prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

PÁL, s.r.o., Košice

identifikačné číslo organizácie 31666639aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 02. 199333 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PÁL, s.r.o., Košice
identifikačné číslo organizácie
31666639
daňové identifikačné číslo
2020490879
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020490879
Sídlo
Ražná 6, 04001 Košice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 02. 1993
V registri
33 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 2641/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
754768
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- autoopravárenské služby01. 02. 1993—
- veľkoobchod a maloobchod:01. 02. 1993—
s kovmi a výrobkami z kovov, kovovými rudami01. 02. 1993—
s drevom a výrobkami z dreva01. 02. 1993—
so stavebným materiálom01. 02. 1993—
s kožou a výrobkami z kože01. 02. 1993—
s papierenským tovarom a celulózou01. 02. 1993—
s kozmetickými výrobkami, pracími a čistiacimi prostriedkami okrem jedov a žieravín01. 02. 1993—
s elektrickými prístrojmi pre domácnosť01. 02. 1993—
s porcelánom, sklom a výrobkami zo skla, tapetami01. 02. 1993—
s textilom01. 02. 1993—
s odevami a obuvou01. 02. 1993—
so svietidlami a nábytkom01. 02. 1993—
s potravinami, nápojmi, tabakovými výrobkami, vajciami01. 02. 1993—
so zeleninou a ovocím01. 02. 1993—
s mäsom a mäsovými výrobkami01. 02. 1993—
s tukmi, olejom, obilím, osivom a krmivom01. 02. 1993—
s mazivami všetkého druhu01. 02. 1993—
so živými zvieratami01. 02. 1993—
s farmaceutickými výrobkami01. 02. 1993—
so železiarskym tovarom a potrebami pre kutilov, inštalatérskym tovarom, vykurovacími zariadeniami, náradím01. 02. 1993—
strojmi pre obrábanie dreva a kovu, poľnohospodárskymi strojmi vrátane príslušenstva01. 02. 1993—
s dvojstopovými motorovými vozidlami vrátane súčiastok a príslušenstva k nim01. 02. 1993—
s motocyklami vrátane súčiastok a príslušenstva k nim01. 02. 1993—
s traktormi vrátane súčiastok a príslušenstva k nim01. 02. 1993—
s elektronikou a elektrotechnikou01. 02. 1993—
gumou a výrobkami z gumy01. 02. 1993—
plastickými látkami a hmotami a výrobkami z nich01. 02. 1993—
elektrickými, elektronickými a mechanickými zabezpečovacími zariadeniami01. 02. 1993—
s výrobkami určenými pre stavebníctvo01. 02. 1993—
- sprostredkovanie obchodu01. 02. 1993—
poradenská služba v oblasti autoopravárenstva01. 02. 1993—
- leasingová činnosť:01. 02. 1993—
motorové vozidlá01. 02. 1993—
strojov a prístrojov01. 02. 1993—
dopravných zariadení01. 02. 1993—
kancelárskych strojov a zariadení vrátane elektronických zariadení na spracovávanie údajov01. 02. 1993—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020490879: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020490879: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020490879IČ DPH SK2020490879Obdobia daňových registráciíDIČ 2020490879: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020490879: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020490879IČ DPH SK2020490879Obdobia daňových registráciíDIČ 2020490879: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020490879: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020490879IČ DPH SK2020490879
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202049087911. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 1993
daňové identifikačné číslo202049087910. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −647 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−647 €

