2025: aktíva 115 824 €, vlastné imanie 69 945 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 45 838 €, vlastné imanie 45 838 €. 2022: aktíva 46 645 €, vlastné imanie 46 503 €. 2023: aktíva 125 902 €, vlastné imanie 54 782 €. 2024: aktíva 149 204 €, vlastné imanie 61 972 €. 2025: aktíva 115 824 €, vlastné imanie 69 945 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 45 838 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 131 €, finančné účty 46 514 €. 2023: dlhodobý majetok 10 290 €, zásoby 0 €, pohľadávky 63 790 €, finančné účty 51 822 €. 2024: dlhodobý majetok 39 081 €, zásoby 0 €, pohľadávky 107 760 €, finančné účty 2 363 €. 2025: dlhodobý majetok 26 225 €, zásoby 0 €, pohľadávky 86 270 €, finančné účty 3 329 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 45 838 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 131 €, finančné účty 46 514 €. 2023: dlhodobý majetok 10 290 €, zásoby 0 €, pohľadávky 63 790 €, finančné účty 51 822 €. 2024: dlhodobý majetok 39 081 €, zásoby 0 €, pohľadávky 107 760 €, finančné účty 2 363 €. 2025: dlhodobý majetok 26 225 €, zásoby 0 €, pohľadávky 86 270 €, finančné účty 3 329 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 45 838 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 131 €, finančné účty 46 514 €. 2023: dlhodobý majetok 10 290 €, zásoby 0 €, pohľadávky 63 790 €, finančné účty 51 822 €. 2024: dlhodobý majetok 39 081 €, zásoby 0 €, pohľadávky 107 760 €, finančné účty 2 363 €. 2025: dlhodobý majetok 26 225 €, zásoby 0 €, pohľadávky 86 270 €, finančné účty 3 329 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 45 838 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 46 503 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 142 €. 2023: vlastné imanie 54 782 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 71 120 €. 2024: vlastné imanie 61 972 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 87 232 €. 2025: vlastné imanie 69 945 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 879 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 45 838 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 46 503 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 142 €. 2023: vlastné imanie 54 782 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 71 120 €. 2024: vlastné imanie 61 972 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 87 232 €. 2025: vlastné imanie 69 945 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 879 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 45 838 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 46 503 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 142 €. 2023: vlastné imanie 54 782 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 71 120 €. 2024: vlastné imanie 61 972 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 87 232 €. 2025: vlastné imanie 69 945 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 879 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 142 €. 2023: daň z príjmu 436 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 2 120 €.2,5 tis.1,3 tis.001424361,9 tis.2,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 142 €. 2023: daň z príjmu 436 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 2 120 €.2,5 tis.1,3 tis.001424361,9 tis.2,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 142 €. 2023: daň z príjmu 436 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 2 120 €.2,5 tis.1,3 tis.00436202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby158101,6 tis.280 tis.299,3 tis.342,6 tis.
Výsledok hospodárenia−1315341,6 tis.7,2 tis.8 tis.
Aktíva45,8 tis.46,6 tis.125,9 tis.149,2 tis.115,8 tis.
Vlastné imanie45,8 tis.46,5 tis.54,8 tis.62 tis.69,9 tis.
Daň z príjmu01424361,9 tis.2,1 tis.
Zadlženosť0,0 %0,3 %56,5 %58,5 %39,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
342,6 tis.
Výsledok hospodárenia
8 tis.
Aktíva
115,8 tis.
Vlastné imanie
69,9 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
39,6 %

2024

Tržby
299,3 tis.
Výsledok hospodárenia
7,2 tis.
Aktíva
149,2 tis.
Vlastné imanie
62 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
58,5 %

2023

Tržby
280 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
125,9 tis.
Vlastné imanie
54,8 tis.
Daň z príjmu
436
Zadlženosť
56,5 %

2022

Tržby
101,6 tis.
Výsledok hospodárenia
534
Aktíva
46,6 tis.
Vlastné imanie
46,5 tis.
Daň z príjmu
142
Zadlženosť
0,3 %

2021

Tržby
158
Výsledok hospodárenia
−131
Aktíva
45,8 tis.
Vlastné imanie
45,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API