Súhrn
- Vznik
- 20. 01. 199333 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 10 533 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- CECOM EAST spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31665675
- daňové identifikačné číslo
- 2020522317
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Čapajevova 40/4906, 08001 Prešov, Slovenská republika
- Územie
- Prešovokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 01. 1993
- V registri
- 33 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 874/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 704620
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - sprostredkovanie obchodu | 20. 01. 1993 | — |
| - obchodná činnosť so spotrebným a priemyselným tovarom | 20. 01. 1993 | — |
| - poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom | 20. 01. 1993 | — |
| - výroba, montáž zariadení spotrebnej elektroniky | 20. 01. 1993 | — |
| - výroba, inštalácia, opravy elektrických strojov a prístrojov | 20. 01. 1993 | — |
| - elektroinštalácia | 20. 01. 1993 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020522317 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 06. 2021 (rok porušenia 2013).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 sa zo straty dostalo na zisk 1 559 € a znížila tržby o ▼8 % na 10,5 tisíc eur.
Tržby
10 533 €
▼ 7,8 %Výsledok hospodárenia
1 559 €
▲ 273,8 %Aktíva
8 231 €
▲ 40,4 %Vlastné imanie
−23 113 €
▲ 6,3 %Zadlženosť
380,8 %
Hrubá marža
18,7 %
Čistá marža
14,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 33,4 tis. | 20,6 tis. | 11,2 tis. | 11,4 tis. | 10,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −2,6 tis. | 98 | −556 | −897 | 1,6 tis. |
| Aktíva | 4,7 tis. | 6 tis. | 5,7 tis. | 5,9 tis. | 8,2 tis. |
| Vlastné imanie | −21,5 tis. | −22,3 tis. | −23,8 tis. | −24,7 tis. | −23,1 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 960 | 960 | 960 | 414 |
| Zadlženosť | 560,5 % | 472,4 % | 519,7 % | 520,8 % | 380,8 % |
2018
- Tržby
- 10,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 8,2 tis.
- Vlastné imanie
- −23,1 tis.
- Daň z príjmu
- 414
- Zadlženosť
- 380,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 11,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −897
- Aktíva
- 5,9 tis.
- Vlastné imanie
- −24,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 520,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 11,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −556
- Aktíva
- 5,7 tis.
- Vlastné imanie
- −23,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 519,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 20,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 98
- Aktíva
- 6 tis.
- Vlastné imanie
- −22,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 472,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 33,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,6 tis.
- Aktíva
- 4,7 tis.
- Vlastné imanie
- −21,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 560,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).