▲ 29,8 %

Aktíva

304 211 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−156 871 €

▼ 0,4 %

Zadlženosť

151,6 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 728 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 245 €. 2023: výsledok hospodárenia −697 €. 2024: výsledok hospodárenia −921 €. 2025: výsledok hospodárenia −647 €.0−2 tis.−1,7 tis.−1,2 tis.−697−921−64720212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 728 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 245 €. 2023: výsledok hospodárenia −697 €. 2024: výsledok hospodárenia −921 €. 2025: výsledok hospodárenia −647 €.0−2 tis.−1,7 tis.−1,2 tis.−697−921−64720212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 728 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 245 €. 2023: výsledok hospodárenia −697 €. 2024: výsledok hospodárenia −921 €. 2025: výsledok hospodárenia −647 €.0−2 tis.−697−647202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 303 180 €, vlastné imanie −153 359 €. 2022: aktíva 303 460 €, vlastné imanie −154 605 €. 2023: aktíva 303 839 €, vlastné imanie −155 302 €. 2024: aktíva 304 079 €, vlastné imanie −156 223 €. 2025: aktíva 304 211 €, vlastné imanie −156 871 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 303 180 €, vlastné imanie −153 359 €. 2022: aktíva 303 460 €, vlastné imanie −154 605 €. 2023: aktíva 303 839 €, vlastné imanie −155 302 €. 2024: aktíva 304 079 €, vlastné imanie −156 223 €. 2025: aktíva 304 211 €, vlastné imanie −156 871 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 303 180 €, vlastné imanie −153 359 €. 2022: aktíva 303 460 €, vlastné imanie −154 605 €. 2023: aktíva 303 839 €, vlastné imanie −155 302 €. 2024: aktíva 304 079 €, vlastné imanie −156 223 €. 2025: aktíva 304 211 €, vlastné imanie −156 871 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 34 193 €, zásoby 268 638 €, pohľadávky 331 €, finančné účty 18 €. 2022: dlhodobý majetok 34 193 €, zásoby 268 638 €, pohľadávky 550 €, finančné účty 79 €. 2023: dlhodobý majetok 34 193 €, zásoby 268 638 €, pohľadávky 953 €, finančné účty 55 €. 2024: dlhodobý majetok 34 193 €, zásoby 268 638 €, pohľadávky 1 034 €, finančné účty 214 €. 2025: dlhodobý majetok 34 193 €, zásoby 268 638 €, pohľadávky 1 104 €, finančné účty 276 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 34 193 €, zásoby 268 638 €, pohľadávky 331 €, finančné účty 18 €. 2022: dlhodobý majetok 34 193 €, zásoby 268 638 €, pohľadávky 550 €, finančné účty 79 €. 2023: dlhodobý majetok 34 193 €, zásoby 268 638 €, pohľadávky 953 €, finančné účty 55 €. 2024: dlhodobý majetok 34 193 €, zásoby 268 638 €, pohľadávky 1 034 €, finančné účty 214 €. 2025: dlhodobý majetok 34 193 €, zásoby 268 638 €, pohľadávky 1 104 €, finančné účty 276 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 34 193 €, zásoby 268 638 €, pohľadávky 331 €, finančné účty 18 €. 2022: dlhodobý majetok 34 193 €, zásoby 268 638 €, pohľadávky 550 €, finančné účty 79 €. 2023: dlhodobý majetok 34 193 €, zásoby 268 638 €, pohľadávky 953 €, finančné účty 55 €. 2024: dlhodobý majetok 34 193 €, zásoby 268 638 €, pohľadávky 1 034 €, finančné účty 214 €. 2025: dlhodobý majetok 34 193 €, zásoby 268 638 €, pohľadávky 1 104 €, finančné účty 276 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −153 359 €, dlhodobé záväzky 339 958 €, krátkodobé záväzky 116 581 €. 2022: vlastné imanie −154 605 €, dlhodobé záväzky 342 558 €, krátkodobé záväzky 115 507 €. 2023: vlastné imanie −155 302 €, dlhodobé záväzky 346 658 €, krátkodobé záväzky 112 483 €. 2024: vlastné imanie −156 223 €, dlhodobé záväzky 348 058 €, krátkodobé záväzky 112 244 €. 2025: vlastné imanie −156 871 €, dlhodobé záväzky 348 858 €, krátkodobé záväzky 112 224 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −153 359 €, dlhodobé záväzky 339 958 €, krátkodobé záväzky 116 581 €. 2022: vlastné imanie −154 605 €, dlhodobé záväzky 342 558 €, krátkodobé záväzky 115 507 €. 2023: vlastné imanie −155 302 €, dlhodobé záväzky 346 658 €, krátkodobé záväzky 112 483 €. 2024: vlastné imanie −156 223 €, dlhodobé záväzky 348 058 €, krátkodobé záväzky 112 244 €. 2025: vlastné imanie −156 871 €, dlhodobé záväzky 348 858 €, krátkodobé záväzky 112 224 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −153 359 €, dlhodobé záväzky 339 958 €, krátkodobé záväzky 116 581 €. 2022: vlastné imanie −154 605 €, dlhodobé záväzky 342 558 €, krátkodobé záväzky 115 507 €. 2023: vlastné imanie −155 302 €, dlhodobé záväzky 346 658 €, krátkodobé záväzky 112 483 €. 2024: vlastné imanie −156 223 €, dlhodobé záväzky 348 058 €, krátkodobé záväzky 112 244 €. 2025: vlastné imanie −156 871 €, dlhodobé záväzky 348 858 €, krátkodobé záväzky 112 224 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00000
Výsledok hospodárenia−1,7 tis.−1,2 tis.−697−921−647
Aktíva303,2 tis.303,5 tis.303,8 tis.304,1 tis.304,2 tis.
Vlastné imanie−153,4 tis.−154,6 tis.−155,3 tis.−156,2 tis.−156,9 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť150,6 %150,9 %151,1 %151,4 %151,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−647
Aktíva
304,2 tis.
Vlastné imanie
−156,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
151,6 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−921
Aktíva
304,1 tis.
Vlastné imanie
−156,2 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
151,4 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−697
Aktíva
303,8 tis.
Vlastné imanie
−155,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
151,1 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
303,5 tis.
Vlastné imanie
−154,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
150,9 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,7 tis.
Aktíva
303,2 tis.
Vlastné imanie
−153,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
150,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API