Súhrn
- Vznik
- 16. 12. 199233 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2015
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ZvarWash, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31664172
- daňové identifikačné číslo
- 2020490846
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Štefánikova 55, 07101 Michalovce, Slovenská republika
- Územie
- Michalovceokres MichalovceKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 12. 1992
- V registri
- 33 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 2438/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 941465
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovateľská činnosť | 16. 12. 1992 | — |
| strojárenská výroba | 16. 12. 1992 | — |
| inžinierská činnosť v oblasti strojárstva | 16. 12. 1992 | — |
| veľkoobchod a maloobchod - potravinárske produkty | 16. 12. 1992 | — |
| veľkoobchod a maloobchod - poľnohospodárske produkty | 16. 12. 1992 | — |
| veľkoobchod a maloobchod - tovary pre domácnosť | 16. 12. 1992 | — |
| veľkoobchod a maloobchod - textil | 16. 12. 1992 | — |
| veľkoobchod a maloobchod - odevy | 16. 12. 1992 | — |
| veľkoobchod a maloobchod - obuv | 16. 12. 1992 | — |
| veľkoobchod a maloobchod - elektropríslušenstvo | 16. 12. 1992 | — |
| veľkoobchod a maloobchod - kozmetika | 16. 12. 1992 | — |
| veľkoobchod a maloobchod - farmaceutické výrobky | 16. 12. 1992 | — |
| veľkoobchod a maloobchod - železiarenský tovar | 16. 12. 1992 | — |
| veľkoobchod a maloobchod - vykurovací a inštalačný tovar | 16. 12. 1992 | — |
| veľkoobchod a maloobchod - použitý tovar | 16. 12. 1992 | — |
| veľkoobchod a maloobchod - drevo | 16. 12. 1992 | — |
| veľkoobchod a maloobchod - stavebný materiál | 16. 12. 1992 | — |
| veľkoobchod a maloobchod - stroje pre textilný, strojárenský priemysel | 16. 12. 1992 | — |
| veľkoobchod a maloobchod - umelé hmoty | 16. 12. 1992 | — |
| prenájom, predaj a nákup nehnuteľností | 16. 12. 1992 | — |
| obchodná činnosť - motorové vozidlá | 16. 12. 1992 | — |
| správa nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktu | 16. 12. 1992 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020490846 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2015 znížila stratu na −10 773 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−10 773 €
▲ 6,4 %Aktíva
6 565 €
▼ 61,1 %Vlastné imanie
−33 738 €
▼ 46,9 %Zadlženosť
613,9 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −11,5 tis. | −10,8 tis. |
| Aktíva | 16,9 tis. | 6,6 tis. |
| Vlastné imanie | −23 tis. | −33,7 tis. |
| Daň z príjmu | 1,1 tis. | 480 |
| Zadlženosť | 236,2 % | 613,9 % |
2015
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −10,8 tis.
- Aktíva
- 6,6 tis.
- Vlastné imanie
- −33,7 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 613,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −11,5 tis.
- Aktíva
- 16,9 tis.
- Vlastné imanie
- −23 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 236,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.